Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

luly3
13. máj 2011

@kajka39 😝 no prepáč kôli tomu aby ste vi vedeli podla fotky sa zorientovať
ja nepotrebujem 😝 😀
vidíš keď niekto nevie kto je kto tak asi sem nechodí tak často inak by sa vedel
zorientovať mne je úplne jedno či martiny napr. má fotku alebo nie podla niku viem
o koho sa jedná.

rienok
13. máj 2011

@luly3 je to každého vec, samozrejme, nikto ťa nenúti 😉 @kajka39 len myslela že by to bolo fajn, aj mne sa dobre orientuje podľa fotiek 🙂 . Mne to nevadí ja mám fotky na veľa miestach ... som to ja 🙂

callex
13. máj 2011

@leamax mna pichalo brusko uz na treti den od ET tusim..bolo to nieco nove oproti ostatnym vkladom tak som vedela ze je to dobre.
@kajka39 budem ti moooc drzat palce a ja verim ze to teraz vyjde,..takej poctivej cvicitelke mojzisky.

na margo fotiek...dnes som sa pobavila,jedna kocka mi poslala IP ze ju moja fotka metie a ze ci som to urcite ja lebo jej to nesedi.ked som sa spytala ci sa pozname ked toto tvrdi..tak vraj nie..a ona si myslela ze som chlap.no chcela by som vidiet chlapa ktory by tu vedel strasit 3 roky a napisat 1500prispevkov. 🙂
a medzi nami vyzeram ako chlap? 🙂
inak ja som mala takisto si problem zapametat kto je kto a aky ma problem..a tie fotky pomahaju.pre toho kto ma fotograficku pamet je to pomocka.ved to moze byt aj nejaka kvetinka oblubena..

leamax
13. máj 2011

@callex ved uvidime. aj tak uz viac pre to nemozem urobit, uz sa len modlit a hladkat brusko 😵

a nie, nepripadas mi ako chlap 😉 ja som tu fotku nemala preto, lebo nechcem aby ma tu spoznal niekto, s kym sa poznam osobne ale nevie napr. o ivf. nepotrebujem to vytrubovat. tak dufam, ze na tejto ma nespozna nik nepovolany 😉 😀

luly3
13. máj 2011

@rienok je mi jasné že to je každého osobná vec 😉
@callex vyzeráš dobre 😅 aj na fotke aj v skutočnosti 😅

callex
13. máj 2011

@luly3 heeej ved sa budem cervenat. 😎

rienok
13. máj 2011

@callex nečervenaj sa, je to pravda tak čo 😉 No a chlap no tak to teda vôbec nie, podľa mňa vyzeráš ako modelka 😉
@leamax no ja som sa o koníkovi dozvedela až od dievčiny čo už podstúpila IVF takže nemyslím si že tu chodí veľa "čumilov" 😀 ale chápem, ak sa nechceš prezradiť tak sa môžeš zariradiť ako callex píše napríklad obľúbeným kvetom 😉
@luly3 užívaj si tehuľkovanie, fotka nefotka sme tu vcelku dobrý tím tak sa nebudeme predsa štengrovať 😅

rienok
13. máj 2011

@naduska tak ako? ak si už pri PC tak nam daj vedieť koľko máš vajok. Som zvedavá 😅

miminkad
13. máj 2011

@bayley ako si dopadla na sone?kedy si bola?neboj,bude to ok 🙂

inak ahojte kocky.pred chvilou sme dosli,som ko.takze kurecova ma pochvalila,ze dobre reagujem.este mi dala dopichnut 4x bravelle a v pondelok pregnyl,v stredu ideme na OPU.endometrium mam 6cm a folikov 4+5,cca 11,13mm.tak snad este dorastu.mala som z nej inak take zmiesane pocity,tak nas vcelku dost rychlo odbila prec.v pondelok este chcela kontrolne sono,ale nakolko to nie je az take nutne,tak ideme az v stredu.

miminkad
13. máj 2011

@sussy ja som bola u vitouskovej,bola v pohode,vysvetli vsetko,co sa pytas

leamax
13. máj 2011

@rienok no aj par čumilov dokaze zneprijemnit zivot, tomu ver...tak ale verim, ze sa tak nestane 😉
@callex mne sa tvoja fotka paci, podla mna si tam kocka 😉 ta baba musela mat nieco s ocami asi 😀
tak dnes bola @naduska na OPU? tak som zvedava na spravicky 🙂
aj miminkad by sa uz mohla ozvat, tiez som zvedava 😀

leamax
13. máj 2011

@miminkad ze spomen certa, ze 😀

leamax
13. máj 2011

@miminkad jeeej, no super 😵 tak ona ma aj taky pripad ako som ja, je by som z clostylu mala jeden folik a sliznicu o nicom. tak ale ty uzasne reagujes, o tom ja mozem asi len snivat. ak predsa to vychadza na stredu, super 😉 a neboj, foliky dorastu a budu krasne zrele vajka 😵

callex
13. máj 2011

@rienok na tej fotke som bola este mlada a krasna...teraz som len mlada. 😀
@miminkad vyborna reakcia.brala si len clostyl? ci aj tu tvoju soju?

miminkad
13. máj 2011

@leamax 😀 😀 😀 😀 no boli sme v tescu na nove zasoby cerveneho,lebo to vcerajsie bolo hnus 😀 aj ananas je pripraveny.
moja,ty len pekne hladkaj brusko,ked uz sa kuklia,nech sa uz poriadne zakuklia

@callex brala som len clostill,to sa nemoze naraz brat,je to to iste.po soji som mala 2+7 folikov.a na tvoju radu,som v trencine v tescu kupila tie spravne testy,co ak nahodou 😀 😀 😀 😀

leamax
13. máj 2011

@miminkad ano, mami, hladkam, hladkam 😵
neopi si vajka pred OPU 😀 😀 😀

miminkad
13. máj 2011

@leamax mozno im tam potom v stredu zaspievaju 😀

leamax
13. máj 2011

@miminkad no ved oni su tam zvyknuti na vselico, tak ich to mozno ani neprekvapi 😀

miminkad
13. máj 2011

@leamax 😀 😀 😀 neboj,ja pijem decentne 1,5dcl.mne to moc necdhuti a na hudobnu vychovu mi to staci bohato 😀

leamax
13. máj 2011

@miminkad 😀 😀 😀 som to na prvy raz zle precitala, ja ze 1,5 litra 😀 😀 😀

miminkad
13. máj 2011

@leamax tak to uz by som sa chystala skor na transplantaciu pecene 😀 😀 😀

callex
13. máj 2011

@miminkad fakt vyborny vysledok na clostyl..tak drzim palce nech mas pozitivnu vyrobnu seriu testov.. 😀

ninockaskv
13. máj 2011

@pikha ty by si nam sem mala castejsie skocit kuknut, nakopnut nas optimizom 
Chystame sa posledny majovy tyzden .. pride mrcha, tak dame pokus … tak som sa nejak zrazu rozhodla.. inak u homeopatky som si dala vylozit karty a jedna z nich bola “novy partner” (neznamena automaticky zivotny), nieco v tom zmysle, ze mozem stretnut velmi blizku dusu a musim povedat, ze akurat pred 2 mesiacmi sme prijali noveho kolegu, ja som sa tak nejak ukludnila a asi tak pred 3 tyzdnami som prisla k zaveru, ze ideme do toho, dovtedy som mala fakt ze priserny stres.. takze bohvie ako ten vesmir funguje ..
Niezeby som teraz nemala, ale aspon to chcem skusit  s domcou sa opatrujte, ochvilu uz nebudes mat cas na nic xixixi
Sadielko pomaly ustupilo, ale zacala som cvicit 3x do tyzdna a kazdy den von so psom, este keby som stravu zmenila..tak by to islo
Dr. Lecter??? 

@sussy 5x mimomaternicove… !!! to ako sa da?? Ja som mala 2x a sup obidva vajcovody prec a teraz dufam,z e uz sa mi nic take nestane

Baby ja si sedim na tom ranci v slovenskom raji, stiahla som uz druhe pivo, chlap pozera hokej, ja studujem na nete kam zajtra vyrazime na turu (v praci som nejak nestihla) a tesim sa na veceru na bryndzove halusky
Trosku som vas prebehla, @rienok @gabinkaa @leamax @callex myslim na vas, drzte sa… s knazmi ja sa odmietam vobec rozpravat .. som kde tu prisla k informacii na nete, ze oni vobec s tym maju problem, s IVF a priam je to az hriech.. ja som s nimi nielenze skoncila, ale radsej ani nezacala 
@rebeka33 nohy v suchu a klud.. mojho otca zena mala s tymto problem a teraz ma 3 chalanov jeden vacsi ako druhy xixixi
Ostatne vas tiez citam, len to nejak nezvladam regovat, rozmyslam,ci si dam 3 pivo kym skonci 3 tretina a stiheneme ist von, kym sa zotmie xixixi, ale dobre mi to padne, lebo tak sme sa dnes rano s chlapom pohadali, ze keby som mu vedela dat pastou

ninockaskv
13. máj 2011

kokso, zase som bola plodna..teda slovne 🙂

leamax
13. máj 2011

@miminkad no pozeram, ze to sme take iste 😀 este mi povedz, ze ani kavu nepijes ako ja a to ti uz ani neuverim 😀

miminkad
13. máj 2011

@callex dakujem 😀
@leamax kavu pijem,vacsinou jednu denne

leamax
13. máj 2011

@ninockaskv tak vy mate krasny oddychovy vikendik 😵 super, si to uzi, nabi sa novou pozitivnou energiou a urcite to vyjde 😵

leamax
13. máj 2011

@miminkad tak ja ani kavu nepijem. minule mi niekto zahlasil, ze ved nemam ziadne neresti - nefajcim, nepijem ani kavu, ani alkohol, ze ako je to mozne 😀 ale zas lubim sladke 😀

miminkad
13. máj 2011

@leamax ja sladke tiez mam rada,som od neho zavisla 😝

leamax
13. máj 2011

@miminkad no presne 😀 akurat sa teraz divim, ze som uz dva ci tri dne nic sladke nemala 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre