• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. januára 2017 
@saldiv čo sa čuduješ? veď je z východu "šaľenočka moja" ( baby ma poznajú vedia, že je to zo srandy toť pre ostatné :grinning: :grinning: :grinning:)
20. máj 2015 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 Ale mne nestaci, ze iba ja a speri zo starej partie. Ja chcem, aby sme sa tu gulatili vsetky :wink: Inak, cim viac nad tym uvazujem, tym viac som presvedcena, ze tebe by ta 2 tyzdnova dovca velmi prospela. Tolko vitaminu D a adrenalinu by si mala, ze to mimi by sa hned hniezdilo z tolkej energie :grinning:
20. máj 2015 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bergalm tak ja kramare,kedze som komplikovany pripad,moj porodnik ma zaradil k ekzotom :grinning: ,ze jeho obyc.pripady nebavia.Povodne to mala byt Antolska ale po skusenosti co som tam lezala tak urcite nie.
20. máj 2015 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 lasko....ja som robila to iste, az som nakoniec zistila, ze to, ze chcem byt 100%, si nikto nevazi....ja si neskutocne uzivam to, ze som doma....a robota?????bh...myslela som si, ze bez nej nevydrzim...ale mne je teraz taaaaaaaaaaak dobre bez roboty...len ma trolinku stve, ze si nemozem porobit veci doma, ktore som chcela...lebo nesmiem...ale to teraz voooobec nie je dolezite....tak velmi by som ti priala, aby si uz tehulkovala....s tinkou, nelcou a falinkou.....a nam ostatnym prajem veeeeela trpezlivosti, sil, zdravia, aby sme to tehulkovanie zvladli, aby sme mali pohodovy porod a mohli sa tesit zo zdravych detiiiiii...lebo toto je najdolezitejsie....zdravie nas vsetkych...a vooobec to nemyslim len ako frazu... :dizzy_face:
20. máj 2015 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lienka_1 jééj ty si aké "skromné" žieňa :grinning: :grinning: :grinning: ty ma nakoniec ešte prehovoríš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: ale ja som neskutočne svinská provokatérka čo sa týka chlapov navnadím a odkopnem nebojíš ? :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2015 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saldiv Mna stale takato dovolenka lakala, ale ziadna cestovka take daco nevedela ponuknut, tak som patrala na nete az som sa dopatrala k svojmu muzovi :grinning: :grinning: :grinning: Nie je to pre kazdeho, lebo presne ako pises, niektorym ludom vadia presne tieto veci. Ale uz som niekolko plavieb zazila a ak mas dobru partiu na lodi a skveleho skippera, tak je to naozaj tazka pohodicka. My mame to stastie, ze nas skipper je aj nas velmi dobry priatel a ked sme na vode, bezvyhradne mu doverujem. Viem, ze by nase zivoty nikdy vedome neohrozil. A ked tak plavas iba na plachtach do zapadu slnka, motor vypnuty a zrazu Ti popti lodi vyskakuju delfiny, to uz je iny zazitok.
20. máj 2015 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 Nakolko poznam toho svojho, tak nie :grinning: Sak on sa jak dobre ozenil :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2015 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 vieš ako po tom túžim byť doma, chodiť na prechádzky s malým a iba sa kochať krásnym prostredím v ktorom žijem ? ale aj to bude dokončím zopár maličkostí čo mi žerú nervy že tinča @tinkatinulka a už len budem kámošky z východu (teda nielen z v východu) pozývať na návštevy :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2015 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 o tom nepochybujem ale chlop je vždy "len chlop" za žiadneho by som ruku do ohňa nedala :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2015 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Vies, ze ja nemam ziaden problem :grinning: pobalime deti so spercou a mas nas doma na 3 tyzdne :grinning:
20. máj 2015 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Hej, ale ten moj vie, co by nasledovalo :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
20. máj 2015 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 teba je na tej maródke normálne škoda nádherne si to opísala tomu by neodolal asi nikto :pensive: :pensive: :pensive:. Idem dosnívať ten sen pa pa :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2015 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 keď mi poupratuješ šuflíky zoberiem ťa aj na mesiac :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2015 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 a s deťmi mám skúsenosti to mi ver :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2015 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Uz rozmyslam, ze zacnem aj v kuchyni so suflikmi :grinning: :grinning: :grinning:
A presne na take reci ma zbalil moj muz :grinning: :grinning: mam dobry vycvik :sunglasses:
20. máj 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 koľko budeš ešte na tej maródke? Ešte že bývate v bytovke tam sa tých šuflíkov nájde :grinning: :grinning: :grinning: . Ozaj tak to si nemusím robiť starosti že ja v nich mám čurbes keď budem "tehuľa" ak boh dá budem mať o zábavku postarané :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2015 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 choď do môjho fotoblogu hodila som ti tam ako sa starám o deti :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2015 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Doki mi povedal, ze minimalne do 12. tyzdana :grinning: a potom si dobre rozmysli, ci ma pusti do roboty :grinning: :grinning: Sa mam na co tesit! :confused:
20. máj 2015 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Uz som bola, ale je praaazdny :grinning:
20. máj 2015 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 fááákt ty si ale rýchla není
20. máj 2015 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 musíš mi potvrdiť priateľstvo ak chceš inak nič neuvidíš :confused: :confused: :confused:
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: sa zabijem? Piekne!
@ria191 Uz sme kamosky aj na papieri...teda na monitore :grinning:
20. máj 2015 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Idem ja do lekarne pre intralipid. Stale verim, ze vo stvrtok bude dovod podat mi ho :wink:
20. máj 2015 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 ja o tom nepochybujem a ja idem zarábať aspoň na slanú vodu cmuk :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2015 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 jaaaaj tak to je potom jasne! Východniarky su velmi životaschopné :slight_smile:))
20. máj 2015 o 13:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 tak to je kraaasa ked nájdes nieco co ta fakt baví a k tomu chlapa svojho života! A pozerám ze sme rovnako mladé. Aj tomu môjmu dlho trvalo kym ma našiel. A teraz sa trápime s potomkom. A čítam ze ty aj intralipidy berieš. To na základe odporúčania od lekára, ci vlastná aktivita?
20. máj 2015 o 13:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saldiv aj tak sa to dá povedať :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2015 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saldiv Intralipidy mi odporucal lekar v RF. Mala som vysoko pozitivne protilatky proti trofoblastu a aj ine veci spojene s imunitou.
A ze rovnako mlade :grinning: :grinning: :grinning: .....ty sa mi, dievca, pacis! :grinning: :grinning: :wink:
20. máj 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky absolvovali ste niektorá Hyfosy?
20. máj 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok