• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. mája 2017 
@lienka_1 to bol len koniec zipsu...kovoveho....z obliecky z tehu vankusa.....zatial sa statocne drzi vo mne:astonished::astonished::astonished::astonished::astonished:
19. jún 2015 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit moja je mi to velmi luto ze vam to nevyslo..:(ale verim ze najblizsie sa vam to uz konecne podari..velmi ti drzim palce a prajem vela sil do dalsich dni..raz sa urcite aj my dockame ..musimea verim ze to bude coskoro..:slight_smile:kolko mrazacikov mate?
19. jún 2015 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 neboj ..nic sa nestane..zachvilku to vyjde..male deti poprehltaju vselijake veci a nic sa nestane..)
19. jún 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl Ďakujem Majka! Veru, nádej zomiera posledná,... Máme ešte 2 mrazáčikov - posledných, tak dúfam,... do ďalšieho IVF už nechcem ísť.
Ty si už tuším začala so stimulkou, tak verím že sa zadarí :wink: Moc moc budem na Vás myslieť, tentokrát to dobre dopadne, uvidíš :slight_smile:
19. jún 2015 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagirl ale k detom sa to dufam az nedostane...ci????? Ja neviem ako a co prechadza cez pupocnik....
19. jún 2015 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza k detom urcite nie..cez pupocnik prechadza len krv..zily a tepny..takze nema sa to ako dostat k nim..ty to mas uz v crevach..neboj nic sa nestane..vyjde to von..ked chces byt kludna zavolaj svojej obvodnej doktorke a povedz jej to ona je predsa lekarka..co ti nato povie..Ale urcite nic take..
19. jún 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit dakujem pekne moja..ano..uz stimulujem..a verim tiez ze tato stimulka bude posledna a uspesna. a vsetko dobre dopadne..).uz by som asi do dalsej ani ja nesla..Pozeram ze mame rovnaky vek skoro..ja budem mat v auguste 39..tak verim ze k 40 narodeninam budeme uz maminky alebo aspon stastne tehulky:slight_smile:To je super ze mate este dvoch mrazacikov..urcite budeze medzi nimi to prave.:slight_smile:kedy sa chystate na dalsi ket?toto si mala Et?AKe embryjka si mala?..
19. jún 2015 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gagirl Kiež by si mala pravdu! :slight_smile: Toto bol môj KET, naposledy som mala 6-te IVF vlani v septembri a z toho mi zostali 3 embrijká. Toto bolo HB1, zvyšné 2 mám HB2.
Pôjdem na ďalší KET až po lete.
Ja som mala 40 r. už v marci, tak si hovorím, že už ten rôčik hore dole, už tak či tak je to veľa.
To by bolo krásne, keby si na narodky už tehuľka :slight_smile: Ten najkrajší darček ....
19. jún 2015 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky máte niektorá mail na Marcela do reprogenesis? Dakujem
19. jún 2015 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi niektora povedat som 12 den po ET ,testovat man az zajtra,ale bola som dnes na krv beta hcg je 0,76 v&zna sa v tom niekto?Je to skoro ,ale bola som u lekarky.
19. jún 2015 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetahe je mi ľúto, ale je to negatívne :frowning2: Od 0 do 5 sú negatívne hodnoty. Ja som mala raz 14 a raz 25, čo sa už berie ako pozitívne, ale aj to bolo málo, embryo sa prestalo vyvíjať, nedopracovala som sa ani k ultrazvuku.
19. jún 2015 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetahe aj keď teraz pozerám, že beta hcg, ja som bola vždy len na hcg teste, možno sa beta počíta inak. Nevysvetlila ti to doktorka alebo sestrička?
19. jún 2015 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyahope

povedala,ze mam prist v pondelok znonu na krv,
19. jún 2015 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetahe tak potom sa to fakt počíta inak alebo ti to povedali v iných jednotkách a je to pozitívne :slight_smile: Inak by ťa nechcela v pondelok na krv. Možno je tá hodnota trochu nižšia a chce skontrolovať, či bude rásť, držím palce!
19. jún 2015 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetahe pozri si diskusiu beta hcg..ale je to pozitivne:slight_smile:..beta hcg vraj oznamuju v heliose...a tam su tie hodnoty uplne malicke...
19. jún 2015 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Tak už aj ja som sa ukľudnila. dnes som bola u súkromného lekára,moc som sa narozmýšľala,či k nemu začať chodiť,ale bolo to super rozhodnutie.Síce som si dosť dlho počkala,ale odmena bola sladká:malinké ležalo na chrbátiku,potom sa prebralo,otočilo na bok a potom dole bruškom-takto sa predviedlo,banujem,že som dnes nemala USB-kľúč,mali by video všetci,tak viac bez kľúča nepojdem. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: skontroloval placentu,urobil aj sono prsníkov,vraj toľko žliaz,teoreticky aj susedove decko môžem kojiť.
Spýtal sa aké beriem lieky a podľa nich hned vedel,na akú som chodila kliniku,vraj s ňou spolupracuje,aj mi spomenul mená doktorov.Bol len prekvapený,že moja gyn. mi neprepísala recepty z Brna,aby mi lieky hradila poisťovňa,takže,keby som k nemu prišla o 5týždňov skôr,mohla som mať ušetrených kopec nervov aj eur.
Nevadí,hlavne,že bábätko je v poriadku.A tiež verí,že je zdravé auž u mňa zostane.
Aj preto som sa bála,lebo je z darovaného vajíčka,a vôbec mi nič nebývalo,nebývalo mi zle. :confused:
19. jún 2015 o 18:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte babulky,mam kamaratku ktorej bola preukazana bunkova imunita voci spermiam partnera a trofoblastu mierneho stupna mozte mi vysvetlit co to vlastne je a aku liecbu doporucili niektorej z vas.Dakujem.
19. jún 2015 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota mne tiež diagnostikovali bunkovú imunitu voči spermiám partnera, lieči sa to kortikoidmi. Brala som 8 týždňov injekcie Dexamed, kleslo mi to, prešla som na Medrol a mohla som ísť na KET.
19. jún 2015 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2015 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota ahoj, ja som mala presne to iste a stacil mi na to prednison ...
19. jún 2015 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1laura1234 dakujem pekne :slight_smile:
19. jún 2015 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit velmi budem drzat palce:slight_smile:, urcite sa to raz podari. aj ja budem mat 41 v decembri a cakam krpca az po 19 rokoch s mojim priatelom. je to ale tazke, lebo mne sa lahko hovori, ze bude ok, ked nie som v tvojej kozi a velmi dobre ta chapem, lebo mam za sebou 6 cyklov ivf.
20. jún 2015 o 18:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Aojte dievcata..tak zajtra ideme na kontrolne sono do Brna..jedno som mala vo stvrtok u mojej doktorky..ale este musim v nedelu do Rf..Dr.Machac si to tak prial:slight_smile:Tak uvidime ako stojime..Opu by mlo byt v utorok alebo stredu ako pisal Dr..TAk drzte palce na zajtra..:slight_smile:
20. jún 2015 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
20. jún 2015 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sona_fit nezufaj, ja prve dieta v 38, teraz druhe ma caka v 43 rokoch....kamoska tiez cez IVF prve dieta hodne po 40
Baby mne sa ta sluzobka dobre skomplikovala. na dialnici bola nehoda, tak sme vcera zmeskali lietadlo o 19.50 UK casu....zdrzali sme sa tam 3 hodiny. museli sme si rychlo zabookovat let na sobotu...niezeby bolo na vyber co sa ceny tyka, ked to bookujes na poslednu chvilu, tiez sme museli prespat v hoteli (vcera uz nic neletelo). sef uplne zuri, ze sme strasne predrazili sluzobku a normalne nam pisal sms, nech cakame na co najlacnejsi let....debil....zabookovali sme prve co bolo, vecerny aj tak nebol o moc lajcnejsi.....v hoteli sme spali v jednej izbe (oddelene postele samozrejme), aby nam firma zase nevycitala dalsie vydavky (niezeby si to nemohla dovolit). no ja som uz dost dohriata, idem mu to tehu oznamit, bolo to v anglicku dost hrozne, robila som snad 12 hod denne a este ten zaver. isli sme na letisko v predstihu, ale tak nevieme predvidat co bude....ale urcite si to v pondelok zlizneme ako ho poznam
20. jún 2015 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolegova priatelka do telefonu, ze to budete spat v jednej izbe?...ja ze nech sa neboji, povedz jej, ze som stara, tucna a tehotna...kolega ma 23:slight_smile:
20. jún 2015 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Kocky napadla ma este jedna vec..neviem ci zobrat so sebou zajtra aj pregnyl pre istotu..ale podla mna je este na to skoro..zajtra idem na ultrazvuk a v utorok alebo v stredu by malo byt Opu..Kedy sa vlastne zvykne pichat pregnyl pred opu?..
20. jún 2015 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl Pregnyl 36 hodín pred OPU, čiže 2 dni predtým, podľa toho na koľkú ti ráno naplánujú, ja som mávala rozmedzie od 21:00 do 23:00 Pregnyl
20. jún 2015 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl co ja viem tak 36 hodín pred OPU.Aspoň takto mi to vraveli v centre teraz pri mojom IVF.
20. jún 2015 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@freyahope
@1laura1234 dakujem,,myslim ze tak nebudem potrebovat este zajtra..ked tak az navecer..
20. jún 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok