• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@tlucka takých zmarených mám už 5 vkladov pri tomto šiestom potrebujem niečo zmeniť a nebude to iba MUDr. :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka mne to tak fain to tehu vyšlo už som bola na konkurze do inej roboty a prišlo tehu tak som bola šťastná :slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2015 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Jasné, že netreba sa do ničoho hrnúť, aby si to potom človek nevyčítal. V každom prípade držím palce, aby sa to tebe a každej jednej kočke (korčulke) podarilo :wink:
14. apr 2015 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba08 ach jaj....vedela som, ze teraz si budu babenky nachadzat na testikoch //...ale je mi to z uprimneho srdiecka luto, ze to tak skoro skoncilo :pensive: :pensive: :pensive: ...aky je ten zivot niekedy k nam kruty.... :cry: :cry: :cry:
14. apr 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolce251 mne sa to stalo po kazdom et...okrem posledneho....u mna to bolo biochem.teh....ale skus ist na krv...ak bude negativna, treba vysadit lieky aby dosla mrchana :confounded: :cry: ..je mi to luto....
14. apr 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 uz si dnes volala??????
14. apr 2015 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi tak vahu maju bambulky krasnu....nechapem, preco sa otvaras aj ked lezis :frowning2: ....absolutne ti verim, ze je to este vacsi stres ako krvacanie v prvom trimestri.... :cry: :cry: :confounded: ...ale si v dobrych rukach nastastie aj s detickami....stale su tam, keby nieco...ja som este len zacala 6sty mesiac, ale poviem ti, ze mam niekedy neskutocny strach aby sa nam nieco nestalo....este aj muz ma doma teraz serie.... :astonished: :rolling_eyes: :zipper_mouth: ...stale pri modlitbach myslim aj na teba...kiezby ste to este potiahli aspon mesiac...
14. apr 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 dakujem za odpoved. Zajtra rano idem urcite na krv, tak uvidim. Napisem vam potom hodnotu hcg, hrozne sa bojim.
14. apr 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolce251 dobre moja...budem na teba mysliet...viem, presne, co teraz prezivas...ale vysledok uz neovplyvnime...robila si vsetko preto aby bolo dobre, tak verme, ze bude dobre....
14. apr 2015 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. apr 2015 o 13:55 • mmollyy
@speranza1 dakujem speri, často na vás myslím, držte sa aj s chlapcami :slight_smile:
14. apr 2015 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba08 to mi je ľúto :unamused: :unamused: :unamused: ja som vždy po každom potrate musela ísť na kyret nebolo to veľmi príjemné :confounded: :confounded: myslím na teba :wink: :wink:
14. apr 2015 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby aj ja mam tu info od jedneho dr.zo Slovenska ze Marcel je v Reprogenesis. Ja som sice k nemu nechodila ale pre vas ostatne :slight_smile: .
14. apr 2015 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinka9075 dakujem
14. apr 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahoj mozem sa prosim Ta opytat ze na zaklade coho ste sa rozhodli ist na IUI a nie IVF? Mam pocit, ze si pisala ze ste mali IUI? Ja mam v maji prvu konzultaciu v RF a by som najradsej najskor vyskusala IUI....
14. apr 2015 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 zlaticko...dakujem aj za mojich drobcov v brusku....poznam velmi dobre ten pocit, ked sa uz na milionty raz nedari :cry: ...mate aj mrazacikov?...bola si na Et? Alebo Ket?..kolky je to uz vas pokus?
14. apr 2015 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 naše 4 ivf, ale 2 boli bez ET, teraz prvýkrát mame 1 mrazacika
14. apr 2015 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Volat mam az zajtra. Tusim to zmenili. Predtym sa nevolalo 3. den Ale mam taky prijemny pocit, ze nase bunky sa krasne delia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dufam, ze nehaluzim.
14. apr 2015 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ingrid0105 Dakujem, verim, ze ich raz najdem...a nebudu iba falosne po pregnyle :grinning:
14. apr 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yjavenie Treba verit....nic ine nam neostava. Drzim palce!
14. apr 2015 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 vizualizacia je tiez cesta k.uspechu :slight_smile: drzim palce
14. apr 2015 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ladyblcha Dakujem! :wink:
14. apr 2015 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 super...ze uz je aj nanucik....
@lienka_1 ja som si viac nez ista, ze sa krasne delia....
14. apr 2015 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 dakujem ti veľmi :wink: a je mi ľúto,že aj teba to postretlo :frowning2: nikdy nepochopím,prečo sa takéto niečo stáva :frowning2: ja verím,že teraz to už prekonáme a konečne aj my po 15 rokoch sa dočkáme dieťatka :slight_smile:
14. apr 2015 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky75 ahoj áno mala som iui no na sk ma vždy tlačili do ivf veď aby centrum zarobilo :unamused: :unamused: v Brne sme sa z doktorom dohodli že ideme najprv na iui a podarilo sa výsledok teraz behá po dome a otravuje 2x :wink: :wink:
14. apr 2015 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka :grinning: :grinning: :grinning: Macháč je delo,,on aj mne povedal, ked som mu navrhla dárc.vajká,že žiadne nebudú,,mám nato zabudnúť a že teraz to dáme s vlastnými :slight_smile: tak mu verím a dúfam,že bude mať pravdu :slight_smile:
14. apr 2015 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@silvia545 je to smutné že aj takéto veci sa stávajú malinká bola úplne zdravá ale teraz mi robia radosť dvaja nezbedníci tiež sme na nich čakali 15 rokov :slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2015 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 máš pravdu,,on má tiež toho riadne :slight_smile: mne tiež vždy odpisoval po 21 hod.večer alebo po 22 :slight_smile:
14. apr 2015 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 aj náš synček bol zdravý,,nikdy sa už nedozvieme,čo sa stalo vtedy na novorodeneckom :frowning2:
14. apr 2015 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 čakáme na info :wink:
14. apr 2015 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok