Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

blue_horsetalk
4. mar 2018

Ahoj devcence, tie, co ste boli na genetike v zeleznicnej nemocnici, kolko sa caka na vysledky? Manzel bol u toho pana primara a zabudol sa spytat...

evaachesa
4. mar 2018

@blue_horsetalk do mesiaca ...oni vam zavolaju ked budu aby ste prisli po vysledky a kratku konzultaciu

tuqanqa
7. mar 2018

Baby musim fakt ze pochvalit pristup aky v Reprofite maju. My mane Mudr. Kneslovu a max. spokojenost. Dnes som potrebovala poradit. Za 10min mi odpovedala, a cely pristup, vysvetlovacky, vysetrenie apod fakt super.

tuqanqa
7. mar 2018

@mimiqa ako ide tehulkovanie?

mimiqa
7. mar 2018

@tuqanqa ahooojjjj..idee to vyborne..zjedla by som aj klince 🤣😂...tebe drzim palce...myslim na teba...predstavujem malinkateho reprofitaka 😙

tuqanqa
7. mar 2018

@mimiqa super, teším sa že skvelo pokračujete. Ja som bola pred týždňom pre lieky a tento týždeň som mala začať stimulovať, noooo ms sa nerozbehla na plno, tak čakám čo z toho bude 🚼

mimiqa
7. mar 2018

@tuqanqa oooooo tak uz ides na to 🤗...vsetko dobre dopadne...ver tomu 😙

tuqanqa
8. mar 2018

@mimiqa haha nejdem na ivf. Aha kuk. Skoro som odpadla. Uplne nechapem z toho, po 3r, a ked doniesem domov lieky tak bum.

mimika1973
8. mar 2018

@tuqanqa no treba ist na krvicku, lepsie to potvrdi! ;) Maly zazrak? ;)

tuqanqa
8. mar 2018

@mimika1973 bola som dnes rano tak uvidíme ake budu hodnoty ale mam pocit sa to asi nestihlo na 100% uchytit kedze som 3 dni spinila. Uvidíme...

megan5
8. mar 2018

Ahojte dievcata..tie ktore ste boli teraz niekedy na ket,tak prosim vas kolko teraz stoji?dakujem

mimika1973
8. mar 2018

@mimiqa jeej, som nevedela, ze si tehu ;) Ket?

zuzka3
8. mar 2018

@megan5 ja som bola na ET ale pytala som sa pre pripad a stoji 8000,-kč

mimiqa
8. mar 2018

@mimika1973 ahoojjj jojo ket vysiel 🤗😍

mimiqa
8. mar 2018

@tuqanqa jemineee...aaa hcg uz vies????

megan5
8. mar 2018

@zuzka3 Ďakujem krásne..už mi aj odpísali a vraj 9000čk.no čo už máme robiť..urobime a zaplatime hoci kolko pre tie nase deticky..zda sa mi to sice dost.neviem kolko to sice stalo pred tym.trosku ma to sokovalo..ked clovek ani nevie kolko tych vkladov bude musiet podstupit.ach jaj

rada2002
8. mar 2018

Dievcata potrebujem poradit. Minuly tyzden som bola u gyn hcg 2690 a videl cinnost sdiecka. Teraz v pondelok kontrol. Utz a cinnost uz nevidel a povedal ze to odislo. Ja som tomu neverila a chcela som dalsi utz. Kazal mi vysadil utros.Dva dni som si poplakala a teraz v stredu som bola na utz. Zistil ze je tam cinnost ale nevie coho ci placenty alebo embryjka. Ze vraj bolo schovane a nevidel ho. Ja som ani nekrvacala, bolia ma prsia a tlaci ma stale zaludok no pocit ako po opici. V stredu som

rada2002
8. mar 2018

Bola 7 tt a embryjko malo 7 mm co povedal dr. Ze je ok.dnes zacinam 8 tt. Co so o tom myslite? Poteste ma. Mam tam ist v pondelok na kontrolny utz.

mimiqa
8. mar 2018

@rada2002 mojaaa skusit ist k inemu lekarovi??? Hned zajtra...aj do sukromnej..hocikam nech ta pozru..tomuto nechapem..raz vudi raz nie a nevie coho cinnost...pikslo by ma...drz sa

zuzka3
8. mar 2018

@megan5 a fakt som mala pocit, ze povedala 8.. je to vela, aj ja som si pomyslela. Ale co nam ine zostava a chvalabohu za mrazakov, lebo absolvovat vsetko znova je tiez zaberak, aj financny...

tuqanqa
9. mar 2018

@rada2002 urcite by som isla k inemu ...ja som tak tiez bola, neverila som tomu ale druhy mydr potvrdil to co prvy...

tuqanqa
9. mar 2018

@mimiqa dnes budem vediet ale bude asu nizke, bud som 14dpo alebo 8dpo...vcera som dostala duphaston a magnezko kvoli tomu spineniu. Dnes testy zosilneli 😉 . O tyzden chcem ist znovu na hcg a uvidime ci narasta.

tuqanqa
9. mar 2018
mimika1973
9. mar 2018

@tuqanqa palickove testy by mali byt v pohode, ale ten ruzovy? alebo zle vidiet? Ano, hcg lepsie potvrdi tehu! Drzim palce!!!

mimika1973
9. mar 2018

@rada2002 jej, ET ci KET vysiel? Ano zopakovat utz,urcite! O tyzden v tom 9.tt aby bolo jasne, ci vsetko ok, ale ani to este nic neznamena, do toho 12 tt je vzdy velky stres a riziko! Drzim paluchy!!!

rada2002
9. mar 2018
rada2002
9. mar 2018

@mimika1973 bolo to cez ET

tuqanqa
9. mar 2018

@mimika1973 ten ruzovy je RapidClear a teda vobec neodporucam. 4€ zan pytaju a neukazuje dobre. Uz ho skusam 3 den a taky isty, dokonca poobede ukazal lepsiu ciarku ako rano :-/ ,ostatne znacky tmavnu.

mimiqa
9. mar 2018

@tuqanqa drziiimm palce 😙daj vediet 🤗

tuqanqa
9. mar 2018

@mimiqa hcg 98 , je to na dobrej ceste. Bud stvrtok idem znovu na hcg ci stupa, pre moj klud.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre