Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martini
28. mar 2011

@gabinkaa no tak supeeer...ja mam tiež par malin, čučoriedok a jahod, síce len tak, že každý deň čakáš, že ktorá dozreje...ale aj to je niečo...a možu mi pomahať pestovať cherry paradajky v črepníku 🙂 a mam dvoch psov, tak bude aj čo venčiť 🙂)))) to budu prazdniny....raz u vas, raz u nas...no super 🙂 a potom možeme deti nechať manželom a my si urobíme akciu same...

martini
28. mar 2011

@rienok dóbre dóbre, nie som...a moje psy ani nemajú oblečenie...ale keď tak, ja im nejaké tigrované pyžamko kúpim...hihi

rienok
28. mar 2011

@martini no parada, skúsim na balkóne čosi dopestovať aby som sa vyrovnala 😀 aspoň popolievame, ja nemám mičurinovskú náturu 😅

gabinkaa
28. mar 2011

@martini my tiež tak nejako, ale máme super letné jablká, len neviem ako by to dopadlo s tou pomocou, či by to tie cherry paradajky vydržali 😀 a to nehovorím o psíkoch, či by im zostali chvostíky celé 😀 nech si manželia užijú detičiek a my zasa nejaký flám nie? 😀

martini
28. mar 2011

@rienok no šak, nech si deti u teba pekne pravy bratislavský život užijú... aby videli všetko, nie?

martini
28. mar 2011

@gabinkaa moji psi majú kratučke chvosty, miluju deti a su strašne leniví a flegmatickí...ideálni k deťom...len zabezpeč, aby tvoje nemali alergiu na psov...nič viac netreba...🙂

rienok
28. mar 2011

@martini , @gabinkaa tak sa mi ten program páči , že to musí vyjsť 😉 inak to byť nemôže 😵

gabinkaa
28. mar 2011

@martini máme doma takého maléch chlpáča, ten má teda chvostík chlpatý a je to ona, mali sme tu kopec psov, ktorí chodili na besedu a aj sa tu bili, no divadlo, jej sa to darí nejako často, takže snáď budú odolní 😀

rienok
28. mar 2011

@martini tó mať určite nebudú, budem ich vychovávať ako cigánčatká ... minimum hygieny a také zdravé budú že až 😀

martini
28. mar 2011

@rienok no tak sa pekne zajtra posnaž. povedz, nech ti ich pekne hlboko zavedú a nech vyberu take miesto sliznice,kde im bude najlepšie...

gabinkaa
28. mar 2011

@rienok myslím, že program sme vymysleli dobrý, len sa pridať k martini a bude super

rienok
28. mar 2011

@martini jasne ked tam bude doktor konečne, čo teda už by sa patrilo, ta mu poviem nech mi to tam poriadne dá ... nie len tak halabala 😀

martini
28. mar 2011

@rienok som za... 🙂

rienok
28. mar 2011

@gabinkaa o tom nepochybuj, to musí byť 😉

rienok
28. mar 2011

@martini 😉 si už pojdem do hajan,možno keď nebudete vtipne písať... ja som tiež už taký polozávislák na koníkovi ... furt tu kukám kto čo píše

martini
28. mar 2011

@rienok dobrú nocku, aj ja idem pomaly.... a zavislačky sme, to je jasné... 🙂 tak držím prsty zajtra veľmi veľa, veľmi preveľmi...a pekne tie tvoje deturence dones domov... 🙂

martini
28. mar 2011

@gabinkaa dobrú noc aj tebe...

rienok
28. mar 2011

@gabinkaa, @martini dobrú nôcku, sladké sníčky, nech sa Ti snívajú anjelíčky ... takto dáva dobrú noc ségra svojej dcérke 😵

stela75
28. mar 2011

@gabinkaa ja viem moja, toto je tonajtazsie obdobie - 2 tysdne cakania. To, co je predtym je nic. ako rienok hovori - musis zachovat silnu hlavu. Ja som to riesila meditaciou a vzdy som si hovorila, ze co ma byt, bude. Stresovanim si len mozes poskodit. A ak to nema byt, tak sa stresujes nadarmo. Vies co myslim? hoci lahko sa mi hovori. My sme si uz presli cez tolko, ze strach z noveho neuspechu sposobuje strasnu melu v nasich hlavach. Snaz sa relaxovat, rozpravaj sa s bruskom. Nie su u nas na Slovansku neake relaxacne CD zamerane na IVF? Ak hovoris po anglicky, mohla by som ti neake odporucit. 🙂 Posielam ti vela pozitivnej energie. A este nieco - tvoj anjel strazny je stale stebou, tak ho popros o pokoj v srdiecku. 🙂

@martini snazim sa - zumba frci... Az ma nohy bolia! Musi to ist dole, pre moje vlastne dobro.

@vrabcek24 kazda zla udalost v zivote sluzi na nieco, len to nevieme v tom okamihu pochopit. Snaz sa momentalne nemysliet na IVF. Daj si par tyzdnov pauzu aby si nabrala novu energiu do dalsieho kola. Inak sa uplne vycerpas. Myslim na teba. 🙂

stela75
28. mar 2011

@rienok drzim palce na zajtra. 🙂

stela75
28. mar 2011

@rienok @martini @gabinkaa - Inak ste ma baby pobavili svojimi planmi! 😀 😀 😀 😀

tinna13
29. mar 2011

@rienok dakujem ti velmi pekne za tie vysetrenia, dufam, ze to mojej kamoske pomoze.Mas vyborneho gynekologa 🙂
Na dnes specialne iba pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tinna13
29. mar 2011

@gabinkaa ako sa dnes citis? je tazke takto hodnotit ci tie tvoje bolesti su v poriadku alebo nie. ale ja osobne si myslim, ze je vzdy lepsie ak nieco citis, ako ked necitis nic. u mna pri dvoch neuspesnych pokusoch som necitila nic. a ked to vyslo tak som mavala pobolievanie, pichanie obcas aj nejaky krc. treba verit, ze su to priznaky tehotnosti 🙂 .kedy mas ist na krv a budes aj testovat?

tinna13
29. mar 2011

@rienok
@gabinkaa
@martini pekne plany ste si urobili, tak nech vam to vyjde baby 🙂
martini vcera som si pozistovala o tom screeningu a mal by sa robit idealne v 12 tyzdni. tak som pisala rano Stelcovi, ci ho mozem absolvovat u nich. uz mi aj odpisal, aby som sa objedanala v 12 tyzdni. tak som rada a pojdem tam.

luly3
29. mar 2011

krásne ránko žienky dnes som zasa testovala a čiarka je silnejšia ako včera 🙂 🙂 🙂
@rienok držím ti palcuchy 😀 na dnešný veľkí dníííík a zachvílku už budeš mať drobcou u seba
v brušku 😉
ale ste toho včera popísali vy nekukáte šeheru 😀 😀 😀 idem čítať teda 🙂

tinna13
29. mar 2011

@maticap. tak ako vcera ultrazvuk. dufam, ze je vsetko v poriadku
@luly3 ako dneska testik?

tinna13
29. mar 2011

@luly3 tak supeeer, ze silnie 🙂

luly3
29. mar 2011

kočky píšete tu že treba ísť na krv...,(samozrejme že pojdem len preto aby som
mala lepší pocit 😀 😀 😀 ), len ja som sa pýtala v RP či treba dojsť na krv
a oni mi povedali že nie na 14 deň tehotenský test a ak bude pozitívny tak
o 14 dní na ULT 😕 😕 😕 toť všio 😀
@tinna13 ahoj a ty čo robkáš už hore hm???

tinna13
29. mar 2011

@luly3 aj mne to tak povedali, ze staci iba tehotensky test, ale krv je taka istota, ak je hodnota pekna a stupa. aspon mna krv ukludnila, ze je vsetko OK
ja som take ranne vtaca, vecer odpadavam uz o 20:00 a rano som hore uz o 5:00

luly3
29. mar 2011

@tinna13 😅 ja som natom tak podobne ako ty 😉 len horšie to mam
v tom že o 22 hodine si dávam všetky lieky a preto mosím vydržať a aj to
kolko krát zaspím pri TV 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre