Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
29. mar 2011

dobré ráno babenky
@rienok držím silno palečky, aby mal dokino šťastnú ruku pri vklade 😉
@stela75 veru je to najťažšie obdobie, pri prvom IVF som si to nejako neuvedomovala, ale toto tretie už je o niečom inom, snažím sa nemyslieť na to, myslieť na príjemné veci, len to je trocha zložitejšie, ale snáď vydržím, iné nezostáva, tu som nejakú meditáciu nenašla a s anglinou sa moc nekamarátim, čítam si rozprávky.... 😀

gabinkaa
29. mar 2011

@tinna13 cítim to pobolievanie stále, menej ako včera, aj som v noci spala, možno aj po prebdenej minulej noci, bola to únava, ale tiež som radšej ak niečo pobolieva, možno to svedčí o úspechu, pri prvom ma nič nebolelo, pri druhom troška a hcg stúplo, tak dúfam, že aj toto bude také, na krv po 14 dňoch, tak uvidím, ale najprv mám urobiť testík, neviem kedy sa odhodlám zatiaľ som tretí deň ak nerátam ET

gabinkaa
29. mar 2011

@luly3 krásna správička na ráno, teším sa s Tebou 😵 😵 😵 , si odvážna pri tom testovaní, so mnou to bude horšie

vrabcek24
29. mar 2011

@stela75 ďakujem , inak to asi ani nepôjde, ešte raz ďakujem 🙂

luly3
29. mar 2011

@gabinkaa vždy som bola odvážna v tomto 😀 😀 😀 šak 7 vklad je
7 vklad to už berieš ako samozrejmosť 😀 😀 😀
ale je riskantne si ho robit takto skoro nooo aspon viem že babenko je v brušku a
pekne si ho opatrujem 😀 😀 😀
@gabinkaa aj ja som mala bolesti prve 3 dni a potom mi to uplne ustupilo 😉

gabinkaa
29. mar 2011

@luly3 ja zasa nie, bojím sa neg. výsledku aj keď mi je jasné, že tým to nezmením, ale možno testnem, na ktorý deň môžem skúšať?
ak tie bolesti znamenajú úspech tak nech stále sú 😀

luly3
29. mar 2011

@gabinkaa ja som testovala na 7 a bola uplne slabunka a dnes je
8 a už je silnejšia aaale ešte nieje uplne že paradnacka 😀 😀 😀
ale dôležite je že silnie.
ja neviem kedy testovať ale na 10 deň ti podla mna už mosí ukázať určite
veď v GF sme chodili už na krv na 10 deň nie??? 🙂

luly3
29. mar 2011

@gabinkaa neboj sa negatívneho výsledku hovor si stále som tehotná
som tehotná potom testneš a budeš tehotná 😀 😀 😀 😀

gabinkaa
29. mar 2011

@luly3 začala si ozaj skoro, minule som tuším 6. deň a nič, ale keď som bola 10. deň na krvi tak hcg stúplo, vraj to ešte nemusí ukazovať mi vtedy doktor povedal, tak neviem

gabinkaa
29. mar 2011

@luly3 krásne si to napísala, budem sa držať Tvojej rady 😀

cecil36
29. mar 2011

Dobre ranko 🙂
@martini joj to si ma potesila, som sa tej sliznice trochu bala, ale pijem o dusu tak snad sa to prejavi 😀
@rienok velmi dnes drzim palceky, nech sa miminka pekne zahryzkaju 🙂
@gabinkaa drzim palce a tiez si myslim, ze na 10-ty den uz by mala ukazat. Mala si pregnyl 1500j? A vy ste mali Pk?
@luly3 hlavne, ze silnie 😉
Baby ja prave rozmyslam ci si pri softe davat PK alebo nie 😠

luly3
29. mar 2011

@gabinkaa len sa drž a vyjde to uvidíš 🙂 mne to poradila
Vitoušková a vyšlo to 😅

gabinkaa
29. mar 2011

@cecil36 nie nemali sme PK, pri málo embryjkách to nenavrhujú, vklad bol tretí deň, pregnyl som mala, aj ten myslím skresluje výsledok
držíme aj Tebe palce, kedy to bude?

luly3
29. mar 2011

@cecil36 podla toho kolko budeš mať embryok ti povedia sami
ja som nemala tiež PK a hej ako vraví @gabinkaa pri malo embryok
nedávaju PK ale ked ju budeš chcieť tak ti ju spravia
@gabinkaa pregnyl sa drží v tele mne osobne 7 dni po pichnutí som
už nič nemala pichala som 5000 deň po vklade som mala negatívny
tehotensky test 😉

luly3
29. mar 2011

@gabinkaa ja si vždy testnem takto skoro kôli pregnylu a ked
je negatívny a potom za 7 dní pozitívny tak to pregnyl nieje 🙂

cecil36
29. mar 2011

@gabinkaa ano pregnyl je hcg a musi sa odburat z tela, ale co ja viem, tak 1500 sa odbura cca za 7 dni 😉 No ja mam v piatok este kontrolu, lebo teraz este dopichavam merional a v nedelu by malo byt OPU. S tym PK neviem, lebo nase sa vzdy po 4 dnoch prestali vyvijat, teda lepsie povedane neuhniezdili sa, tak neviem, ci s PK by to nebolo hned jasnejsie, ci ich vkladat alebo nie 😠

luly3
29. mar 2011

@cecil36 1000 jednotiek sa odbura za deň a zasa je to individuálne
podla ženy nie každej sa odburava rovnako 😉

ninockaskv
29. mar 2011

joj baby, vy ste toho popisali, tehotne a cakatelky, takto dlho do noci hore..ja som zase bola vcera na vyjazde, uz musim prestat pit, ochvilu sa mi tie vajicka budu kupat v alkohole xixixi 😀

baby, hlavne sa nestresovat.. ja viem, ja viem, tiez to poznam, ale skuste 😉

ozaj, ten nas maliar vraj spadol vo vani a asi si zlomil rebra.. takze od vcera sa u nas nic nedeje, tak zaciname byt v sklze.. presne som vravela, ze pri dobrej prognoze stvrt roka.. ale zjavne to bude viac 😠 😠 😠

cecil36
29. mar 2011

@luly3 jasne je to indi vindi, mne sa odburava pomaly 1500 som mala v tele 7 dni 😒 A 5000 este v den odporucaneho testovania. Takze mne sa neoplati robit test skoro. Ale normale viem, ze baby mali pregnyl fuc skor ako ja 😉

naduska
29. mar 2011

@luly3 mne osobne sa odbura az za 11-dni ;{ este na 6 den po et su tam \\ ☹

luly3
29. mar 2011

@naduska si chudunká že????aj ja poznám kočku ktora na 5 deň po ET mala
ešte slabu druhu po pregnyle

naduska
29. mar 2011

@luly3 nie neni som :} ale chcela by som 😉

luly3
29. mar 2011

@cecil36 hm tak to máš blbé že sa ti tak drží pregnyl ale zasa kedy testneš tedy máš // 😀 😀 😀
ale nie aspon nemusíš testovat máš vyhodu vtom a jednoducho čakaš na krvičku 😉

luly3
29. mar 2011

@naduska ja som si vždy myslela že to asi podla váhy žienky
ale asi nie 😉 tak potom podla metabolizmu nie???? či??? 😅

naduska
29. mar 2011

@luly3 mne sa drzi stale taka ista slaba \\ a na 7 den nic ,ale zaujimave ze je stale taka ista ,ze neslabne kazdym dnom ,ale az na 7. den nic.a neni som sama poznam vela kociek co to tak ma,p[ytala som sa v Repraku dokiho a on ze pregnyl sa nedrzi dlho v tele .... a je ze tak u mna vzdy do 6 dna po et este su \\ a to mam vzdy PK. tak v TTL 11.den .

naduska
29. mar 2011

@luly3 no ja fakt neviem 😝

luly3
29. mar 2011

@naduska hmmmm 😉 ja som dnes 14 deň po pregnyle 😕
ale to je zaujímave že????mna by naozaj zaujímalo že podla čoho sa
to takto vylučuje každemu inak

naduska
29. mar 2011

@luly3 no aj mna ale poznam baby ktore to tak tiez maju 😠 ale ty si to neni 😀 ty si tehula,ja som len chcela napisat ,ze aj take ako ja su ☹

naduska
29. mar 2011

@luly3 a to mam vzdy 5ooo j pregnylu a nie viac ,3 dni pred POU 😠

luly3
29. mar 2011

@naduska 😀 😀 😀 viem že aj take ako ty sú 😀 😀 😀 vy ste asi zvláštne
jednotky 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre