Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tobiaskababo
9. dec 2017

@lola911 ZMRAZENIE VSETKYCH EMBRYI-180E . UCHOVAVANIE EMBRYI NA JEDEN ROK 120E .Mam podciarknute obe od sestricky.Takze platim za obe ? Alebo len jedno..aky je v tom rozdiel..dakujem

lola911
9. dec 2017

@tobiaskababo malo by to byt 180euro mrazenie aj uchovanie na jeden rok a potom by sa ta mali spytat ci chces mrazit aj na druhy rok ak ano tak za mrazenie na rok zaplatis 120euro,,, myslim ze mozes mrazit maximalne 5 rokov ale za kazdy rok uchovania zaplatis 120euro ,,, len ten prvy ked ich budu aj mrazit zaplatis180dufam ze to dava zmysel

tobiaskababo
9. dec 2017

@lola911 rozumiem, a dakujem 😍😍

babusik85
9. dec 2017

@tobiaskababo Odporucam Ti skupinu IVF 2013 - rady, skusenosti - Tam je viac bab GF, alebo aj tu su forumy priamo Z GF.
Tu su baby z RF, nebudeme Ti vediet presne pomoct. Ale plati sa zvlast aj za mrazenie aj za uchovanie. To su dve odlisne veci.

tobiaskababo
9. dec 2017

@babusik85 tak zrejme musim zaplatit obe . Lebo len jedno sa asi neda..a dakujem pekne

lakukaa
10. dec 2017

@tobiaskababo ahoj lekarka povedala ze 8 je super aj ja som mala 8.ze tak od 8 do 13 je ok potom ked maju viacej je sice pekne ale ze nie vzdy su vsetky kvalitne ked ich je vela.no a ked ich vela tak vtedy to bolieva ovela ovela viac koly tej tekutine v ktorej su schovane.ked ich odoberu ta tekutina sa dostava von.preto treba pit vela vody dostat ju co najskor z tela von.

lakukaa
10. dec 2017

@laguna2017 ahoj ja uz to riesim od augusta😔 rozculena som na tieto postupy tu na Sk.Petrenko to mal 3 tyzdne prislo to domov potom VSZP samozrejme 3 tyzdne a este dolu napisane ze schvalene od 22.11 a prislo mi to 29.11 a to doporucene tak este to tam aj nejaka mudra osoba drzala po schvaleni 8 dni na stole.no a nakoniec perla je to ze schvalene do 31.12 2017 tak ze co stiham ked menzes som mala 9.12? Nemam sancu.riesim to od augusta a potom ma odpalkuju terminom.tak ze teraz podat odvolanie a zas cakat.kocurkovo cele slovensko.

lakukaa
10. dec 2017

@tobiaskababo ahoj ja ked som bola v Gf zaplatila som vklad a mrazenie az po tom ked zavolal embriolog ze pokracuju dalej a idu mrazit.mne sa mrazit uz nedalo tak som neplatila nic.to mi volal domov az po vklade ze ci sa ide dalej.

roming
11. dec 2017

Ahojte, tak my sme dnes mali mať vklad ale sa nekonal lebo som mala príliš nízku sliznicu😢 takže nás kvôli sviatkom a môjmu cyklu presunuli až na koniec januára... Samé čakanie... 🤒

tobiaskababo
11. dec 2017

@roming moj problem bola nizka sliznica a pomohol estrimax...toa mrzi ale ubehne to rychlo 😉

mimiqa
11. dec 2017

@roming juujj...to ubehne rychlo uvidis 😙

mimiqa
11. dec 2017

@tobiaskababo ty ako

tobiaskababo
11. dec 2017

@mimiqa ja oki vlozili mi dve fazulky 😀

roming
11. dec 2017

@tobiaskababo ved mne tiez dali estrofem ktory som uzivala do punkcie po dnes, ale nepomohlo, bolo to kratko, takze od dalsieho cyklu ho budem uzivat od zaciatku .. Drzim palce nech sa fazulky poriadne zahryznu a nepustia 😘

michellevendero
11. dec 2017

@tobiaskababo jupiiiiii dve fazuľky 👏🏻👏🏻👏🏻 veeeeeľmi Ti držím ✊🏻✊🏻

janulino
12. dec 2017

Ahojte.. Bola by niektora z vas taka ochotna a napisala mi do IP postup ako sa dopracujem k tomu, aby sme nastupili do Reprofitu Brno? Viem, ze sa posielaju nejake ziadosti do poistovne a Petrenkovi tusim..len neviem ani ako sa k tym ziadostiam dopracovat.. Musime ist najskor na 1.konzultaciu do Brna a tam nam to spisu tak ako tu na SR? A aj tu ziadoat Petrenkovi zvlast? A este taka otazka kolko asi trva kym sa to vsetko poschvaluje a zacne sa konecne stimulka? Mame za sebou 1IVF neuspesne tak priblizne vieme ako to tu u nas chodi.. Pytam sa to vsetko preto, lebo koncom februara mame reproimuno a este hemato. Tak aby sme si to vedeli casovo rozvrhnut. Dakujem🙏

babusik85
12. dec 2017

@roming ja som mala vyssiu sliznicu bez estrimaxu ako s.
S estrimaxom som mala ledva 7mm a bez 10-11.
Kolko mavas bezne?

lienka737
12. dec 2017

@janulino normálne sa objednáš do Brna na prvu konzultáciu, tá je zdarma a tam sa dohodnete čo dalej.

mimiqa
12. dec 2017

@tobiaskababo jeejjj....😙😙😙😙😙o 10 dni pekne testik tu chcem vidiet

mimiqa
12. dec 2017

@janulino ahoojj..zavolaj do Brna objednas sa na stretnutie.. tam povies preco ivf..podla toho si oni nadsavia pre teba liecbu..povedia co budu chciet...ano poslu vyplnenu ziadost ..ty ju doplnis svojim lekarom..potom Petrenkovi..jemu to trva..podla toho asi aky ma den.to nasledne posles do poistovni..tam tiez to trva komu ako sa asi chce...ja som si zavolala do poistovne prepojilo ma ich reviznym lekarom..mne stacilo ze do tel mi povedal ze potvrdi mi to..ma toho vela..papierovo mi to doslo az o tyzden..ja som nasledne volala do Brna ze lekar mi to potvrdi..a uz mi urobili protokol a zacala stimulovat.. takto by som tyzden stratila. Ja som ten typ ze obvolam nahodis sarm cez tel a tak 🤣😄😘...viem ze koncom augusta som to zacala riesit a uz 2.11.som mala vyber a 7meho vklad..takze mesiac aj pol max to trvalo..no u mna asi zazrak tak rychlo...drzim palec..😉aaa neboj na stretku tiii uplne vsetko povedia..aj cca sumu

dena22
12. dec 2017

@mimiqa ja som sa na 1. konzultaciu objednala mailom

mimiqa
12. dec 2017

@dena22 da sa aj mailom...no ja som typ ze volam komunikujem...lebo takto ma objednali do dvoch tyzdnov ...aa cez email nefiimm ta mozu posuvat....ale aj to nieje pravidlo...😉

dena22
12. dec 2017

@mimiqa mala som asi stastie, lebo aj tak mi dali termin tiez o 2 tyzdne

janulino
12. dec 2017

@mimiqa dakujem

mimiqa
12. dec 2017

@dena22 super...bo viem ze teraz az o mesiac minimalne...

mimiqa
12. dec 2017

@janulino rado sa stalo 😉

roming
12. dec 2017

@babusik85 ja aj bezne mavam nizku, okolo 7mm :( mam strasne slabe kramy, chodim len s intimkou a tak max 3dni... a tak teraz to mohlo zblbnut aj z tych hormonov na tu punkciu...

zuziklc29
12. dec 2017

Kocenky tiez sa chystam so Brna. Chcem.sa opytat ako sa to potom riesi financne. Myslim zakroky a lieky? Dakujem

mimiqa
12. dec 2017

@zuziklc29 ahoj..lieky hned..a po vklade vsetko ostatne..vyber vklad zamrazenie

zuziklc29
12. dec 2017

@mimiqa ale platim ako samoplatca vsegko a potom.mi.poistivna vy p lati rozdiel?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre