• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@ria191 Verim, ze sa teraz @dafy neurazi, ale tento-krat mate prednost. :wink:
26. jún 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 neviem neviem už bombarduje Marčeliiiina ako ju poznám ona bez neho ževraj neotehotnie tak som zvedavá čo vymyslí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused:. ja mám opäť antibiotiká takže ja som na vedľajšej koľaji momentálne budem len tíško závidieť marverke a gagirl ten predtehotnejúci stresík :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2015 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 no a ty rýchlo priberaj nech ťa z tých piatich miest nikto nevytlačí :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2015 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Pocuvaj Rius, ty normalne potrebujes ozdravny pobyt na "vichodze"! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vypalime cerna dedovou slivovicou a ides na to. Kus poinhalujes vzduch, ktory aj vidis, nie len dychas a budes pripravena na KET. Prid, gauc mame celkom pohodlny :grinning:
Pojdeme kuknut aj @dafy a maleho Stelclika. Co ty na to? :grinning:
26. jún 2015 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Ja uz som rozhodnuta, ze toto mimi donosim az tak, ze ho zo mna budu musiet po novom roku vydymit :grinning: :grinning: A priberat by som velmi nechcela, nech telo cerpa z hojnych zasob, ktore som rokmi nahonobila :grinning: . Nerada by som rezla stovku! :confused:
26. jún 2015 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baaby ako sa mate ? co mate noveho ?ako to v brne vyzera? fachci to tam :grinning:
26. jún 2015 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 moc nemachruj lebo ťa chytím za slovo a nasáčkujem sa ti tam :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused:. Zrovna pozerám termín tvojho puknutia hi hi hi ešte aby to nebolo prvé novoročné dieťa a ty veľká hviezda TV novín ja by som sa zasmiala ale tam na východze máš veľkú počernú konkurenciu :grinning: :grinning: :grinning: . No a to tehu brušelíno ti neodpustím tak ho pekne zaguľacuj to je rozkaz kľudne všetko môže ísť do malého "Kouďáka" lebo ja tam vidím pipíka :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: .
26. jún 2015 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzu1108 u mňa prebehla normál ovulka, aj som pichala pregnyl. vkladali mi B/2. okrem utrošu beriem ešte anopyrin a pichám clexane. túto kombináciu som ešte nemala (inak už asi všetko, teda okrem intralipidov, ale imuno mám v poriadku tak to netreba. ja mám vlastne všetko v poriadku).
26. jún 2015 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ďakujem za info. držím palce aby si to dotiahla do úspešného konca :slight_smile: u mňa je zdravotne všetko v poriadku (mala som anovulačné cykly + protilátky na spermoše, ale odkedy chodím na akupunktúru, tak protilátky zmizli a ovulácia je ukážková každý mesiac). Preto nechápem prečo to nevychádza. ale tak snáď raz motyka vystrelí - ešte mám 3 blasto a 5 jednobunkáčov, okrem toho už sme v zozname čakateľov na adopciu, takže za dva roky bejby určite bude - či už vlastné alebo nie, to nechám na prírodu :sunglasses:
26. jún 2015 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 Ta sklamem, draha! Toto je Paliho praca :grinning: :grinning: :grinning: Koudak radsej zdrhol v tom case na dovcu. Uz som mu nahanala strach! :grinning:
26. jún 2015 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@silvik1 Tak to mate ozaj velku sancu. Ja mam diagnoz, ze bystacilo pre cele zenske oddelenie a k tomu aj zly spg. A motyka vystrelila. Po mnohych a tazkych rokoch, ale vystrelila :slight_smile:
26. jún 2015 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 Termin puknutia mi podla sona posunul na 3.1. takze kludne puknem s ohnostrojom :grinning: len nech v poriadku pukne co treba :wink:
26. jún 2015 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lienka_1 tak to si ma fakt sklamala mohlo to byť také krásne deculo :confused: :confused: :confused: :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: teraz to bude taký šedý priemer :confused: :confused: :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
26. jún 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tlucka - ahoj Luci, to som netusila, mrzi ma to, viem co to je :frowning2: , drzim palceky nech sa dopracujete k babulku.
My sme ok, prázdniny riesime, jasnacka :slight_smile:

@ria191 - ha-ha, si zjedla vtipnu kasu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , inak nebola som tu riadne dlho , aj od drogy treba dat pauzu niekedy

@nelly3 - to je dobry krok, verim ze po operacii vam uz nic nebude stat v ceste.
My tak klasicky, pracovne, v behu

@lienka_1 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , maminka, opatruj sa :wink:

zdravim vas vsetky, idem skor dnes z roboty, tak sa lucim s vami, pekny vikend :slight_smile:
26. jún 2015 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Teraz Ta fakt sklamem, ale ja som furt fesiho ocumovala, ze co na nom vidite a ništ som nenasla. Pre mna taky priemer :grinning: :grinning: Ja som na quasimodkov :grinning: :grinning: ....a sak bude krasny po maminke :grinning:
26. jún 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 to preto lebo si si dala dole tie "okuláre" ja ti od začiatku hovorím, že ich sem máš vycapiť naspäť :confused: :confused: :confused: :pensive: :pensive: :pensive: . Jafné, že bude krásavec po maminke, ale bohunko ja ti nevím prečo sa všetky tie detičky vždy podobajú na nejakého MUDr. z RF :grinning: :grinning: :grinning: či len dafča mala to šťastie???
26. jún 2015 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 Aj meliska, aj Tinka s dvojkami.....ten ma deti po celom Ceskoslovensku :grinning:
A vidis, mozno je treba dat "dole" okulare.....to je ta finta fň :grinning:
26. jún 2015 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 he he...moj na marcelina moc nie je! :grinning: :grinning: :grinning: À le za to je po tatkovi, lol! :wink: :grinning:
26. jún 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 rius vsak ty nam urobis mini-stepanka! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Kluk jak hora! Dievky z RF je predsa rarita! Sami kluci, jo!? :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished:
26. jún 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 neviem, ale aj ja si tipujem kluka :wink:
26. jún 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm dakujem..ja verim ze urcite ano.:slight_smile:
26. jún 2015 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a pichate rano alebo vecer v reprofite?
26. jún 2015 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 dakujem moja..ja im verim vsetkym.:slight_smile:uvidime teda ako bude..a jasne ze na dietatko staci aj jedno zdrave embryjko..Vy sa drzte este tych par dni..vela zdravicka vam prajem..
26. jún 2015 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 drzim palce nech je tento vklad posledny a uspesny:slight_smile:
26. jún 2015 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl a kedy mas opat volat kvoli vyvoju bubliniek? aj dnes aj zajtra? ci to uz pomenili zas? a ako sa dnes citis? brucho uz polavilo? Myslim, ze to bola reakcia na pregnyl a OPU a takisto si mala aj dost silnu stimulku a vajecniky sa pohli na plne obratky! :wink: Skus si oddychnut do toho 5.dna a potom sup na vklad :dizzy_face:
Date si 2 naraz? Drzim palce nech nastupis na tehu vlacik! :dizzy_face:
26. jún 2015 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilitela vacsinou rano pich pich a v tu istu hodinu najlepsie :wink:
26. jún 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 tak to nevieš, že ja som vždycky rarita a bude to "klučinda " :confused: :confused: :confused: :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimika1973 ale ak rada pichá tak môže aj aj či? :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
26. jún 2015 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit ahoj moja..Dakujem za rady a podporu..verim nasim embryjkam ze sa vsetky pekne delia..:slight_smile:je mo myslim troska lepsie ale cele brucho je este take napnute a citlive,bolave..aj zaludok..Ale snad bude za par dni o.k..Dik ze na nas myslis..:slight_smile:
26. jún 2015 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla tesim sa s tebou ze vysledky su v poriadku:slight_smile:..zbytocne ta len stresovali..
26. jún 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok