Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
20. mar 2011

Ahojte kocky,

ja som tu pisala uz davnejsie a tusim niektore z Vas mi tu aj poradili ... my sa konecne chystame do Reprofitu v Brne a chcem sa tam objednat. Kedze tam maju kopec lekarov neviem koho si tam mam vybrat. Viete mi prosim poradit? My sme chodili do Heliosu v Martine a mam uz toho kopec za sebou, lenze potom sa vyskytli rozne zdravotne problemy a tak u mna pripada do uvahy jedine IVF Native resp.Soft, ale soft len po konzultacii s mojou lekarkou, lebo celkovo hormony mi sposobili vela problemov (hlavne po IVF) a zopar mesiacov bolo dost tazkych. Teraz je situacia stabilizovana a moja Dr.mi hovorila, ze ak by to bolo mierne mohli by sme to skusit a preto by som rada dala tomu sancu. Dokonca sa mi podarilo minuly rok v lete po cca 9 rokoch spontanne otehotniet, ale v 14t som mala missed abort. Odvtedy sa snazime, ale zatial nic a vzhladom na moj vek uz nechcem cakat ... Dakujem za pomoc 🙂

gabinkaa
20. mar 2011

@lianka7 moja čo to vidím......krása, veľmi veľmi gratulujem ku krásnemu výsledku a ešte aj prirodzene, niet čo dodať len silne držať palčeky, aby to dobre pokračovalo....... 😵 😵 😵 😵

gabinkaa
20. mar 2011

@ninockaskv ďakujem, trafila som, síce aj troška blúdila, ale inak v pohode, naspäť neviem či som nešla v jednosmerke, ale nikto nič nehovoril, tak možno nie, ale dokina hovorila, že výsledky vcelku dobré, tak dúfam, že tento mesiac budú dobré výsledky

luly3
20. mar 2011

ahoj gabinkaa no čo,ako si dopadla v piatok na kontrole,hm???ja mám v utorok ET

gabinkaa
20. mar 2011

@rienok cesta bola v pohode, kontrola vraj dobre dopadla, sliznica 6mm, mohla byť vraj väčšia, ale to vraj nie je taký problém, rozdiel 1 mm, pokračujem v pichaní, v pondelok posledná, dúfam, že lyžovačka je OK, tuším aj pekné počasie 😉
@tinna13 vcelku v pohode som trafila, raz sa opýtala, ale mám pocit, že ma zle navigoval, ale dalo sa to zvládnuť, bola som sama prekvapená, podstatné je, aby boli vajíčka a aj kvalitné, tak uvidíme, držanie palcov potrebujem 😵 😵 😵 😵

gabinkaa
20. mar 2011

@luly3 no ahoj moja a Ty si sa ani nepochválila, kedy si bola na OPU a už hneď ET, tak budem držať silno silno palce, aby bol marec úspešný pre nás všetkých, vidím, že sa to tu darí tento mesiac aj prirodzene, tak dúfam, že sa k nim pridáme 😉 😉 😉

gabinkaa
20. mar 2011

@mircalla ďakujem, trafila som aj bez GPS, asi si to budem musieť kúpiť, ale nie som príliš veľký zástanca, dúfam, že úroda bude dobrá a hlavne kvalitná, ja nemávam veľa vajíčok, maximálne 9 pri prvom a potom 5
čítala som, že tu nebudeš chodiť, máš na to iste svoje dôvody, ďakujem Ti za Tvoje rady a aj povzbudenie, dosť pomohlo 🙂

luly3
20. mar 2011

gabi OPU som mala v sobotu mala som 2 vajucha teraz som si volala a jedno je nadherne vraj a to druhe bojuje uvidime zajtra ako natom bude aj to druhe ale snád bude bojovniček ja mu verim.

lianka7
20. mar 2011

@gabinkaa Dakujem este raz,naozaj uz len dufat,verit,modlit sa....prajem vam vsetkym,aby to vyslo a naozaj nech je ten marec este plodnejsi!!!!Veeelmi drzim prsty babulky,zasluzite si to vsetky do jedneho 😵

cecil36
20. mar 2011

@lianka7 i tak ti velmi drzim palce 🙂 , viem cim ste presli, tak treba verit, ze je vsetko ok 😵 Aj ja som dnes spravila testik, kedze mrcha tu zatial nie je, ale je biely ako sneh, takze cakam, mozno mrchana pride vecer 😠

callex
20. mar 2011

@lulu10...pytala som sa na to mojej imunologicky..hladala som na nete a pytala sa v poistovni.vsade som dostala odpoved ze sa to na sk nerobi.nevadi nebola to taka hrozna suma...ale do buducna budem vediet.
@lianka7 nadherne..tisko gratulujem a drzim palce nech tam fazulka vydrzi a narastie na krasne babo.a to s tou vodou ma zaujima...aky to ma vyznam dat ju do okna pocas splnu?dufam ze ten spln mal ucinok aj v sobotu rano? 🙂 mesiac plus plodne dni tak by z toho aj hadam dac 🙂o mohlo byt.necham sa prekvapit.
@luly3 ty si ale tajnostkarka..tak nech sa drobci krasne delia a nech idu do vnutra silni bojovnici.
@gabinkaa a kolko mas folikov? ta sliznica sa este vysvihne..pekne pi cervene vinko.
@lenka_21 v RF su dobri vsetci. ale ak chces vyskusaj sa objednat k machac,koudelka,stelc...ja som mala tiez tieto mena a ten kto mal prvy volny termin tak som isla.

lianka7
20. mar 2011

@cecil36
@callex Ďakujeeem moc,budem sa snažiť držať si vytúženú fazulku v brušku 🙂 Čo sa týka tej vody,odporúča sa čase keď je najväčší spln dať do okna džbán vody,pretože spln má silnú energiu,keďže dokáže ovplyvniť príliv a odliv...Následne počas nasledujuceho dna mame tu vodu pit,pomaha tak pri oplodneni,aj pri imunite a roznych ochoreniach.Jedna cast Reflexu vo februari bola tomu venovana 😉 Mne to evidentne pomohlo 😉

lulu10
20. mar 2011

@lianka7
@callex
@cecil36 bozinku baby a kedy bude dalsi spln, ved ja som tento prešvihla-ani sex, ani voda v dzbane 😀 takze musim cakat na dalsi, jááááj nech uz aj na mna nieco zasvieti-mesiac, slnko, neonka , hocico len som uz tehotnáááááá a nech mi fazulka vydrzi v brusku 9m 😅 a aj vam vsetkym ostatnym 😵

lianka7
20. mar 2011

@lulu10 netusim kedy je dalsi,v kazdom pripade to budem sledovat 🙂

rienok
20. mar 2011

@mircalla tak to mi je naozaj ľúto ☹ ale prajem veľa šťastia v živote a ďakujeme za všetko
@luly3 tak nech sa bojovníci pekne delia 😉
@lianka blahoželám a teším sa s Tebou 😵 😵 😵
@callex no mne ešte teraz v piatok prišli posledné výsledky robili mi ešte homocysteín či čo... inak trofoblasty mi robili tu na SVK posielali to do Martina a ešte na obranu GF musim povedať že som dodatočne zistila, že po 1. IVF mi robili aj trombofilné mutácie .........takže okrem toho že nemám vajcovody a hyperRVF som zdravá 😎
@gabinkaa dakujem lyžovačka bola super... no a koľko folikov si mala? OPU v stredu, dobre počítam? daj si červené vínko a optimizmus 😵 budem držať palečky

rienok
20. mar 2011

@lulu10 ešte stihneš ... ešte dnes ja už mám na okne džbánik , ďakujem za radu @lianka7

yeliel
20. mar 2011

baby ta voda v dzbaniku zaberie aj ked nevidim na mesiac 😅 😕

rienok
20. mar 2011

@yeliel hmm tak to neviem 😕

yeliel
20. mar 2011

@rienok tak som ho tam tak ci tak supla ale je schovany za budovami mesiacik 😝

gabinkaa
21. mar 2011

@luly3 tak silno držím palce, aby bojovníci silno zabojovali a tešili sa u maminy, moc moc držím palce 😉

gabinkaa
21. mar 2011

@callex
@rienok baby na jednej strane som mala 2 alebo 3 foliky a na druhej 2 menšie, tak pichám dnes poslednú, aby vraj dorástli, dúfam, že všetko bude OK a dnes zvládnem posledné pichanie, drahý išiel skoro do roboty, tak je to zasa na mne

ninockaskv
21. mar 2011

@mircalla joooj mna to tiez mrzi.. ked som mavala veeelke depky, vzdy si ma vedela nejako nakopnut.. 😅

tak vela stastia s polovickou aj s filipkom a ked budes mat niekedy chut skocit na tu kavu, tak mi napis do IP 😀 pojdem rada aj s filipkom 😵 😵

ninockaskv
21. mar 2011

@gabinkaa dorastu.. a posledne pichanie zvladnes 😉 nech sa vam zadari riadna urodicka..

mne dne spride kolegyna do prace od lekara s uzasnou spravou, ze su tehu.. 😒 no zase jedna, aby som nevysla z cviku 😔

luly3
21. mar 2011

@lianka7 ako nám to tu tehulkuje 🙂 no supeeeer teším sa stebou je krasne
mať tu takéto správičky 😉 😉 😉
@gabinkaa mnooo pekne pekne foliky len nech pekne dorostú a nech
su snich krásne embrika 🙂 🙂 🙂 😅 kedy budeš mať OPU????
@callex 😀 niesom tajnoskárka ale ja vždy tu OPU tak strašne zle znášam
že som ponej vždy celý deň KO 😀

ninockaskv
21. mar 2011

lianka7 tebe samozrejme prajem vela stastia, tesim sa.. neuveritelne, ako sa vam posledne tyzden dari.. baby, ved normalne kvoli vam padne RF 😀 😀 😀 😀

lulu10
21. mar 2011

@ninockaskv ahoj to sme na tom podobne, ja kde sa pohnem vsade na mna číha nejaka tehu kamoska, uz mam pocit ze som jedine netehotna v okrese 😅

ninockaskv
21. mar 2011

@lulu10 tak sme dve 😀 😀 😀 😀

lumcag
21. mar 2011

@rebeka33
Já se omlouvám. Nahlédla jsem sem proto, že tu mám mou kamarádku kajku39.
No a pak mi přišel od některé z vás nějaký příspěvek ohledně Mojžíové a já odpověděla.
Nic jinéo v tom není. Omlouvám se všem koho jsem tu popudila, že jsem zde vůbec nakoukla.
Ale cítím s vámi. Vím co to je, čekat čekat a čekat. Moc vám přeji hodně štěstí.

lulu10
21. mar 2011

@ninockaskv NO práve mi prisla sms-oznamujeme vam narodenie nasho syna 🙄 takze fakt rodia vsekty okrem MNA 😅

ninockaskv
21. mar 2011

@lulu10 mne uz radsej ani neposielaju, lebo ja to na drzovku ignorujem 😅

uz nepomaha ani chlapove "aj my budeme mat" 😨

inak, vie mi niekto vysvetlit, podla coho sa kruti tento (nechcem nadavat) svet??????

http://www.pluska.sk/soubiznis/spravy-klebety/n...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre