Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
20. feb 2015

@tinkatinulka
@buba08 baby ja mam tolko diagnoz,ze hanba napist,fakt 😔 😝

haimi
20. feb 2015

@azzura ziadnu 😀 len som pila alchemilku

ingrid0105
20. feb 2015

@speranza1 dakujem dam vediet ako dopadnem v utorok. Pekne odpocivaj, hladkaj brusko a usmievaj sa, dnes je krasne slnecno aspon tu, a bud v pohode. Velmi stiskam palceky 🙂 😵

azzura
20. feb 2015

@haimi aha, mne dr spominal že su 3 sposoby, tak zistujem ake....ty si asi jeden z nich

ria191
20. feb 2015

baby aby som nenapísala hlúposť to narušenie sliznice cyklus pred ketom sa volá piepelle?

ria191
20. feb 2015

super dobrá správa cholky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Feši (Marčellino) nám tam zostáva nikam neodchádza aspoň niečo pozitívne v tej biede zdražovania 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
20. feb 2015

@ria191
on by ta neopustil až ked posles foto z porodnice, povie konečne som to dokázal idem zit na Kanáre 😀

majkulik
20. feb 2015

@ria191 Ahojky, prepac, marcelino akoze Dr. Stelcl? On planoval odist?

nelly3
20. feb 2015

@azzura
ahoj, no berie sa utrogestna + etrofem. od 1DC sa berie estrofem a potom ides na utz aka je vyska sliznice, potom od 12DC sa pridava utrogestan, vklad okolo 18-21DC - priprava na KET 😉

nelly3
20. feb 2015

@tinkatinulka inac ked citam tak baby co maju PCO v pohode otehotneju aj prirodzene, podla mna je najhorsia endometrioza, ak je vo vyssom stadiu - vid. ja 😠

azzura
20. feb 2015

@nelly3 dik, takze druhy sposob

ludinka
20. feb 2015

@jomini no mne hopicha moj manzel a tusim sa snazi priamo 🙂

ina7
20. feb 2015

@crazybabenka Moje EB 2 sa o chvíľu vypýta na svet. 😉

tinkatinulka
20. feb 2015

@nelly3 a to ti kto povedal že prirodzeneeeee..haha nech si zdat..ale ked mas partnera s velmo zlým SPG tak snívajte, ale som ti pisala mam kamosky co po operacii endo otehu prirodzene takže aj v tejto diagnoze sa nachadzaju zahady..neuvazujes este tu operaciu?teda dalsiu u Bielka

nelly3
20. feb 2015

@azzura
no v podstate ak nemas problem so sliznicou tak mozes ist na KET aj v native, t.j. ze ides na utz aku mas vysku sliznice a ak oki, potom sa uz len dava utrogestan 😉

tinkatinulka
20. feb 2015

@nelly3 inak bola tu jedna kocka nepamatam nick ale mala najvyssi stupen endo a mala podstupit daku narocnu operaciu a pred nou bola na odbere vajok keby nahodou prisla o vajecniky..nepamatas?

tinkatinulka
20. feb 2015

@nelly3 este sa može ist na Ket aj v native s pregnylom.. 🙂 @haimi by povedala

nelly3
20. feb 2015

@tinkatinulka
jaj ved uvazujem, lenze kto ma zoperuje a nerozreze a necha vsetko tak ako ma? no neviem, fakt ci ano alebo nie, uz od minuleho roku nad tou operaciou uvazujem a furt to nechavam akoze na osud 😀 ked v RF moc ani nechcu aby som isla na operaciu, aj teraz na reprodukcnej imunologii co som sa s doktorkou bavila, ta tiez ze nie.

nelly3
20. feb 2015

@tinkatinulka
myslis zoji co teraz porodila?

tinkatinulka
20. feb 2015

@nelly3 sak pockaj na vysledky imuno a uvidis ak ti tam nic zavazne nenajde tak by som sla kuknut do BB co povie profi na to..vies lebo aj v RF si chrania svoje pre nich je biznis ked tam chodis na vklady ako na klavir, ved mavas krasne embryjka

tinkatinulka
20. feb 2015

@nelly3 ee to bol horsi pripad..pockaj kuknem nick..

ludinka
20. feb 2015

@crazybabenka tak vidis ja som ti hovorila ze urcite tu najdes kocku ktora to dotiahla do konca aj s XB2 😉

@ina7 mimochodom ako sa mas? ja som mesiac po tebe ale tiez mam pocit ze uz tu bude nas maly o chvilku 🙂 tusim aj korenka a donatela boli s tebou narovnako- ktovie ako sa maju, hadam daju vediet ked sa drobci narodia
mna dr. strasi cisarskym rezom lebo ani raz nebol este nas krpec dobre otoceny naposledy v 33tt bol koncom panvovym, tak neviem co ma nakoniec caka , ci normalny porod alebo co...ale snazim sa pripravit aj na to aj nato.....mam doma aj to epino tak som zvedava co to je za vec 😀

tinkatinulka
20. feb 2015

@nelly3 annetty

ria191
20. feb 2015

@tinkatinulka pipuša to je tá istá osôbka 😀 😀 😀 len musela zmeniť nick

haimi
20. feb 2015

@tinkatinulka @nelly3 mate pravdu, nejako som to s tym ketom zlahcila 😀
@azzura
bud ti hned od zaciatku cyklu da estrofem, alebo nie. Podla toho, aku mavas sliznicu
na sone zisti ci mas dominantny folikul, alebo nie, ked ano pichnu ti / pichnes si pregnyl
pokial si estrofem nebrala a mas nizku sliznicu, tak ti bud zrusi ket, alebo skusi dat este do vkladu estrofem
a od sona beries utros alebo crinone

Progesteron beries vzdy a estrofem a pregnyl sa individualne uvidi 😉

ria191
20. feb 2015

@majkulik áno neviem či plánoval alebo nie ale boli tu pochybnosti keďže nemá fotku na nástenke v RF 😝 😝 😝 asi sa nepodarila

ria191
20. feb 2015

@nelly3 mohla si ísť aspoň na konzultáciu k Bielčovi je to fakt kapacita veľká

nelly3
20. feb 2015

@ria191
ked ja ti nevim bobe 😀

ria191
20. feb 2015

@tinkatinulka cmuk myslím si, že je nás viacej ktoré nedávajú Marčelovi spávať 😝 😝 😝 . Ja som ako pijavica alebo ten nakazený kliešť 😀 😀 😀 pricucnem a nepustím 😕 😕 😕

ria191
20. feb 2015

@nelly3 čo zase 50-dík v prdeli že?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre