• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. mája 2017 
@gabinkaa no tak supeeer...ja mam tiež par malin, čučoriedok a jahod, síce len tak, že každý deň čakáš, že ktorá dozreje...ale aj to je niečo...a možu mi pomahať pestovať cherry paradajky v črepníku :slight_smile: a mam dvoch psov, tak bude aj čo venčiť :slight_smile:)))) to budu prazdniny....raz u vas, raz u nas...no super :slight_smile: a potom možeme deti nechať manželom a my si urobíme akciu same...
28. mar 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok dóbre dóbre, nie som...a moje psy ani nemajú oblečenie...ale keď tak, ja im nejaké tigrované pyžamko kúpim...hihi
28. mar 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini no parada, skúsim na balkóne čosi dopestovať aby som sa vyrovnala :grinning: aspoň popolievame, ja nemám mičurinovskú náturu :sweat_smile:
28. mar 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini my tiež tak nejako, ale máme super letné jablká, len neviem ako by to dopadlo s tou pomocou, či by to tie cherry paradajky vydržali :grinning: a to nehovorím o psíkoch, či by im zostali chvostíky celé :grinning: nech si manželia užijú detičiek a my zasa nejaký flám nie? :grinning:
28. mar 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok no šak, nech si deti u teba pekne pravy bratislavský život užijú... aby videli všetko, nie?
28. mar 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa moji psi majú kratučke chvosty, miluju deti a su strašne leniví a flegmatickí...ideálni k deťom...len zabezpeč, aby tvoje nemali alergiu na psov...nič viac netreba...:slight_smile:
28. mar 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini , @gabinkaa tak sa mi ten program páči , že to musí vyjsť :wink: inak to byť nemôže :dizzy_face:
28. mar 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini máme doma takého maléch chlpáča, ten má teda chvostík chlpatý a je to ona, mali sme tu kopec psov, ktorí chodili na besedu a aj sa tu bili, no divadlo, jej sa to darí nejako často, takže snáď budú odolní :grinning:
28. mar 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini tó mať určite nebudú, budem ich vychovávať ako cigánčatká ... minimum hygieny a také zdravé budú že až :grinning:
28. mar 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok no tak sa pekne zajtra posnaž. povedz, nech ti ich pekne hlboko zavedú a nech vyberu take miesto sliznice,kde im bude najlepšie...
28. mar 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok myslím, že program sme vymysleli dobrý, len sa pridať k martini a bude super
28. mar 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini jasne ked tam bude doktor konečne, čo teda už by sa patrilo, ta mu poviem nech mi to tam poriadne dá ... nie len tak halabala :grinning:
28. mar 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok som za... :slight_smile:
28. mar 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa o tom nepochybuj, to musí byť :wink:
28. mar 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini :wink: si už pojdem do hajan,možno keď nebudete vtipne písať... ja som tiež už taký polozávislák na koníkovi ... furt tu kukám kto čo píše
28. mar 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok dobrú nocku, aj ja idem pomaly.... a zavislačky sme, to je jasné... :slight_smile: tak držím prsty zajtra veľmi veľa, veľmi preveľmi...a pekne tie tvoje deturence dones domov... :slight_smile:
28. mar 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa dobrú noc aj tebe...
28. mar 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa, @martini dobrú nôcku, sladké sníčky, nech sa Ti snívajú anjelíčky ... takto dáva dobrú noc ségra svojej dcérke :dizzy_face:
28. mar 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ja viem moja, toto je tonajtazsie obdobie - 2 tysdne cakania. To, co je predtym je nic. ako rienok hovori - musis zachovat silnu hlavu. Ja som to riesila meditaciou a vzdy som si hovorila, ze co ma byt, bude. Stresovanim si len mozes poskodit. A ak to nema byt, tak sa stresujes nadarmo. Vies co myslim? hoci lahko sa mi hovori. My sme si uz presli cez tolko, ze strach z noveho neuspechu sposobuje strasnu melu v nasich hlavach. Snaz sa relaxovat, rozpravaj sa s bruskom. Nie su u nas na Slovansku neake relaxacne CD zamerane na IVF? Ak hovoris po anglicky, mohla by som ti neake odporucit. :slight_smile: Posielam ti vela pozitivnej energie. A este nieco - tvoj anjel strazny je stale stebou, tak ho popros o pokoj v srdiecku. :slight_smile:

@martini snazim sa - zumba frci... Az ma nohy bolia! Musi to ist dole, pre moje vlastne dobro.

@vrabcek24 kazda zla udalost v zivote sluzi na nieco, len to nevieme v tom okamihu pochopit. Snaz sa momentalne nemysliet na IVF. Daj si par tyzdnov pauzu aby si nabrala novu energiu do dalsieho kola. Inak sa uplne vycerpas. Myslim na teba. :slight_smile:
28. mar 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok drzim palce na zajtra. :slight_smile:
28. mar 2011 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok @martini @gabinkaa - Inak ste ma baby pobavili svojimi planmi! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok dakujem ti velmi pekne za tie vysetrenia, dufam, ze to mojej kamoske pomoze.Mas vyborneho gynekologa :slight_smile:
Na dnes specialne iba pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
29. mar 2011 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ako sa dnes citis? je tazke takto hodnotit ci tie tvoje bolesti su v poriadku alebo nie. ale ja osobne si myslim, ze je vzdy lepsie ak nieco citis, ako ked necitis nic. u mna pri dvoch neuspesnych pokusoch som necitila nic. a ked to vyslo tak som mavala pobolievanie, pichanie obcas aj nejaky krc. treba verit, ze su to priznaky tehotnosti :slight_smile: .kedy mas ist na krv a budes aj testovat?
29. mar 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok
@gabinkaa
@martini pekne plany ste si urobili, tak nech vam to vyjde baby :slight_smile:
martini vcera som si pozistovala o tom screeningu a mal by sa robit idealne v 12 tyzdni. tak som pisala rano Stelcovi, ci ho mozem absolvovat u nich. uz mi aj odpisal, aby som sa objedanala v 12 tyzdni. tak som rada a pojdem tam.
29. mar 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko žienky dnes som zasa testovala a čiarka je silnejšia ako včera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@rienok držím ti palcuchy :grinning: na dnešný veľkí dníííík a zachvílku už budeš mať drobcou u seba
v brušku :wink:
ale ste toho včera popísali vy nekukáte šeheru :grinning: :grinning: :grinning: idem čítať teda :slight_smile:
29. mar 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. tak ako vcera ultrazvuk. dufam, ze je vsetko v poriadku
@luly3 ako dneska testik?
29. mar 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 tak supeeer, ze silnie :slight_smile:
29. mar 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky píšete tu že treba ísť na krv...,(samozrejme že pojdem len preto aby som
mala lepší pocit :grinning: :grinning: :grinning: ), len ja som sa pýtala v RP či treba dojsť na krv
a oni mi povedali že nie na 14 deň tehotenský test a ak bude pozitívny tak
o 14 dní na ULT :confused: :confused: :confused: toť všio :grinning:
@tinna13 ahoj a ty čo robkáš už hore hm???
29. mar 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 aj mne to tak povedali, ze staci iba tehotensky test, ale krv je taka istota, ak je hodnota pekna a stupa. aspon mna krv ukludnila, ze je vsetko OK
ja som take ranne vtaca, vecer odpadavam uz o 20:00 a rano som hore uz o 5:00
29. mar 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 :sweat_smile: ja som natom tak podobne ako ty :wink: len horšie to mam
v tom že o 22 hodine si dávam všetky lieky a preto mosím vydržať a aj to
kolko krát zaspím pri TV :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok