• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. mája 2017 
@tlucka šiesty vklad a vždy super embryo a perfektná sliznica a ani ťuk čistá nula. Neviem či je taký problém v imunite mám len mierne zvýšené NK bunky na čo mi dzurillka odporúčila itralipidy ale som ich teraz nemala lebo Macháč to neuznáva. Možno to bude v hlave ale s tým nič nespravím taký je život. A tebe kto pichne tie intralipidy ?
2. sep 2015 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sono2 V podstate ani mne by narkóza nevadila, keby som ich už nemala 10 za sebou :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2015 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky nemate niektora tel.cislo na Drakulovu
2. sep 2015 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Mne tiež Macháč povedal, že on neuznáva riešenie imuno problémov. Že mám zabudnúť na kortikoidy, lipidy, protilátky... Až sa mi zdalo, že absolútne zľahčoval naše zdravotné problémy a ani nechcel vidieť žiadne výsledky vyšetrení :frowning2: :frowning2:. Až keď som mu znovu povedala, že som mala aj viaceré biochemické a teraz ten potrat, tak teda prehodnotil postoj. Nemal to zaznačené v karte z RF, tak nechápem, načo aj hlásime výsledky, keď ich do karty nikto nepoznačí... Ja som dohodnutá s Dzurillkou, že mi to pichnú. Lipidy mi poskytla dobrá dušička @tinkatinulka a hľadala som možnosť v TT alebo v BA, či by mi to nepichli, ale neboli ochotní nikde. Tak dúfam, že sa v Nitre nejako dohodnem na aplikácii. Inak budem musieť požiadať asi obvodného lekára. Ten by mi to asi pichol bez problémov, len mni to musí tiecť 5 hodín a toľko denne on neordinuje :unamused:
2. sep 2015 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 je mi to velmi luto :frowning2:
2. sep 2015 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka no veď to ja som sa pre istotu ani nevedela dovolať Dzurillke a vklad bol nečakaný, tak som to nechala tak ale posledný krát si to vyriešim. Tiež mi to má tiecť 5 hodín.
2. sep 2015 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ďakujem evidentne tu budem strašiť veľmi dlho :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. sep 2015 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 srdiecko nebudes hor sa do dalsieho boja a ten bude pozitivny a niekedy aj motyka vystreli ako mne dnes rano. Ked bude vsetko v poriadku a na spravnom mieste tak k Matejkovi mozno pribudne ta copana co si ju spominala.Tatinko sa tento krat posnazil pod perinou Pane Boze dakujem.
2. sep 2015 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@sarasota :grinning: :grinning: :grinning: wow wow wow ja stále na teba myslím ja som to vedelááááááááá že čoskoro tu dáš takúto správu :grinning: :grinning: :grinning: . Gratulujem veľmi preveľmi. Tak u nás prirodzene nehrozí to by som musela môjho znásilniť :angry: :angry: :angry:
2. sep 2015 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 dakujem ved ani nam nehrozilo prirodzene a tu to mas.Potichucky sa tesim a verim ze bude vsetko v poriadku.Tatinko o tom este nevie odfukuje po nocnej :slight_smile:
2. sep 2015 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@sarasota Gratulujem :slight_smile: Číslo na Drakulovú je 02/59542448
2. sep 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Velka gratulka! Paradna sprava! :slight_smile:
2. sep 2015 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, dnes som 8DC, pozajtra sono a povedia, ci bude OPU alebo nie. Zacinam mat strach
2. sep 2015 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka preco 5 hodin? Mne to tieklo necelu hodinu a vsetko bolo o.k aj ivf sa podarilo
2. sep 2015 o 10:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (16. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagik Tak mi to odporučila Dr. Dzurillová. 50ml lipidov zmiešať s 200ml fyziologického roztoku a s rýchlosťou podania 50ml za hodinu. Neviem, prečo sa to má takto aplikovať :unamused: Ešte ma fakt upozorňovala, aby som prišla na podanie veľmi skoro, aby mi to počas pracovnej doby stihli podať.
2. sep 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota wau odpadavam
2. sep 2015 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 micka nemam slov tak tomu stále verím že ty to dáš
2. sep 2015 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magdus999 mojaaaaaa ja som to vedelaaaaaaaaa...hovorila som ti;)velmi sa tesim s tebou a urcite je a bude vsetko v poriadku a za par mesiacov budes drzat vase mimi v naruci.:slight_smile:
2. sep 2015 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
co by si tu strasila, nic neboj, sme tu dve a spolocne to dame, uvidis :wink:
2. sep 2015 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 tak to máš pravdu nelčiatko srali to rusi ide sa ďalej :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2015 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 moja je mi to velmi velmi luto..:(myslela som na teba casto ..nechapem kde je problem ze sa pekne embryjka do peknej sliznice nechytia..ale niekde musi byt..Ale raz sa urcite dockate aj vy..urcite..Prajem ti vela sil a posielam objatie..)
2. sep 2015 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
presne tak, je to tazke, ale my to dame uvidis. mas este mrazaciky? asi ano, pojdeme spolu :dizzy_face:
2. sep 2015 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota jej ake prekvapenie..tesim sa a vami a prajem vsetko dobre:slight_smile:
2. sep 2015 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 hej ešte jeden smradko tam je :pensive: :pensive: :pensive: :confused: :confused: :confused:
2. sep 2015 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl no veď to ma najviac ubíja keby aspoň dúšik ale prd čisté zero to je veľa už aj na somára nie to ešte na mňa do "pise" :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. sep 2015 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 to mi je luto tak som tomu verila.
2. sep 2015 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota gratulujem moja tesim sa strasne, my tiez sme zacali v auguste skusat , zo 2 mesiace skusime a ak nevyda ideme do rf.
2. sep 2015 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 je mi to luto, urcite sa to najblizsie podari musis verit :wink:
2. sep 2015 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magdus999 blahozelam aj tebe, sa to super cita, ked sa to dakomu podari:slight_smile:...ja som vzdy v dobrom zavidela, taketo spravy a dufala, ze aj ja daco podobne napisem...a splnilo sa mi to tiez po 6 ivfkach:slight_smile:, tk si zivo viem predstavit tvoju radost:slight_smile:...zelam, aby vsetko slo v pohode:slight_smile:
2. sep 2015 o 15:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 :(to ti verim a viem si predstavit ako ti je toho nanic..opytaj sa dr.tvojho ze co by ti este odporucil pred dalsim vkladom..imuno asi mas..niekde tam musi byt pricina..Asi mas u vsetky vysetrenia ty porobene ze?Chodis Machacovi?tak nech uz nieco vymysli..Velmi ti prajem nech to posledne embryjko je to prave a konecne to vyjde..Drz sa moja..)
2. sep 2015 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok