Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
23. jan 2016

@gagirl moja to mi je ľúto...ale podbrusko boli aj mna,od 5 dňa po vklade...chvíľu boli a chvíľu prestane...ked boli tak som stale na wc ci sa spusti menzes....stale sa kontrolujem ako blbá...moc myslim na teba...

gagirl
23. jan 2016

@lusipe dakujem moja..aj ja na teba..drzim ti palce..

ria191
23. jan 2016

@lusipe podľa mna si tehu utros 0-0-2 by ti menzes neudržal ja som to tak mala v septembri, to uz som dávno spinila aj ked každé telo je ine, ale u teba to vyzera velmi nádejne. 😍😍😍

ria191
23. jan 2016

@gagirl ach jaj tak som tomu verila. Maji opýtaj sa toho Otevrela na ten prechod. Viem, ze to co platí na jednu nemusí na druhu, ale ja by som na tvojom mieste nieco zmenila. Hlávku hore raz sa to každej podarí ja uz tomu verím.

lusipe
23. jan 2016

@ria191 si zlata🙂ved ked do pondelka nedostanem tak uz urobím test.to budem uz 12 den po,tak aby som mala istotu....len ma matu tie prsia,lebo predtým ma Boleli a teraz nic...tiez sa mi to zda mala dávka,ze by mala taký vplyv nie?a ty sa ako cítiš?trosku lepsie?

mimika1973
23. jan 2016

@gagirl mojenko, mrazacik je aky? HB ci vysssie? FHB? riusek tiez ten najposlednejsi vyssiel ketik, takze ideme verit nanucikovi odteraz, nechaj prejst jeden cyklus a skuste v marci potom ;) a s pozitivnejsou energiou teraz 😉 cmucky moja, viem,ze tento boj je dost tazky a nekonecny, ale vzdy to raz vyjde, vid vsetky tunajsie rozne pripady....

gagirl
23. jan 2016

@mimika1973 dakujem moja..mrazacik je Fhb..ja viem ze som velmi skoro stresovala ale prve tri dni som necitila nic a nejak som zastresovala ze to urcite nevyjde..pri tehu som sa citila inak..ja viem,nemozem porovnavat ale ta moja hlava..Nebudem sem najblizsie uz radsej nic pisat lebo tu potom vyzeram ako hysterka..ale dakujem vam vsetkym za podporu..ste zlate..

gagirl
23. jan 2016

@ria191 dakujem rius za podporu..porozpravam sa s otevrelom ze co este zmenit alebo spravit..uz mam dost vkladov za sebou a len raz sa ujalo a aj to zle dopadlo..neviem kde je chyba..ale verim ze coskoro to konecne vyjde..

santeema
23. jan 2016

@ria191 ved tebe uz svieti 15 tt🙂))...uz mas 1/3 za sebou🙂

ria191
23. jan 2016

@gagirl 😜😜😜 tak aj ja sa pridávam k tym "stresujúcimi hysterkam" 😜😜😜 pretože inak to podľa mna nejde, ked to nejde podľa "našich" predstav 😄😄😄. Tiež by som sa inak chovala, keby sa hneď od začiatku nieco dialo 😄😄😄 , ale nedialo takze ta viem pochopiť. No naštastie to neovplyvní výsledok. Keby človek vedel kde je chyba a co spraviť inak, aby to konečne vyšlo ojooooj to by bolo 😜😜😜. Ale bohužiaľ takto to nechodí a my musíme bojovať , padnút na "hubu", postaviť sa nabrať síl a ist ďalej a toto ak každá z nas dokaze, tak sa výsledok dostaví. A poviem ti, ze každá si tu za toto zaslúži neskutočný obdiv a obyčajný človek, ktorý nezažil nikdy nepochopi co vsetko musime pre to vytrpieť😔😔😔. Mne minule kolegyňa povedala ked videla ako to cele priebeha na tom príbehu z modrého neba, ze ved to nie je nic zložité a tažké 😌😌😌. Ale oni nevidia ten vnútorný boj, to psychické vypätie, tie neskutočne sklamania. Ešte stale si myslíš, ze si slabá? Nie nie si a ani jedna z nas 😜😜😜. Treba opäť vstať a ist ďalej to nedokáže hocikto 😘😘😘.

ria191
23. jan 2016

@santeema no tiež normálne cumim, ale uz sa teším ked tam bude svietiť aspoň 20 to by mi uz nemalo byt tak "nahovno" ako teraz 😜😜😜.

ria191
23. jan 2016

@lusipe no normálne som napätá aj za teba 😜😜😜 neverím, ze by to utros držal veru nie. Musim sa priznať, ze machac mi dal tiež takú malú dávku kedže prebehla obulka a pichli mi pregnyl, ale ja som sa bála a dávala som si 2-0-2 a aj tak mi prišla mrchana skoro. No to jo kocko zmier sa s tym, ze kamošky budu o vine a ty o dzusiku😜😜😜. Hej býva mi ešte zle, ale aj to asi k tomu patrí aspoň sa nevyzeriem na malého slona 😜😜😜.

santeema
23. jan 2016

@ria191 neboj to ti ustupi podla mna uz tak za 2 tyzdne. mne pri prvom nebolo nic, iba zaha a dost velka a do konca, ale dalo sa celkom... a pri druhom mi bolo zle, unavena som bola a mala taku zahu az do konca, ze pri troske vacsej porcii , t.j. cely rohlik na obed napriklad🙂 som grckala 1.ligu:-)). ja nechapem z coho tie moje decka mali obaja takmer 4 kg, ked sa mi nedalo kvoli tej zahe poriadne nic jest. tak sa budem tesit, ked uz budes mat 38tt🙂)

santeema
23. jan 2016

@ria191 a amas asi pravdu pri lucipe, lebo ja som mala konske davky utrosi pri 5 ivf kach a menzes som dostala do 7 dni po vklade vzdy, takze utros nie vzdy zadrziava menzes..tiez si myslim ze tam budu //. 🙂) ...tak budem hned zapinat v pondelok rano pc a prve kuknem kona a lucipe inkine- ciarky🙂), ak sa samozrejme odhodla testovat🙂

tinkatinulka
23. jan 2016

@gagirl je mi to luto.. 😭 trhá mi srdce táto nespravodlivosť. Napíšem IP

ria191
23. jan 2016

@tinkatinulka ty kde si láska moja 😍😍😍. Nie ze sa zoderies 😜😜😜. Spomaľ 😳😳😳

tinkatinulka
23. jan 2016

@ria191 ja depkujem..

diska
23. jan 2016

@gagirl moja ziadna hysterka niesi,ved sme vsetky rovnake 😉 podla mna ja som bola omnoho vacisa nez ty ,no a stale som,to patri k tomu,robime co vieme,verime a velmi tuzime po tom nasom zazraku,podla mna si omnoho silnejsie a pozitivnejsia ako si myslis,ved inac by si nedokazala to co si uz nedokazala.Stale si dokola opakuj,ze raz to pride a na toto cele trapenie zabudnes .Ja som sa po kazdom neuspechu total zrutila,prerevala som aj 3 dni v kuse az som bola opuchnuta ako balon ale potom sa clovek pozbiera a ide dalej,lebo tu ma velka prikladov,ze treba vydrzat aj ked pocas tej tazkej cesty mame vseliake dni a myslienky vsetky to zvladneme,myslim na teba a hlavku hore 😉

scheflera
23. jan 2016

Pozrite aké bábetká robia v Unice Brno.G-F ani ťuk, a tam na prvý krát.Zainvestovali sme,ale neľutujem

mircalla
23. jan 2016

@scheflera velmi zlatucka a papkat chuti ako vidim

ria191
23. jan 2016

@scheflera krasne dievčatko 😍😍😍

nelly3
23. jan 2016

@ria191
a ty si co myslis, co budete mat? ja si stale myslim, ze chalosa 😉

scheflera
23. jan 2016

@mircalla Papať chutí.Mám pocit,že stále častejšie.Aj každé 2 dod. 100 ml.Mám pocit,že furt len krmim,odsávam a dávam dalšie do chladničky.Dokedy vy&držím,neviem,už som pod pôvodnou váhou.Ked sa naštvem,vytiáhnem ten nutrilon 😀 😀 😀

mircalla
23. jan 2016

@scheflera nevytahuj, ja som vytiahla (kvoli zltacke) a bolo po kojeni...
Mala papa tiez 100 ml ale teda nie kazde 2 hodky

ria191
23. jan 2016

@nelly3 myslím si dievčatko 😜😜😜. Mm chce iba chlapca 😜😜😜 no a vyber si 😍😍😍. Nech je co chce hlavne nech je zdravucke 😄😄😄.

nelly3
23. jan 2016

@ria191
presne tak, hlavne nech je to zdrave, ja by som chcela dopredu vediet co to bude, ale hlavne musim otehotniet no nie 😀 asi si dam urobit ten test z krvi co sa da zistit pohlavie uz myslim v 12 tyzni.

diska
23. jan 2016

@nelly3 v prenatale cz mi na utzv uz v 12 tt povedeli,ze bude chlapcek 😉 netreba ziadnu krv 🙂

cmudlo
23. jan 2016

Dievčatá ja tak nenávidím víkendy. ..všetci doma, samé návštevy a chaos...nič nerobím len varím a upratujem. .nikto o ničom nevie tak sa musím ešte aj tváriť akože nič ..a to som 4-tý deň po ET...už si vravím, že to sa nemôže podariť. ..už nech je pondelok a som v kľude. ..v práci. ..

ria191
23. jan 2016

@nelly3 vieš co mam zmiešane pocity aj chcem prekvapenie, ale potom je problém s nakupovaním. A ked si to dám povedať, tak sa bojím ze ked to nebude chlapec tak mm bude sklamaný. No radšej asi to prekvapenie 😜😜😜.

ria191
23. jan 2016

@cmudlo to neva to keby si vedela ake nervaky som ja mala naposledy a príprava veľkej oslavy. Aspoň si zamestnáš myseľ a oddychovať budeš potom v robote aspoň prekrvis maternicu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre