• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. januára 2017 
@susanka7 Bože môj :grinning: Toto napísal môj syn. Prepáčte. :slight_smile:
31. mar 2015 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Baby tie co ste chceli vediet ako prebieha pipelle. Tak je to normalne na koze, ako gynekologicka prehliadka. Nie zeleznymi kliestami ale takymi umelohmotnymi, potom sa strci dnu taka ako palicka rozdvojena a mam pocit ze sa s nou ako keby zatocilo vo vnutri. Trvalo to asi pol minuty, minutu a boli o trochu to ano, ale nic strasne :slight_smile: .
31. mar 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@speranza1 len jedno, lebo jendnu osemrocnu slecnu uz mame doma. Dufam ze to bude uspesne pokracovat. Po 5 rocnom snazeni tomu nemozem uverit :slight_smile:
31. mar 2015 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@susanka7 tie deti maju rovnaky styl, aj moj takmer 2 rocny takto pise:slight_smile:
31. mar 2015 o 16:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 vkladali mi jedno XB/1 a bolo to prve IVF. Odhodlavala som sa 2 roky :slight_smile:
31. mar 2015 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte kocky, viete mi pls vysvetlit, ze v 3 den kultivacie sa pridavaju spermie? pride k oplodneniu, embryo sa vyvija a 3d kultivacie pridavaju spermie??? ci ako si to mam vysvetlit :slight_smile:
31. mar 2015 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolce251 oplodnuju sa hned v ten den ako tebe odoberaju vajicka :slight_smile:
31. mar 2015 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ano, to mi je jasne, oplodnia sa v den odberu, potom mame oplodnene vajicko, nasledne embryo...len stale neviem naco sa 3 den pridavaju spermie? :slight_smile: sory za take primitivne otazky.... v zivote by ma nenapadlo ze taketo nieco budem riesit....tak to velmi nemam nastudovane :slight_smile:
31. mar 2015 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolce251 ale spermie sa nepridavaju na 3 den,hned v den odberu oplodnia tvoje vajicka spermiami,veda aj muz ich musi v ten den dat,uz na 2 den ti povedia ,kolko z nich sa oplodnilo a nasledne na 3 a 5 ako sa delia a v akom su stadiu delenia.
31. mar 2015 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolce251 Ty skor myslíš to,ze na treti den, "nastupujú spermie". Hovoria tak ze do tretieho dna zodpovedajú za vývoj embrya vajíčka a od tretieho dna spermie :slight_smile: .
31. mar 2015 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska jj, to som pochopila.....ale vysvetlim ti o co mi ide. Som dnes bola na vklade, a lekar nam vravel, ze do 3dna sa vyvijali krasne embrya, len potom nastupuju (alebo pridavaju...neviem uz presne) spermie a kedze mame horsi spg, tak to ovplyvnilo dalsi vyvoj. Alebo ze by to bolo myslene tak, ze od 3 dna sa prejavuje sila spermii?
31. mar 2015 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 aaaaaano, presne to som myslela...vid moj prispevok vyssie......diky moc za vysvetlenie, uz mi to je cele jasne.
31. mar 2015 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1108 Ahoj!Ked vies poradit,prosim porad...Bola si na pipelle?..a potom dostala si normalne ms,lebo aj ja som bola 20.3.vobec som nekrvacala ani nemala som spinenie,sice lekar vravel ze budem krvacat a mozem dostat aj skorsie ms...je to normalne?28.3 by som mala mat ms a este vobec som nedostala,ani necitim nato..uz som pila aj cervene vino :grinning: aby som ....Nikdy my nemeskala ms..len mynuli mesiac..tedy my meskala 4dni..Neviem co my je :frowning2: ked chcem aby som dostala,tedy nepride...ked nechcem tedy dostanem... :unamused: Dakujem
31. mar 2015 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susanka7 pohode, moj 2 rocny tiez rad takto vypisujeee :sweat_smile::joy::grin:, ale najradsej telefonuje; )!
31. mar 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 a co si platila?
31. mar 2015 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za dve nove srdiecka..aj ked neviem komu:slight_smile:
1. apr 2015 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, mozem jest pred 3D utz?
1. apr 2015 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 držím palce dneska aby ste všetci 3 boli oki..papat mozes
1. apr 2015 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 drzim palce nech je vsetko tip top v poriadku
1. apr 2015 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 drzim palce a daj vediet ako si dopadla
1. apr 2015 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 drzime paceky nech je vsetko v poriadku.Tipujem parik :slight_smile:
1. apr 2015 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 myslim na Vas, vsetko bude v poriadku :wink:
1. apr 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babulky, jeeeda dostala som krasne srdienko, komu mam podakovat? :dizzy_face:
cmuky
1. apr 2015 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ahojky prajem pekne zazitkove 3D sono! :dizzy_face: :dizzy_face: a mozno uvidite aj co sa skryva v kinder vajickach! :wink: :wink: ale hlavne nech su zdravucke, o pohlavie tak nejde, ze jo? :grinning:
1. apr 2015 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 a ozki, chceme fotecku brusinka!!!! prihod do profilu! :wink:
1. apr 2015 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ingrid0105 Nic. Je to zadarmo. Len som si dala robit aj stery ked som tam uz bola a to bolo 600KC.
1. apr 2015 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 držím palce a uži si 3D mne ho robil doki hodinu a zážitok u mňa najkrajší na celý život :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2015 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzanka05 Ahoj. ja som na nej bola len vcera, tak ti zial v tomto neporadim :unamused: . Ale stat sa to moze hoci kedy ze ms meska a nemusi byt za tym nic. Ale moze to ovplyvnit aj stres. Ja by som sa este nestresovala na tvojom mieste. Ale niesi tehu :slight_smile: ?
1. apr 2015 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 ahoj!Dakujem ze si aspon odpovedala :wink: Nemyslim ze som tehotna sice som uvazovala ze testnem..no ale dnes som zacala trosku spinit,tak dufam ze uz zajtra dostanem a mozem zacat stimulovat...Tak ti drzim palce,zacnes aj ti stimulovat,alebo ides na ket?Ja od pipelle berem na imunitu Prednison 5mg,beres aj ti?Cim sa budes stimulovat?Ja budem stimulovat Clostibegyt 1-1-1+Merional 1ampulku....
1. apr 2015 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka05 Stimulovat zacni, ale az ked budes mat normalne krvacanie. Dakujem :slight_smile: . Tebe nech prebieha dobre stimulka a mas peknu urodu vajok :slight_smile: .Ja mam uz po stimulacii v decembri som bola, len som si davala robit kontrolu na reprodukcnej imunologii, a teraz som bola na pieplle, ta uvidime ci sa bude dat ist na dalsi cyklus na ket,lebo som mala v strede cyklu nejake krvacanie a obavam sa aby to opat neboli polypy.
Ja nemozem brat kortikoidy lebo mam znizenu imunitu, ja si ju musim prave zvysovat.
1. apr 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok