Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka20
11. jún 2009

lahhel 😀 😀 to teda je ine 😀 😀 aj ked taky dobry mnamovy keksik tiez nie je zly, ja teraz len tie keksiky ked som slamena 😀 😀

julietka
11. jún 2009

lahhel ja som naozaj myslela to druhe 😀 kexik/sexik 😵

julietka
11. jún 2009

baby aj vam tak mrzne konik, alebo len mne? stale ma vyhadzuje a ked nieco napisem sa to neodosle 😠

lahhel
autor
11. jún 2009

Julietka, tak teda kexik, som to poriadne neprecitala...a nebala si sa, ze by to mohlo nejako uskodit mimisku? Ja by som sa asi bala..

julietka
11. jún 2009

aj ja lahhel, ale ako som pisala uz ma nebavi sa stale pozorovat a davat si na vsetko pozor a tak ..😕 ved doki povedal ze iba 5 dni si mame davat pozor a nesexovat a potom vsetko mozem robit tak ako vzdy

avaka
11. jún 2009

Julietka vyjde to aj s kexikom,uvidis... 😉 Nam tiez vraveli,viest bezny zivot,len my uz sa tak bojime.... 😒 je to ine ked sa to podari hned a prirodzene... Inak tiez som sa na tom pobavila,ked si sa Lahhel cudovala ako keksik uskodi.. 😀

avaka
11. jún 2009

Zuzlik,to je super 5 snehuliakov. Ja som mala "len" 4 ET,predtym 5 IUI,a roky rokuce sme to riesili predtym bez ivf...My sme mrazacikov nikdy nemali,uz som fakt dost pochybovala o nasich embryjkach 😒 Uz som ich tiez mala 8 v brusku az tento konecne prestal robit caviky a rozhodol sa zabyvat.A dufam ze nadlho...No ale tolko Et,ako mas ty.. 😔 alebo aj Lenka.. 😔 neviem,ci by som este zvladla...i ked teraz som bola nastartovana ist do toho znova.. 😉

mirinda10
12. jún 2009

dobre ranko babenky, lenik dakujem, ze si do BA poslala trosku slniecka aj ked mrakov je dost ale je tu dakujem 🙂
tak toto je moj 6ET a 12 bojovnikov, pocitam aj posledne dva tak som zvedava ako upravim ja stastiku 😉

uz sa tesim na vikend ale mam strach ako dopadne test a dnes som sa pytala rano muzika kedy robime test a bez zavahania v nedelu a ja, ze nie uz v sobotu a on nie ja som povedal tak budeme testovat v nedelu tak podam potom informacie

Juli ako sa mi mas, zuzli uz je lepsie Ket uricte bude ok a este budes mat odlozene na surodenca nebojkaj

julietka
12. jún 2009

pekny dnik babenky 🙂

mirindik ja sa mam praveze az priliz normalne, preto mam pochybnosti a myslim ze nic z toho 😕

a ty ako mirindik, este mas krce?

zuzla80
12. jún 2009

Pekné ránko vám prajem 🙂
Miriček už je lepšie - aj keď som si musela trošku doma uľaviť a poplakať si, strašne ma to dusilo - a môj mužíček je strašný pokladík 😉 Ale už je lepšie a dúfam, že už bude len a len dobre.
Miri hrozne ti držím palčiaky v nedeľu - ja pevne verím, že tam budú tie dlho očakávane dve čiaročky 😉 Juli a nezabúdaj, že to isté platí aj pre teba dobre 😉

Inak ja mám za sebou 9ET, lebo pri 1.IVFku som transfer nemala kvôli hyperstimuláku - a 9tka bola vždy moje šťastné číslo 😠

No baby pobavila som sa na tom keksíku/sexíku 😀 😀 - Lahelik 😀 😀

Avi - tiež máte za sebou dosť toho - veď aj IUIčka sú pokusy - inak Avi K. mi napísal, že v priebehu týždňa by mali poslať záznam o zamrazených embryjkach - i keď dnes už je piatok 😕

Lenik, Táni a zvyšok pozdravujem vás 🙂

julietka
12. jún 2009

ahojki zuzlik 🙂 som velmi rada ze si sa k tomu tak statocne a hrdinsky postavila a je naozaj velmi dolezite mat v tom druhom partnerovi oporu, bez toho by ani jedna z nas nebola tak daleko ako sme dnes, ale by sme to zabalili asi hned na zaciatku
zuzlik dufam ze na teba nezabudli v tom labaku a poslu ti ten zaznam este dnes pred vikendom

zuzla80
12. jún 2009

Juli máš pravdu - keby sme nemali takýchto mužíčkov pri sebe, to by sme to už dávno vzdali ale keď vidíš tú vzájomnú túžbu mať dieťatko - tak ťa to ženie viac a viac dopredu. To je ten náš hnací motor nevzdávať sa 😉
Julietka to nevadí, že neposlali záznam - mne úplne stačí, že mi to Koudy potvrdil.

A ty sa ako máš? Kedy sa chystáš testovať?
Baby ja vám to tak hrozne prajem, aby vám to vyšlo, aby ste nasledovali Avaku a nie mňa - hrozne veľmi veľmi 😉

lahhel
autor
12. jún 2009

Ahojte babulky 🙂

Zuzlik, som rada, ze uz je lepsie, nesies to statocne, aj ked vo vnutri to urcite boli, ale musime ist vpred, lebo tam niekde vpredu na nas vsetky caka vonavy uzlicek. A Zuzlik, ty si to uz uplne vylucila, ze by si mohla mat //? Zacala si uz krvacat, alebo len spinis?

Julietka, kazde tehulkovanie je ine...naposledy si mala krce, aj ta prska boleli a nakoniec to nevyslo...Takze teraz je to mozno to spravne, mozno tak to ma byt, ze nemas ziadne priznaky a potom budes uz len milo prekvapena? Tusim sa to pytala aj Zuzla, kedy planujes testovat?

Mirindik, velmi velmi ti zelam, aby si v nedelu mala dve krasne dialnicky...tfuj..tfuj..tfuj...tesim sa dobru spravicku, tak isto aj u julietky 🙂

julietka
12. jún 2009

zuzlik priznam sa ze neviem kedy budem testovat, povodne som chcela skusit len tak namatkovo v nedelu, ale neskusim lebo tentokrat nemam vobec ziadne "pocity" tak ako som mavala pri predchadzajucich ET, aj ked verim ze telo moze klamat... takze mozno skusim v stredu 😕

zuzlik ja viem ze nam to prajes, aj my tebe prajeme a budeme verit ze sa coskoro dockame vsetky, ved pokial sa nam tvoria vajicka a mame zdravu delohu 😉 tak preco neskusat
inak ani my nie sme pripraveni na "adopciatko" ..si to tak pekne nazvala 🙂

mirinda10
12. jún 2009

dakujem babenky za podporu a budem sa snazit zo vsetkych sil ale viete ako to chodi ☹ snaha a zelanie je jedna vec a vysledok je druha ale stale verim

krce su iba obcas skor take tlaky ked prskam z klimatizacie az ma tam pichne strasne musim sa drzat za brucho ale to je asi aj potom podvedomie chranit bobacikov boze len aby by tam bol
no ja nemam inak ziadne ine priznaky ☹ ani prska moc nebolia, bradavky su blede 9 ( neviem ci uz maju tmavnut alebo nie ) tak neviem ja som len raz vycikala // aj to len na par dni tak neviem ake vobec mam mat priznaky

moje sestry ani nevedeli, ze su tehotne iba ked mrcha meskala viac ako tyzden tak testovali a nic na sebe nespozorovali, tak neviem co mam ja na sebe hladat ☹ som ako pubertiacka a to mam uz kolko rokov boze moji spoluziaci uz maju skoro dospele deti a ja sa tu trapim s testom, tehotenske priznaky atd.

zuzla80
12. jún 2009

Lahelik ja som dnes začala už normálne na červeno krvácať - tak asi je to viac ako jasné.

Juli budeme skúšať a skúšať a veriť, že raz si to šťastíčko sadne aj na nás 😉. Ja som pri minulom softe bola presvedčená, že to vyšlo - také ťahanice som mala po bokoch - nič. Ono niekedy fakt tie pocity klamú - i keď mňa napríklad prsia nikdy nesklamali 😔

julietka
12. jún 2009

miri 😀 je to smutne ale zaroven aj vtipne, prepac 🙂 ze ty sa tu trapis s testom a spoluziaci uz maju dospele deti..najlepsie je vobec sa nezamyslat nad takymito uvahami..ved mame uz aj 70rocnu matku tak mame este cas 😉

zuzli to mas pravdu s tymi prsiami, vzdy som ich citila, aj naposledy ked som vycikala dve // a tentokrat ci necitim vobec

avaka
12. jún 2009

Ahojte babulky 🙂
Mirindik,testuj v nedelu,aj ja som,to je super den na testovanie.. 😉 Inak ty si tiez dobra vytrvalka s tym poctom ET 😒
Juliteka,ja som naozaj tiez nemala priznaky,aj Tanittka ma ukludnovala,ze nemala,ani prsia...neboj
Zuzli,nam este ten mail neprisiel,uz som vcera napisala dr.,tak som zvedava...

julietka
12. jún 2009

avka a predtym co si mala ET tak si tiez nemala ziadne priznaky?lebo ja to tu riesim len preto, ze zakazdym som mala a tentokrat nie..ale samozrejme beriem to na vedomie pri nestracani mojich nadeji 😉

lahhel
autor
12. jún 2009

Babulky, ja by som vam tak rada pomohla s tymi priznakmi, ale ja nemam teraz z coho posudzovat...ale ked si spominam na posledny ET minuly rok na jesen, kedy som zostala tehulka, tak som vobec nic necitila...prsia vobec nic, ani krce...tiez som si myslela, ze ked nemam priznaky, tak nic..a nakoniec som bola chvilu tehula...takze to este nic neznamena, ze nemate priznaky...

mirinda10
12. jún 2009

a ked ste citili prsia mali ste tmave bradavky alebo nie ja citim prisia iba ked si ich trochu stlacim inak v podprde necitim nic ale ja sa uz nebudem kontrolovat bude tak ako bude
musim sa tesit zajtra nam prid montovat satnik tak sa budem tesit na satnik a basta

juli no je to vtipne ale aj na plac inak mne aj hviezdy hovorili, ze ak budem mat dieta, tak max jedno a to vo vysokom veku ale neviem kedy to je ten vysoky vek aby som neskoncila ako ta 70rocna babka - mamka 🙂

julietka
12. jún 2009

no vidis miri,takze by sa ti to malo splnit ak veris vesticiam 😉 musis byt este trpezliva, no dufajme ze nie v 70tke 😅
ja uz vesticiam neverim, mne nic nevyslo z toho co mi vestila , ze to mojmu muzovi uplne vsetko do bodky!!a nemu dokonca povedala ze bude mat dve deti chlapca a dievca, tak sa "smejem" po kazdom neuspesnom IVFku ze zlatino ale asi nie so mnou 😕 🙂

zuzla80
12. jún 2009

Miri ja som nemala ani pri tehu stmavnuté bradavky - možno to tmavne neskôr.
Babulky asi by bolo rozumné sa už toľko nesledovať - viem, hovorí vám to tá pravá, čo si každú chvíľu stláčala prsia, či ešte stále bolia 😀 - veľmi to na psychike nepridáva.

Avi ani mne ešte ten záznam nedošiel - ale nevadí, možno to posielajú hromadne len v nejaký určitý čas.

julietka
12. jún 2009

miri kukala som kedy maju tmavnut bradavky a "odohrava sa to" okolo cca 8 tyzdna takze vobec sa neriad podla sfarbenia bradaviek 😉

zuzla80
12. jún 2009

Babulky ja som vás chcela poprosiť, ak by ste vedeli o niekom, kto má nazvyš Estrofem 2mg a potrebuje sa ho zbaviť, tak by som ho rada kúpila. Neviem, či by mi to môj doki predpísal, lebo sa stále vyhovára, že on musí mať veci podložené pre poisťovňu a nemám chuť sa ho doprosovať. Tak ak viete o niekom, tak mi posuňte prosím info - kujeeeem 😉

mirinda10
12. jún 2009

avi ved mas bobaka v brusku tak sa nestresuj, surodenec uricte niekde odpociva pokial ho nepojdes zobudit 😀

ja sa prestavam pozorovat suhlasim nema to ziaden vyznam

ja som nebola u vestici ale u numerologicky a robila mi cely profil mojej osobnosti a musim povedat, ze dala som jej iba meno, datum, cas a miesto narodenia ,takze nevdela ci mam deti alebo nemam nic a odhalila ma na 90% bola som z toho puf

ja dnes zdrhnem z prace pred 4tou, boze inak trapim sa s Taliancinov neviem preco v Rime sa nevedia naucit po Anglicky hroza dnes som mala hodinu mam vela uloh ako v skole 😀 😀 😀 :-
D

lahhel
autor
12. jún 2009

Babulky, a ma niektora z vas diagnostikovanu endometriozu?

julietka
12. jún 2009

zuzlik a to aj keby si si to plne hradila tak to musi mat podlozene pre poistovnu? nevymysla nahodou?

zuzla80
12. jún 2009

Miri - správny prístup 😉 . A prečo sa učíš po Taliansky? Potrebuješ to pre prácu - inak mne sa Taliančina a Španielčina veeeeľmi páči - chcela by som sa raz naučiť aspoň jeden z nich, ale keď ja som lenivá a unavená z roboty - neviem si predstaviť sedieť po práci ešte na kurze 😅

Lahelik ja mám "len" PCOS

zuzla80
12. jún 2009

Aha vidíš Juli - takáto možnosť ma nenapadla 😅 😀 No ešte že ťa mám 😵 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre