Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
16. aug 2015

@crazybabenka ahoj,ja som to mala tak ako ty,ze nebol ET a vsetko sa davalo mrazit,platis normlane sumu za ako ti vyrataju ale kedze sa nebude robit ET tak za KET potom neplatis,cize platis IVF a mrazenie.

crazybabenka
16. aug 2015

@diska teraz si ma potešila 😀

maminka1986
16. aug 2015

@katka17044 aha až dve ti dávali? hm..ano ano vystelku maternice že kolko si mala lebo ja 10mm na kontorle takže aj viac som mala asi v den vkladu...pila som alchemilku..
@crazybabenka to neviem či robia...ja som mala ET odložený z dovodu aj OHSS a išla som na operáciu takže som mala KET teraz v juli a ten vyšiel hned 🙂 čo som nečakala vobec lebo máme ešte 6 embryjok...
musela by si mat dôvod asi nto no a neplatili sme nič kedže to bol odložený ET

katka17044
16. aug 2015

@maminka1986 neviem cislo mi nepovedali sice som sa mohla spytat ale asi mavam tak 7-8mm neviem. V pondelok mam kontrolny odber

maminka1986
16. aug 2015

@katka17044 hej....oni to hovoria pri kontorle nahlas tak preto viem inak by som nevedela ...
ja idem utorok na poslednu kontorlu do centra.
tak ti držíím palce daj vediet ako čo potom

ingrid0105
16. aug 2015

@crazybabenka ahoj ja som nesla na Et a Ket ma len caka kvoli novej praci a tiez kvoli cyklu. Pri kete sa to da podla mna najlepsie nacasovat v takychto pripadoch. Mala som soft platila mrazenie a ket budem chciet zadarmo

gagirl
16. aug 2015

@tinkatinulka
@1laura1234
@mitka85 dakujem dievcata za rady..zavolam do oboch a zistim co a ako,..

santeema
16. aug 2015

@ingrid0105 ahoj🙂...dufam, ze sa mavas dobre. kedy idete pre krpca? ti prajem, aby sa to podarilo🙂

santeema
16. aug 2015

@speranza1 super, ze sa dobre citis a chalani sa drzia🙂...tak nech to ide takto lahko dalej, babatka radi spinkaju, horsie to je okolo 1 roka a dalej, potom ich to ćaste spinkanie nejak opusta🙂

dafy
17. aug 2015

tak sa uz hlásim.... 10 den 🙂 😅 😕

tinkatinulka
17. aug 2015

@dafy jeeej toto bola jasna tutovka..no dvojicky krása.gratulujem.teraz si strojvodca tehu vlacika 😝 😝 😝

ria191
17. aug 2015

@dafy no mica myslím, že o tomto nepochyboval snáď nikto 😀 😀 😀 budú to dvojky a párik ja ti to hovorím od začiatku ja sa tak tešíííííííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
17. aug 2015

@dafy inak mica už teraz si idem pre istotu sadnúť na koľajnice, aby si nezabudla v Píšťanech šliapnúť na brzdu 😔 😔 😔 😕 😕 😕 😝 😝 😝

dafy
17. aug 2015

@tinkatinulka
@ria191 dakujem dievčatá 🙂 toto by mi ani vo sne nenapadlo 2 krat po sebe? A predtym 8rokov nic? Nechapem 😝 prajem to kazdej jednej z vas 😵 Aspon raz sa musi zadariť 😎

ria191
17. aug 2015

@dafy musí to byť krásny pocit. Aj ti cviká riťka či budú dve alebo v poho? Tuším máte ešte jedného nanučika či ? Bože ja som vždy chcela mať aspoň štyri deti ale ako vidím nie vždy je to nemožné 😀 😀 😀 😀 😀. Veľmi preveľmi sa teším aj za teba 😀 😀 😀

diska
17. aug 2015

Baby snazilky napadla ma taka blbost asi si budete mysliet ze mi preplo 😀 ale raz som kdesi pocula,ze ked zena chce otehu tak pomaha mat zlteho vtaka,muz sa vtedy zomna smial,ked som mu povedala,ze chcem vtaka 😀 😀 😀 potom mi priniesol vytlaceneho takeho pre deti zlteho,tak sme ho nalepil na skrinu a postupne ani nevieme ako pridavali destke obrazky ,macika,delfinia a tak a potm sa nam podarilo otehu,tak si vravim ,ze mozno aj ten vtak pomohol 😀 😀 😀 Taka rada,ze skusit treba vsetko. 😅

tinkatinulka
17. aug 2015

@diska taaak peknééé aspon pre malého bude za pár týdnov a ako sa máte?

evadek
17. aug 2015

@diska takze zlty vtak..ok....😀

ria191
17. aug 2015

@evadek ešteže nenapísala, že musí byť operený 😕 😕 😕 uff neviem si predstaviť ako by som môjmu tie pierka lepila 😉 😉 😉 😕 😕 😕 iba si ho trošku prifarbím 😝 😝 😝

ria191
17. aug 2015

@diska ale veď každému je jasné, že bez vtáka to asi nepôjde 😀 😀 😀 len tá farba nám chýbala 😀 😀 😀 😀 😀

diska
17. aug 2015

@tinkatinulka malemu sa pacia hlavne pruzky a vlnovky a musia byt ciernobiele 🙂 tak uz mame rozne z ukazujeme mu,sleduje ich 😀 Mame sa dobre len trosku starosti ako predcasniatko ma dost kontrol no a obcas sa aj nieco najde a mamicka potom panikari 😝 A ty ako? kedy uz ides do toho? 😉

ria191
17. aug 2015

@dafy dafča a ty si mala akého vtáka, že sa ti podarili také krásne koľajnice ? 😀 😀 😀

biga7070
17. aug 2015

@dafy gratulujééém 🙂

biga7070
17. aug 2015

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀

diska
17. aug 2015

@evadek

@ria191 ale dievcata ,,,teda 😀 ale tak kazda si moze teda vybrat akeho chce vtacika 😀 😀 😀

dafy
17. aug 2015

@ria191 ja som mala kobru 😀 teda ten moj ma ten pocit 😝 😕

ria191
17. aug 2015

@diska si to tu konečne oživila toto nám chýbalo 😀 😀 😀

lienka_1
17. aug 2015

Jaj, zeny, zase som sa raz dobre zasmiala 😀 😀 😀
@dafy Tak tato je v porovnani s ostatnymi uz jasny dokaz. Kukni na spercine kolajnice a hladaj kociarik pre dvojky 🙂
Som vedela, ze Pali je borec 😀 😀 😀

ria191
17. aug 2015

@lienka_1 tak a je po Marčelllinovi od teraz Pájo 😀 😀 😀 keby aspoň trošičku vyzeral ako Koudy fňuk fňuk fňuk

ria191
17. aug 2015

@dafy na východze kobry nemáte iba zmijuše 😕 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre