Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
6. jún 2013

@speranza1 co je ascorutin??

speranza1
6. jún 2013

@tinkatinulka OK dam anopyrin ..a ten je naco dobry?

speranza1
6. jún 2013

@dafy a viem ja??? tu hobaby jedia ked krvacaju myslim....

annetty
6. jún 2013

@speranza1 skor zavolaj do RF, oni ti poradia. Minimalne vidia do tvojej karty 😉 Nehraj sa tu na narkomanku.....Kludne zavolaj....

dafy
6. jún 2013

@speranza1 šupni si aj prednison 😉 ...ináč všetky ti tu radíme jak lekárky už len si vybrať 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
6. jún 2013

@speranza1 fraxik riedi krv a aj anopyrin ale ten je slabčí a nič tomu nepokazíš, daj si jednu tabletu po jedle, je volnepredajny..a mne ho napisal aj imunolog na protilátky..

speranza1
6. jún 2013

@annetty asi to tak aj urobim.... 🤐

ria191
6. jún 2013

@speranza1 ja fakt neviem toto musia poradiť skúsenejšie. A ja zradca ??? Kto zdúchol do zúfaliek???? 😠 😠 😠 😠

dafy
6. jún 2013

@annetty že narkomanka smejem sa tu jak blázniváááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@dafy k tomu sa asi nedostanem.... 😉 ... nie baby zarty bokom... neviem co mam robit... skusim napisat Dr. a ked mi neodpovie, tak tam skusim zavolat

tinkatinulka
6. jún 2013

@speranza1 ale v papieroch mas napisane že ak spiniš tak utros 4-2-4 a klud nohy hore nie??

dafy
6. jún 2013

@ria191 nestresuj uz ju z tamadial vyrutili kedže sa len robila ze nie je tehulka 😉 😀 😀 😀

ria191
6. jún 2013

@speranza1 ja som mala ascorutin aby mi nepraskali žilky 😝

speranza1
6. jún 2013

@ria191 hej? a stiiiham pisat aj tu aj tam aj robotu robit???? 😲 😲 😀 😀 😀

dafy
6. jún 2013

@speranza1 ja mam kamosku hematologičku myslis ze by tiez poradila?

speranza1
6. jún 2013

@dafy ved skus sa jej opytat...ale myslim si ze ked ma nepozna, tak nebude mat odvahu len tak mi nieco poradit...vies aj oni sa boja nieco povedat aby niekomu nechtiac neublizili..ale opytat sa mozes...

ria191
6. jún 2013

@speranza1 nepapuľuj a volaj veď tá linka je na to len sa poradíš pohoda klídek tabáček 😕

speranza1
6. jún 2013

@ria191 dobre idem hladat cislo bo ho nemam

ria191
6. jún 2013

@dafy ja sa im ani nedivím ja by som ju tam nechcela 😀 😀 😀 že
@tinkatinulka ?

tinkatinulka
6. jún 2013

@ria191 coooo? to tam nemate napisane..som to tam niekde mala že v prípade špinenia, krvacania pridať naobed 2 utrose a klud na lôžku..ale to mam v pokeci od Stepánka 🙂

speranza1
6. jún 2013

tak zeny budu mi volat naspat co mam robit.... nas Marcel je vo Francuzsku...

annetty
6. jún 2013

@speranza1 speri cim skor im tam zavolaj, po tej druhej je tam prazdnota.....ja viem ze je non stop linka, ale doki nemusi byt potom po ruke recepcnej 😉

baby musim ist dole z kona..takto to neide dalej....skoro som spadla zo stolicky od smiechu..a to uz je vazne.. 😀 ..musim sa ukludnit a nieco aj porobkat v praci. Nech aspon na ten internet im zarobim 😀 😀 😀 neskor sa na Vas kuknem...😉
Ja uz fakt nemozem dalej takto "pracovat", vsak tu @tinkatinulka - tinka tu pise o cvrknuti do gati.....@ria191 no comment 😀 😀 😀 , @ speri tu sa skoro obliala....no hruza....
😀

ria191
6. jún 2013

@dafy
@speranza1 takých ksichtov sa tu veru nájde 😕 😕 😕

speranza1
6. jún 2013

@annetty este si tu????? sup sup do roboty!!!! ach jaj ta dnesna mlaaadez..len po internete by chodila 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀

dafy
6. jún 2013

@speranza1 volala som nedvíha ale ona mi zavola tak dám ti vediet ale co mi ona hovorila má vela pacientok co chodí na IVF a stale potratili a oni im dopomohli vynosiť 🙂 ja si myslím ze ked pichnes fraxik neuskodis tomu moze iba dopomocť

speranza1
6. jún 2013

@ria191 a vies ze sa troska na fotke podobas na mna? ved kukni na moju fotku...

ria191
6. jún 2013

@tinkatinulka kto ho vie čo ti ten Štepánek medzi nôžkami narozprával 😝

speranza1
6. jún 2013

takze mam zvysit utrogestan 4-2-4

ria191
6. jún 2013

@speranza1 a nie si náhodou moje dvojča? Alebo žeby si môj ocko na východze zahol?

annetty
6. jún 2013

@speranza1 az tak daleko musel ist, aby nasiel dobreho terapeuta ....uprimne ho lutujem 🙂 Znicime ho 🙂 C´est la vie! 🙂

nelly3
6. jún 2013

@annetty
ja som volala vtedy ked mi klesalo hcg na non stop linku a zobralmi to machac, velmi mily bol, to bolo uz vecer ked som volala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre