• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. októbra 2017 
@mircalla super... takze 15.6. je den opu...to som chcela vediet, myslela som ze to je den et, lebo mi napisali toto "Vaše léčba byla stanovena na 15.6. 2015" a na zaklade toho som myslela, ze sa jedna o den et
5. apr 2015 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze to neni ze 15.6.tam prides,vsetky instrukcie dostanes vopred.vsetko bude zosuladene.mne doky poslal podrobny postup.mozem to to poslat do mailu ako to vypada
5. apr 2015 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misaelka musim povedat, ze ja uplne chapem tvoj stek "wtf" :grinning: , asi by som mala podobny, keby mi napisali "vase lecba byla stanovena na 15.6. " Niekedy by nezaskodilo, keby sa vyjadrovali detailnejsie a nie tak strucne :confused:
5. apr 2015 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne to napísali tak,že "Zahájení léčby a kontrolny ultrazvuk je 27.4." To som tam bola,bol to 14ty DC,Divinu som mala papať od 5.DC.Dali mi Plán liečby,to je taká tabuľka s popisom liekov čo,kedy a koľko mám užívať,a presne vysvetlili,ktorý liek je na čo a čo si mám ako a o koľkej pichať.13.5.mám dostať MS a 4.5. predpokladaný ET.
5. apr 2015 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne to napísali tak,že "Zahájení léčby a kontrolny ultrazvuk je 27.3." To som tam bola,bol to 14ty DC,Divinu som mala papať od 5.DC.Dali mi Plán liečby,to je taká tabuľka s popisom liekov čo,kedy a koľko mám užívať,vybrala som si lieky v lekárni,a presne vysvetlili,ktorý liek je na čo a čo si mám ako a o koľkej pichať.13.4..mám dostať MS a 4.5. predpokladaný ET.
5. apr 2015 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka GRATULUJEEEEM!!!! :wink:tak nech ste obaja zdravi, urcite si na seba rychlo zvyknete ;) a tesim sa na fotecky ;)
5. apr 2015 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla ahá dakujem takže možem počítať,že bude okolo 11 mm do 7.4 a potom beriem crinone gel :slight_smile: a ty ako sa máš?testík pozitívny :slight_smile: dúfam,že silnie :slight_smile:
5. apr 2015 o 15:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aHOJTE baby chcem sa spýtať,ktorá z vás pichá alebo pichala Inkecie Clexan pred ET či KET idem po prvý krát a nemám s tým skúsenosti možem si to aj sama?
5. apr 2015 o 15:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 hej, neboj, ono to uz tak rast nerastie ako prve dni...u mna to slo len 1 mm....
Test zatial pozitivny, na sono idem 9.4.
Clexane som zacala od ET resp. KET....
jasne aj sama....pod brucho....ved povedz dokymu o tom, ked pojdes na ket
5. apr 2015 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aspon teda ja som clexane brala vzdy az od KET....ET....a u mna to bolo len prve 3 mesiace....to si zisti..ja som nemala zase nejaku vaznu poruchu zrazanlivosti
5. apr 2015 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla ahá tak super si ma ukludnila :slight_smile: teším sa s tebou dúfam,že ťa budem nasledovať hádam to dám,ked už mám kopec liekov a hlavne som sa liečila na ten hnusný annexin v a tam mi dala aj anopyrin aj tento clexan :slight_smile: no vklad nám bude robiť štelcl :grinning:
5. apr 2015 o 15:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla no práveže mne dzurilka v nitre zistila len tento annexin v inak my robila všetky imuno vyšetrenia a mala som hodnotu dosť vysokú preto som bola 5 týždnov na inekciách dexamed a anopyrine a potom som išla na kontrolné výsledky a podla toho nám povolila KET a inekcie zmenila na medrol,anopyrin ponechala a clexan ešte dala 2 dni pred KET :unamused: A pekne mi to vysvetlila,že anopyrin sa dáva teda musí ponechať pri tom annexine aby nešiel zas hore a tento clexan je zas na niečo iné takže hádam vie čo robí :slight_smile: inak ja som chcela preventívne fraxipirin,ale dala mi clexan kedže kvoli váhe je silnejší
5. apr 2015 o 15:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 clexane je lepsi:slight_smile:
5. apr 2015 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 ahoj ja si picham clexane sama od 25.3 a 27.3 som bola na KET,pytala som sa dzurilovej ze do kedy a povedala mi ze az do testu a ked budem tehotna tak aj nadalej,ale anopirin mi kazala vysadit hned jak zacnem pichat clexane,tz ho ešte stale berieš?
5. apr 2015 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 ahoj no vidím,že aj tebe kázala pichať 2 pred KET :slight_smile: no mne to pekne vysvetlila,že anopyrin je nato aby sa mi nezvýšil zas annexin v na udržanie normy a na lepivé došťičky a clexan je zas na niečo iné tak jej verím hádam vie čo robí :unamused: a ty máš akú diagnozu?tedak čo ti zistila?
5. apr 2015 o 17:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj moja maternica si vytvara nejake protilatky a brani uhniezdeniu embryu,v stredu mam testovat je 12 den ,zatial ma pobolievaju trochu prsia a sem tam navaly tepla ako pred menzesom tak neviem...
5. apr 2015 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla ahoj mozem sa spytat kolky vklad si uz absolvovala? Toto je moj piaty a uz nemam ziadne embryo zamrazene,ako si sa citila pred poz.testom?
5. apr 2015 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 Ahojky. Kedy ti vychadza vklad, mna naplanovali na 11.4. :slight_smile:
5. apr 2015 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ako ste dopadli na kontrolach? ja uplne super, Pregnyl uz pichnuty, vklad 11.4. o 10:00 :slight_smile:
5. apr 2015 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angel74 moja a ms mas kedy termin? velmi ti drzim palce :slight_smile:
5. apr 2015 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 dnes zajtra
5. apr 2015 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 cau ja picham Clexane od pozit.testu a od 12tt beriem aj anopyrin a az do porodu mam to nasadene preventivne a Stelcl mi napisal aj kvoli predoslej Preeklampsii tuto kombinaciu
5. apr 2015 o 18:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 boze to su nervaky,nech uz je 8.4 nech viem konecne na com som...
5. apr 2015 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 a pri neuspechoch ti prisla ms? lebo mne hej tak som vedela na com som...tebe nepride :grinning:
5. apr 2015 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka gratulujem prajem vela zdravicka vam obom :slight_smile:
5. apr 2015 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 pri ET mi prišla na 9-ty den a posledne az po vysadení utrogestanu
5. apr 2015 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 takze ty beries anopirin aj clexane??? mne zensky kazal vysadit anopirin,teraz neviem co mam robit
5. apr 2015 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 bude to silne pozitivne :wink:
5. apr 2015 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel74 tak to máš asi trofoblast pravdepodobne :unamused:
5. apr 2015 o 18:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik ahoj ja mám vklad 13.4 o 13 30hod a vklad bude robiť štelcl a ty si bola v native cykle?
5. apr 2015 o 18:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok