• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@skaredekacatko Keď nemáme vlastné, dobré sú aj požičané :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2015 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka :confounded: ....a tak som tomu verila....ach jaj..
21. feb 2015 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza Čo už narobím... Už sa mi ani plakať nechce... Tak som verila, že sa to konečne podarí. Hlavne teraz, keď je mrcha v nedohľadne. Ja som vždy špinila alebo krvácala už pred testovaním.. Tebe sa na koľký vklad podarilo otehotnieť?
21. feb 2015 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka moja, je mi to luto. Drz sa. Ked som si precitala tvoj pribeh par stran dozadu, tak v tom vsetkom cim si presla vidim aspon trochu pozitivneho. A to, ze konecne mozno prisli na priciny tvojich neuspechov. Tie protilatky aj mutacia mohli naozaj sposobovat, ze to tak dlho nevychadzalo. Dufam, ze si to aj napriek tolkym pokusom nevzdala a este to vyskusate. Treba si vycistit hlavu a ist od "nuly" s liekmi, ktore ti nasadili. Verim, ze sa vam to uz musi v kratkej dobe podarit, ked uz mas vsetky vysetrenia za sebou. Drzim silno palce.
21. feb 2015 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky, včera sa narodilo ďalšie bábätko z júnovej reprofiťáckej úrody - @donatela má zdravého krásneho chlapca :grinning: určite sa príde pochváliť, keď sa trochu spamätajú.
21. feb 2015 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@ina7 ty to mas uz tiez na spadnutie, ides rodit do tt?
21. feb 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka ani ja som uz pri poslednych pokusoch nevladala si ani poplakat..a na kolky vklad....myslim, ze 12sty..a ty? Kolko uz mas za sebou vkladov?
21. feb 2015 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska aha dakujem.Lebo ja som mala v tehu preeklampsiu a par krat mi na pol hodinku vynechal zrak.Tak som nevedela ci nahodou nie preto.
21. feb 2015 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi Tak každým dňom čakáme :grinning: Áno, v Trnave.
21. feb 2015 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ina7 super, drzim palce. A mas aj konkretneho lekara? Komu si chodila na poradnu?
21. feb 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 ahoooj coo, uz sa maly narodil:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!@donatela mala pravdu, ze si mysli, ze to bude skor:slight_smile:!!!!A to sme si este asi 2 dni dozadu pisali, ze ci uz je zbalenaa:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!Boze ja sa tesiiim:slight_smile:!!!
Teraz cakame na @korenka1 ,aspon myslim, ze je dalsia na rade:slight_smile:
21. feb 2015 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka :frowning2: je mi to luto ze vam to znova nevyslo..do kelu..to uz nie je mozne..kolkaty vklad si mala?prajem ti vela sil a posielam objatie..Neviete kde asi moze byt pricina?..
21. feb 2015 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela GRATULUJEMEEEE:slight_smile::slight_smile::slight_smile:, holka, sak teraz kukam a my sme este predvcerom spolu pisali a uz je Timko na svete:slight_smile:!!!Bozee, zlaticko, posielame vam s MAtuskom aj s mimi a mm velike objatie a veliky boztek:slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!POtom sa ozvii:slight_smile::slight_smile:
21. feb 2015 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenka17 ahooj, este ste 2v1:slight_smile:)???
21. feb 2015 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 potratila som v 6tt. Nestihla som zajst ani na prvy UTZ. Ked som zasla na pohotovost po bublinke ostali len zvysky, este v ten den ma kyretovali :pensive:
21. feb 2015 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela gratulka :slight_smile: zelam vela zdravicka drobcekovi a tebe rychle zotavenie
21. feb 2015 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravime vas dievcata:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:uz mame 10 mesiacov:blush:
21. feb 2015 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@dafy sa tusim podoba na Marcela :grinning:
21. feb 2015 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@haimi veru podobu tam vidiiim aj ja...hmmmm...dufam,ze aj moje bude na Marcela podobat:grinning:
21. feb 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy jeminenku, cely Marcel! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Fesak maly zlaty! :dizzy_face:
21. feb 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dalida je mi to luto moja! Nevedela som, ze tak skoro to odislo :pensive: :frowning2:
Bojujete dalej? mate mrazacikov?
Bublinka bola v akom stadiu? hb, xb ci ine? Mozno ze geneticky nebola velmi vhodna za to odisla tak zavcasu, matka priroda vzdy rozhodne o tomto, ale drzim palce aby nabuduce to vyslo ako ma, do konca!
21. feb 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi
@evadek
@mimika1973 jemine nesrandujte dievcata:joy::joy: :grinning: :grinning: :grinning: maly je cely ocec :confused: :smiley::smiley::smiley: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2015 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dafy hahaha...my vidíme svoje :grinning:
21. feb 2015 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy vidíš lásko ja ti to hovorím od začiatku a teraz to máš niekoľkonásobne potvrdené :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2015 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evadek buď si istá, že sa ti narodí vlasaté bábo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning:
21. feb 2015 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 drahá to je jedno od koho hlavne ze ho mám :grinning: :grinning: :joy::joy::joy::joy:
21. feb 2015 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy strašne je krásny ale veď má byť pokom :sunglasses: :grinning: . Mne už je tiež jedno kto ma oplodní hlavne nech už to je :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2015 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 jáj moja presne ..nech uz to je :sweat_smile::smiley::smiley:drzim silno palce kedy ides?
21. feb 2015 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malebabatko Naposledy som bola v novembri a to sme sa k OPU ani nedostali, lebo ma na 7.DC lekar stopol, nemala som ziadnu odozvu na stimulku. Predtym v maji bolo OPU aj sa nam to jedno vajko oplodnilo, ale na 5. den nas lekar vratil z Hybe spat domov, lebo embryjko sa prestalo vyvijat. No a minuly rok vo februari bolo OPU, ale nic sa neoplodnilo. Vtedy som platila iba narkozu pri OPU, teraz v novembri som neplatila nic. Momentalne ceny Ti neviem povedat, to skor poradia dievcata, co boli nedavno na IVF.
21. feb 2015 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Mimi, som na tom totalne nerozhodne. Neviem, co mam robit.Ale teraz ani nic neriesim, som po silnej chripke, tak sa davam dokopy.
21. feb 2015 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok