• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. januára 2017 
Ahojte baby, hlasim,ze test bol s jednym ciariskom :frowning2: ja som to vedela.... ja uz som vysadila aj utros a nepojdem ani na krv,na co.... volala som Stelclovi a dalsiu stimulku navrhol za mesiac,tak si urobime trosku pauzicku :slight_smile:
14. jún 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 to mi je luto.ale druhe urcite vyjde :wink:
14. jún 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv inak aj ja som testovala uz na 8 den :grinning: to cakanie je hrozne,ze? ja uz sa tesim na dalsiu stimulku :slight_smile: vy ste uz kolko IVF zmakli?
14. jún 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad nooo dufam :slight_smile: aj tebe velmi drzim palceky. Ako zatial zvladas stimulku?v pohode? ja som terz na kazdeho taka zla.... uz nech dostanem tu hnusnu mrchu. dufam, ze cim skorej doleze :slight_smile:
14. jún 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ty si bola aj na odbere HCG z krvi?
14. jún 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 a ja ze to som len ja bola taka nervna po vysadeni utrosu :grinning: by som vrazdila aj ked mi niekto povedal dobre rano.zatial ok.sa mi zda tato stimulka ina,tak uvidim.je to asi aj tym,ze sme zacinali skor stimulovat ako predtym.ale v piatok sono....tak cink damy,idem na to cervene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 ano,ja som bola.brali mi dvakrat.a dnes som zabudla volat o vysledok :confused:
14. jún 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ja som bola dnes po 2 tyz.v robote a myslela som si, ze to tam rozbijem,taka som bola zla :slight_smile: cisty ancikrist sa zo mna stava :slight_smile: a v com je tato stimulka ina? inak sa citis? a si doma ci chodis do robotky?
14. jún 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tusim som mala ist aj ja... :confused:
14. jún 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 no aj ja som bola taka ista.uz je to v pohode.sa mi zda,ze teraz mam to brucho take ine ako pri prvej,ale to som stimulovala az od stvrteho dna a to mi brucho neskutocne rychlo rastlo a vsetko tlacilo.aj teraz tlaci,ale menej.som doma.v robote by to bolo riskantne.na to hcg radsej pre istotu chod.vitouskova mi kazala vysadit utros az ked bude hcg z krvi negat
14. jún 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad a ja som si utros uz rano nedala :confused: tak zajtra na to HCG skocim. Ja som pri stimulke nic necitila,ani brucho mi neraslo :slight_smile: ja som uz do roboty musela,ale aj som to obanovala.... mala som zostat eate doma,bo cisty blazninec a ja zla,zla jak cert....
14. jún 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 si si mohla este oddychnut.aj idete teraz niekam na dovolenku?takze v auguste zacinas stimulovat...
14. jún 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad na dovolenku sa chystame,len neviem kedy a kam :sunglasses:. A vy? ja urcite chcem niekam vypadnut,aspon na tyzden. Aj ked teraz mam taku naladu,ze by som najradsej zdrhla niekam daleko okamzite tarz.... som taka smutna,ale aj to beriem tak,ze hadam sa nam to raz podari, a uz sa tesim na dalsiu stimulku. No ja dufam,ze zacneme s dalsou stimulicou uz v juli.... hadam to tak Stelcl myslel ked povedal,ze mesiac pauza :fearful:
14. jún 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 my mame ist na dovolenku,ale asi nepojdeme,kedze som pn...hej,on myslel jul.ja som sa pomylila v mesiaci :sweat_smile:
14. jún 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad bola som vonku so psikom... a si vypisana od tvojho lekara ci gyndosa? ved tak uvidis ako ti dopadne tato stimulka (pocitam,ze pozitivos) a pak uvidite,ci? planujes dlhodobo byt doma? Ja ked som bola doma,tak som stale len nad tym rozmyslala, a to je hruza.... taka som bola zla na muza aj vsetkych :slight_smile:
14. jún 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 som od gyndosa.no skor som chcela byt dlhodobo doma.lebo pn budem mat urcite do konca jula,potom sa uvidi a my mame dovolenku zrovna pocas pn.
14. jún 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad urcite si to zariad tak,aby ste mohli ist na dovolenku,urcite vam dobre padne.... idem dat sprchu a spat. Tak zatial pa a stimulkuj :slight_smile:
14. jún 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 uvidime,ako to dopadne s dovolenkou.najlepsi variant zrusit,kedze som pn
14. jún 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 vo štvrtok idem na UTZ, len sa cítim nejako divne, mám pocit nafúknutého bruška a taký pocit ako keby som si pichala hormóny, cez víkend ma pichali vaječníky, tak neviem či je to všetko v poriadku, mám zo štvrtka strach
14. jún 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha veru to bolo týždeň, ale už to neriešim, na UTZ idem vo štvrtok, objednali sme sa do Brna, som dala požiadavku, aby ho urobil lekár ku ktorému chodíme, tak uvidím či sa to podarí, môj gyn chce aj nejaké výsledky z Brna, len neviem či tie pocity čo mám sú správne
14. jún 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad už stimulkuješ? a si aj stále PN?
14. jún 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ano moja,teraz som nafuknuta ako ty :grinning: este som pn.kedy idete na sono?my ideme v piatok.tak snad bude dost folikov a dost velkych.a neboj,podla mna je vsetko dobre,vsetko ako ma byt :wink:
14. jún 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad my ideme vo štvrtok, je to viac ako na 10 deň, ale kvôli práci to takto vyšlo, len ten zvláštny pocit neviem čo znamená ako keby mi vadilo, že som nedostala mrchu
držím palce aby bolo veľa folikov a potom z toho krásnych kvalitných vajíčok :wink: :wink: :wink:
14. jún 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa to uz mozno bude aj srdiecko vidiet.pytaj si foto,uz sa tesim :wink: stale mam pred ocami tvoj vyraz,ked dosiel stelcl a vidis,ten chlap mal pravdu a podarilo sa to :dizzy_face: a teraz sa priprav asi na vela zvlastnych pocitov,co ta cakaju :wink: dakujeme za palce :wink:
14. jún 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad určite si budem pýtať foto, veď pre nás je to zážitok, ten výraz bol aký? ja som sa nevidela :grinning: vyzerala som asi hrozne :frowning2:
14. jún 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa to sa ti len zväčšuje maternica a tehotnieš :dizzy_face: držím palce.
14. jún 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
Baby jedli ste niektora utrogestan a bolo vam z neho zle? Mne je uplne na grcku a som schopna po nom prespat 24 hodin. Zvazujem ci ho zas nevkladat, ale bojim ci sa nespusti zas krvacanie :angry:
@gabinkaa ja som mala rovnake priznaky na zaciatku tehu, bola som nafuknuta ako balon a popichavalo ma vo vajecnikoch. Neboj, je to len roztahovanie maternice :wink: Vsetko bude na uzv ok :wink:
@miminkad ahojky, tak nakoniec som si aj tak musela dat ten paralen, nezaberalo vobec nic. Na druhy den som sa dozvedela, ze som nebola jedina, kamoskin muz mal tiez bolesti hlavy a kolegyna tiez. Tak to bolo asi zmenou tlaku :unamused:
15. jún 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 to sú nežiaduce účinky utroš po zjedení, v tedy ide priamo cez pečeň a takto sa to prejavý, ak je to veľmi zlé tak vkladaj,no už by si aj tak mala končiť.Už by ich malom byť menej a opatrne zasúvaj, bude to o.k.
Ináč v týchto tt aj mňa bolievala hlava až do migrány. Asi to má niečo s tým,že organizmus začína byť tehu už sám. :dizzy_face: Je to taký zvlášny pocit ,vysadiť utroš,prednison a všetko čo to tehu doteraz udržiavalo. Ale bude to o.k :slight_smile: .
15. jún 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 dik moc, tak asi radsej opatrne vlozim, lebo inak si ustvem manzela :grinning: Vari, perie, zehli, upratuje s dcerou sa uci a ja si spim a spim :grinning: Horsie je to vsak s tym zaludkom, je mi z utrosu fakt velmi neprijemne :unamused: Pisala som Machacovi a on odpisal, ze zatial by nevysadzal, vraj az do 14tt mozem. Ale znizovat davku by som uz asi mohla, ci? Teraz mam 2-2-2.
15. jún 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ahoj nemas nove spravy od leamax? dnes by jej mali robit utz nie? pozdrav ju a ze drzime palce, aj ides dnes na to cvicenie mojzisky?
15. jún 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok