• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

5. decembra 2016 
Ešte by som Vám kočky všetkým chcela napísať, že som rada, že mám také úžasné "virtuálne" priateľky a veľmi si vážim Vaše rady, pomoc, podporu, povzbudenie, spoločne zdieľanú radosť aj smútok. Bez Vás by som nemala sily bojovať a posúvať sa za našim vysnívaným cieľom :wink:
12. sep 2015 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
@tlucka Ďakujem! Verím, že aj u teba bude všetko prebiehať tak ako má a čoskoro budeme tehulky obe :wink: Držím palce nech sa embryjko krásne vyvíja
12. sep 2015 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@cmudlo Ďakujem. Dúfam, že sa to rozbehla Ďalšia úspešná tehu vlna, budeme v nej pokračovať a Ďalšie kočky nás nasledovať. A kedy ste prišli na kliniku? My sme okolo 9.20 odchádzali.
12. sep 2015 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@cmudlo Správu vyššie som napísala jak keby som bola nastrebaná (rozumej opitá) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ten mobil si píše čo chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ešteže sa nám načo vyhovoriť :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2015 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tlucka Luci, super! Dnes som sa nevedela cely den dostat k netu, ale celucky den som na Vas myslela! :slight_smile:
12. sep 2015 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienka_1 Ďakujem zlatíčko :slight_smile: Veľmi si vážim všetku vašu podporu. Manželovi čítam správy od vás, vaše slová podpory a je dojatý spolu so mnou. Faks som rada, že som sa mohla medzi také skvelé kočky snažilky vtierknúť a aspoň takto virtuálne spoznať. Dúfam, že to všetko bude tak dobre pokračovať, ako sa to zatiaľ vyvíja.... AJ keď by som musela mať veľa šťastia, aby všetko klaplo tak, ako si prestavujem.. Už zase sú stresy pred raňajším telefonátom, či sa vôbec vajko oplodnilo :unamused:
12. sep 2015 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tlucka Ja som planovala ten nativ urobit na tajnasa. Ze nech nekazim moralku dalsim nasim nezdarom. Ked to "prasklo" bola som nakoniec velmi rada. Ani neviem presne opisat tu silu, ktoru som tu od vsetkych tych skvelych zien citila!
Vajicko mate, urcite bude aj nadherne embrusko. :wink: A u nas vela- krat musel ohladom embryjok volat manzel, lebo ja som bola takz nervna, ze by som sa asi nevykoktala. Potom som ho zasypala milionom otazok a nevedel mi odpovedar :grinning: , ze som mala volat sama. Ze jemu staci, ze je a ze bude vklad :grinning: Potom bol nervny uz zo mna aj on :grinning:
12. sep 2015 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@tlucka tak to sme sa potom skutočne stretli...my sme prišli okolo 9:00. Sedeli sme hneď oproti recepcii. Mala som hnedú koženú bundu a ty si bola celá v čiernom (šaty alebo tunika)...?
13. sep 2015 o 05:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cmudlo Jasné, to som bola ja :slight_smile: malá gulka a čiernu farbu som volila zámerne :slight_smile: Vraj zoštíhľuje, aj keď tomu neverím a aj ako demnoštráciu svojho prípadného smútku :slight_smile: :slight_smile: škoda, že sme si nepokecali, mohla si ma osloviť. Inak máš nádherné vlásky :slight_smile:
13. sep 2015 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tlucka :laughing: Ďakujem.. No už som ťa išla osloviť, ale zrazu si rýchlo zduchla :smiley: ešte sme sa s manželom bavili, že ako mám začať :relaxed:...keď si išla z WC tak už som ti chcela niečo povedať, ale rozprávali ste sa s manželom.
13. sep 2015 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cmudlo Škoda.. Kľudne si ma mohla kopnúť do členku :slight_smile: Tak zatiaľ budeme mať len písomný styk a možno sa niekedy znovu podarí stretnúť aj osobne :slight_smile:
13. sep 2015 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tlucka Tiež som si nebola istá, či si to ty...manžel vravel, že škoda, že sme si nedali znamenie :smiley:
13. sep 2015 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@cmudlo Tak to ma ani nenapadlo, dať si nejaké znamenie. Úprimne, ja som si myslela, že tam ráno prídem a po sone pôjdem s plačom domov, že odber nebude. Preto som ani nepomyslela nato, že sa tam zdržím do vášho príchodu. A inak celé to bolo také zvláštne hektické, všetky info preberali s Machacom a embryologičkou na recepcii a pri výťahu.. Macháč mal naponáhlo. Ale niekedy sú fakt takéto narychlo zbúchané veci najlepšie. Lebo mne sa vždy niečo poserká, keď dlho niečo plánujem.
Dúfam, že pekne doma oddychuješ a prihováraš sa bublinke, nech pekne vydrží v brušku dlhých 9 mesiacov :slight_smile:
13. sep 2015 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tlucka no jasné. ..ležím a oddychujem...podľa možností. .malá mi niekedy nedovolí oddychovať. ..ale je u mňa mamka a pomáha mi...a bojím sa, že to nedopadne dobre. ..povedali sme si, že je to posledný pokus..Áno narýchlo zbuchane najlepšie. ...volala si už ako sa má embryjko?
13. sep 2015 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienkae dopadlo to dobre. Teraz sa šetrím som na PN a verím že embryjko sa uchytí. Doktorka mi povedala, že každé embryjko známkujú od 1 do 3 podľa toho ako sa bunkovo vyvíjajú. No a naše dostalo 1. Že bolo veľmi pekné. Daj vedieť ako si dopadla Ty. Držím palce.
13. sep 2015 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienkae píšem až teraz. Dopadlo to dobre embryjko je vo mne a teraz sa šetrím a verím že budem tehotná. Daj vedieť ako si dopadla
13. sep 2015 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lola911 super a vy ste v akom štádiu s počatím ? už ste boli v Brne ?
13. sep 2015 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dohna nie neboli sme tam, vsetko vybavujeme cez mail a scype, teraz cacam na ms, od 3dna zacinam pichat a ide sa do brna 10 den cyklu na prvy scan.... ja som teraz v uk tak to nie je take jednoduche ale vsetky vysledky mi urobili tuna, tak sme nemuseli opakovat hormonalny profil :slight_smile:
13. sep 2015 o 18:08  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, prosím vás kde nájdem na stránke VŠZP Tlačivo - Žiadosť o refundáciu platby v hotovosti za vecné dávky poskytnuté v EÚ? Vidím tam len tlačivá na starostlivosť mimo EÚ. Dakujem velmi pekne za pomoc
13. sep 2015 o 18:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janikajanka ahoj,najdes to na tejto stranke,uplne posledny odstavec.
https://www.vszp.sk/poistenci/zdravotna-starostlivost-zahranici/planovana-liecba-cudzine.html
13. sep 2015 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rada2002 ahoj. Drzim vam palce :slight_smile: na ako dlho si sa dala vypisat?
ET mame uspesne za sebou :slight_smile: embryjko sme mali ukazkove a jednotkove :dizzy_face: teraz verime,ze to vyjde,krasne sa uhniezdi a bude sa mu vo mne pacit.
13. sep 2015 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Prosim Vas dievcata, neviem najst blog, co pisala nejaka z baba ohladom toho ako to cele funguje, ked sa riesi ivf v brne, viete mi to prosim pomoct najst, alebo skopirovat linku? veeeelka vdaka :slight_smile:
13. sep 2015 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 Tak s tým telefonovaním u nás je to horšie. Ja by som aj chcela, aby zavolal muž a potom mi len oznámil výsledok, ale asi sa bojí viac ako ja :slight_smile: Ani dnes nechcel volať a ja som mala v noci strašné sny, že som zaspala, nestihla som zavolať do centra a tam si mysleli, že keď sa nezaujímam o vývoj embryjka, tak ho nechcem a zničili mi ho..
Ale bol to iba zlý sen a nakoniec telefonát dopadol dobre. Vajíčko bolo zrelé a pekne sa oplodnilo. Takže zajtra volám znovu a budem prežívať kolotoč nervov opäť :frowning2:
13. sep 2015 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@cmudlo Držím palce, aby posledný pokus bol úspešný a onedlho si tu vycapila foto testiku s // čiarkami :slight_smile: Volala som už doobeda, len som nejako nemala čas písať. Takže vajíčko bolo zrelé a pekne sa oplodnilo. Tak zajtra volám zase a dúfam, že vo štvrtok si pôjdeme pre krásne embryjko :slight_smile:
13. sep 2015 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@lienkae zatiaľ na tie dva týždne do testu a potom uvidíme ako budeme pokračovať. verím, že budem tehotná a PN bude celých 9.mesiacov. Už nechcem nič riskovať. A Ty by si mala tiež odpočívať a byť bez stresu.
13. sep 2015 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tlucka jeeej to je super! Držím palce nech je z neho krásne bábätko :wink:
13. sep 2015 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rada2002 dam sa aj ja vypisat asi. Vypisal ta gynekolog ci obvodna? Urcite budes tehulka!! :wink:
13. sep 2015 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nadia23 Dakujeeeem :slight_smile:
13. sep 2015 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@coralee_wiley za malickoo. :wink:
13. sep 2015 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok