Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimiqa
9. mar 2018

@tuqanqa jemineee 😘🤗❤supeer

mimika1973
9. mar 2018

@tuqanqa
@rada2002 tento posledny na ktory si sa chystala? v RF? ;) Tak nech je vsetko oki! 🙂

megan5
9. mar 2018

@zuzka3 no ja som to aj v cenniku videla.a nechcela som verit ociam.tak som pisala do RF,ze kolko stoji ket..ale tak nevadi,ideme bojovat😉..to dietatko za to stoji❤.hadam sa usmeje stastie niekedy pre kazdu jednu z nas.verime,dufame🍀

zuzka3
9. mar 2018

@tuqanqa tak super, snad to bude pekne stupat ☘️

zuzka3
9. mar 2018

@megan5 ja som bola v pondelok na ET, tak dufam a cakam 🙂

megan5
9. mar 2018

@zuzka3 zelam vela stasticka,nech to vyjde..potom dajte vediet..kto vam robil vklad?

zuzka3
9. mar 2018

@megan5 pani dr. Strakova

zuziklc29
10. mar 2018

Kocky prosim Vas,Ako to riesite co sa tyka financii. Ako to funguje cez poistovnu

rada2002
10. mar 2018

@mimika1973 ano mal to byt posledny. Partner ma nahovara na darovane ale este som aa nerozhodla. Verim ze toto vyjde a doki sa mylil. Uvidim v pondelok. Moc sa bojim.

laguna2017
10. mar 2018

@rada2002 silno, silno ti drzim palce 👍 nech to dobre dopadne ❤

zuzka3
10. mar 2018

@zuziklc29 ahoj, z reprofitu ti poslu domov papiere, doplnis do nich udaje (vsetko ti vyznacia), das potvrdit svojmu gyn., posles reviznemu lekarovi (vyber z 3) ja mam vszp poslala som to dr. Petrenkovi, ten standardne napise, ze nie je treba riesit IVF v zahranici, napriek tomu vsetky papiere posles do poistovne a ziadost by mali schvalit. Schvalenu ziadost donesies do reprofitu, zoberies lieky a ked mozes zacinas so stimulaciou. V den odberu vajicok ti daju predpokladany rozpocet, v den vkladu fakturu uhradis. Potom si vytlacis ziadost o preplatenie nakladov zo stranky poistovne, dolozis spravu, fakturu, uhradu, ja im idem poslat aj vsetky bloky za lieky, ktore som si kupovala (niektore mi dali v centre a boli potom na fakture, niektore som si sla do lekarne vybrat sama). A potom budem cakat, kolko dostaneme spat. Vszp preplati tolko, kolko by ti preplatila na slovensku. Pokial mas inu poistovnu, tak neviem, ako to chodi.

luciatt
10. mar 2018

Baby prosim vás boli ste na 3D v reprofite?

zuziklc29
12. mar 2018

@zuzka3 zo srdca Ti dakujem. Ja mam doveru,tak uvidim.

megan5
12. mar 2018

Prosim vas baby ten estrofen sa ma davat ako?3krat denne od 1menstruacie?lebo som si nie ista.dakujem😀

mimiqa
13. mar 2018

@megan5 ano...1den poriadnej menstruacie..ked dostanes poobede menzes tak na dalsi den zacnes 🤗

megan5
13. mar 2018

@mimiqa Ďakujem krasne..ja som dostala vcera napr o 12 a dala som si o pol tretej tabletku..takze som to pokaslala.ale len jednu tabletku a vecer tiez 1tabletku.a dnes poobede som si zacala davat 2tabletky,lebo vraj tak sa malo..ale hadam som si nejak neuskodila

mimiqa
13. mar 2018

@megan5 vobec nie..a mne bolo povedane ked dostanem po 15stej

zuzka3
13. mar 2018

@megan5 mne povedali, ze ked po 16tej dostanem, tak mam pocitat ako prvy den az ten dalsi. Takze podla mna si v pohode 🙂

margaretka4
13. mar 2018

@zuzka3 ahoj, prosim ta, ked si posielala Petrenkovi ziadost, priložila si k tomu aj kópie rôznych vysetreni, alebo si poslala len samotnú ziadost? Dakujem.

miriamkaaaa
13. mar 2018

@margaretka4 prepac ze sa pripajam... ja som posielala aj vsetky spravy z vysetreni a diagnoz co mi sposobili neplodnost aj tak napisal ze neschvaluje tak to je jedno.....

margaretka4
13. mar 2018

@miriamkaaaa ahoj, viem, ze napíše negativne vyjadrenie, len som chcela vedieť, ci treba spravy aj jemu, alebo až poisťovni. Prosim ta a všetky tie spravy ti poslal aj s vyjadrením naspäť, ano? Ako dlho mu to cele trvalo? vďaka.

margaretka4
13. mar 2018

@margaretka4 mam vsetko pripravené, chcem mu to tento tyzden odniesť, dúfam, ze mi ich všetky pošle spat, aby som nemusela vsetko fotiť pre poisťovňu este raz

margaretka4
13. mar 2018

@miriamkaaaa poslala som sebe to, co som chcela poslat tebe 😉

miriamkaaaa
13. mar 2018

@margaretka4 ano poslal naspät spravy ale pre istotu mu posli vsetko iba kopie a cca do 5 pracovnych dni som to mala naspät som bola prekvapena ze tak rychlo a Dovera tak ta ma nechala skoro 3 tyzdne cakat a aj im som posielala vsetky kopie vysetreni atd...ale oni uz naspät neposielaju nato si daj pozor....oni poslu uz iba Jeden papier kde je napisane z IVF sa schvaluje...

margaretka4
13. mar 2018

@miriamkaaaa posielala si mu to poštou, alebo si bola osobne?

margaretka4
13. mar 2018

@miriamkaaaa pozeram teraz, ze si z Piešťan, takze postou, kedy si to prosim ta riešila, ze mu to trvalo iba 5 dni, to je u nho asi rekord 🤣

zuzka3
14. mar 2018

@margaretka4 nie, neposielala. Ved je to v tych papieroch napisane. Az do poistovne som posielala aj vsetky spravy.

miriamkaaaa
14. mar 2018

@margaretka4 postou som mu to poslala....tiez som kukala ze ako rychlo odpoved😊

mimika1973
14. mar 2018

@rada2002 ako kontrola teda dopadla?

mimika1973
14. mar 2018

@tuqanqa ako kontrola hcg?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre