Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
2. apr 2011

@gabinkaa jasne sem tam pridem, skritizujem poviem ako to maju robit a zase oddychujem ... je to parada 😅

gabinkaa
2. apr 2011

@rienok perfektné, dobre si to zariadila, ako riadny stavebný dozor 😉 ja som tu mala majstra kuchynára, tak dúfam, že už sa k linke dopracujeme

rienok
2. apr 2011

@gabinkaa no na túto etapu sa teraz chystáme ... ale pred tým prehodiť dvere, vybúrať priečku, vystierkovať a mozeme ist na kuchyňu 🙂

luly3
2. apr 2011

ahojte žienky tak ja som teraz došla bola som doteraz vonku 😉
akási som unavená 😕
@gabinkaa zajtra teda testujeme????ja som mala ducha 7 deň po ET a deň vkladu rátam čiže
ak nerátam tak 6 deň po ET 😀 😀 😀
ty si zajtra 9 sa mi zdá nie?????

stela75
2. apr 2011

@gabinkaa Drzim palce na zajtra 🙂

luly3
3. apr 2011

krasne ránko gabinka no čo ako???ja som normalne nervozna a stale na teba myslím a velmi ti prajem // a verim vto že si ich vyčuraš...mnoo a ja zasa nemôžem spať raz ma stoho porazí

rienok
3. apr 2011

@luly3 dobre ranko 🙂 no vyzerá to, že si nervóznejšia ako @gabinkaa no ale dnes je to 8.deň alebo nie?

rienok
3. apr 2011

ozaj baby, vy tu rekonštruujete jedna radosť... potrebujem kontakt na spoľahlivého majstra čo mi spraví krásne stierky 🙂 ak máte takého sem s tým a možno budem aj murára potrebovať, ale zatiaľ to tak nevyzerá

luly3
3. apr 2011

@rienok nooo 😀 😀 😀 😀 😀 gabonka nás napína 😀

rienok
3. apr 2011

@luly3 no som zvedavá, či to vydrží ešte chvíľku alebo už testne. ja dnes už nič necítim... tak teda neviem ale ešte mám minimálne týždeň čas 😉

luly3
3. apr 2011

@rienok hej aj ja som strašne zvedava či vydržala abo nie 😀 😀 😀
no uvidíme ale myslím si že keby testovala tak by už písla, nie???? 😉
nič ti nieje?????mnooo ani mne nebolo už na 4 deň 🙂 a ani teraz
mi už nič nieje len sem tam pichne 😕

cecil36
3. apr 2011

Dobre ranko vsetkym. Vcera som uz sem nestihla vecer nakuknut, bola som dopichana. Na pohotovosti mi nejako blblo pichla pregnyl, tak ma bolelo brucho este hodinu 😠 A teraz sa uz pripravujem na zajtrajsie OPU, snad sa po narkozke zobudim 😀
@rienok ahoj, ani krize ta uz nebolia? Ale este mas naozaj cas na priznaky 😉 Joj moc by som ti priala dve // 🙂
@gabinkaa no ty nas ale napinas 😉

rienok
3. apr 2011

@cecil36, @luly3 naozaj nič 😕 ale nevadí, veď baby čo spontánne otehotnejú tak o tom veľakrát netušia až kým im nevynechá mrcha 😉

cecil36
3. apr 2011

@rienok spravny pristup, kazdy citi tehu inak a inokedy. Ja som necitila tiez nic, len vlci hlad a neskor krize 😉 Ozi, dostali ste tiez taky dotaznik, co so zmrazenymi embryjkami? Mne sa nepaci ani jedna tam uvedena moznost 😀

luly3
3. apr 2011

@cecil36 hej každý to dostane 😉 že nepáči ani jedna možnosť 😀 😀 😀
no jednu zaškrknúť mosíš 😀 😀 😀 alebo im tam napíš že
nič sa mi nepači chcem to takto........ 😀 😀 😀 😀
@rienok vidíš mne už aj mrcha vynechala a necítim nič 🙂

rienok
3. apr 2011

@cecil36 ano dostali, sice v našom prípade na nič ... keďže nič na mrazenie nezostalo, ale my sme dali všade ANO
ale my sme takí trošku iní s mojim manželom 😅

cecil36
3. apr 2011

@luly3 @rienok pre mna bol ten dotaznik prekvapko, lebo pri native sme nic take nemali, ale to je asi jasne, ze preco nam vtedy nic nedali 😀 No, budem sa musiet rozhodnut, i ked myslim, ze budu max dve pouzitelne, ale co ak nahodou... 😉
@rienok idem tusim v tvojich slapajach, najskor bolo 5 vajok, potom tri a nakoniec budu dve na oplodnenie. Kiez by aspon to 😉

rienok
3. apr 2011

@cecil36 dobre bude, neboj 😉 tak ako mne voľakedy povedali - stačí jedno životaschopné 😉

luly3
3. apr 2011

@cecil36 ako vraví @rienok stačí jedno 🙂 🙂 🙂 a toho som dôkaz ja 😉
jediný drobeček v brušku a máme // 😅 😅 😅

cecil36
3. apr 2011

@luly3 @rienok ja viem, ze staci jedno, ale mne sa dva krat jedno vobec neuchytilo, tak preto ta panika 😒

luly3
3. apr 2011

@cecil36 ani mne sa v januári neuchytilo jedno 😠 a teraz heeeej
proste ak bude jedno mosíš mu veriť ale neboj určite bude viac 😉

cecil36
3. apr 2011

@luly3 dakujem si moc zlata 🙂 nadejam sa i ja, ze uz snad by to mohlo vyjst, len ten nas spg 😒 No ved uvidime... 😉

gabinkaa
3. apr 2011

@rienok
@luly3
@stela75
@cecil36 ahojte dievčatá, ste milé, že na mňa myslíte, dnes som si testík robila, ale bola tam iba jedna čiarka, trocha som nemilo prekvapená, lebo som bola presvedčená, že budú dve, ale zatiaľ to beriem športovo, že je to ešte skoro, nakázané mám testíkovať v sobotu 9.4. tak musím vydržať

luly3
3. apr 2011

@cecil36 SPG je aj mojou morou 😀 😀 😀 ale nejako to zvládneme všetci 🙂

gabinkaa
3. apr 2011

@cecil36 držím palce na zajtrajšie OPU, aby si sa zobudila 😀 a bolo všetko OK

luly3
3. apr 2011

@gabinkaa 😠 nevadí presne tak športovo to treba brať ešte máš čas 😉 ,
ja by som to riešila tak isto 😉 hlavne nebud sklamaná a budeš ešte
testovať abo to necháš už na 9.4???

cecil36
3. apr 2011

@gabinkaa este je skoro na testik, poznam kocku, co sa jej uhniezdilo mimi az na 9 den po ET. Takze skus ak budes chciet este o dva dni alebo este neskor. A dakujem, snad to zvladnem 😉
@luly3 tak aj vy mate tento problem, hmm, ale hlavne, ze sa zadarilo 😵

gabinkaa
3. apr 2011

@luly3 beriem to športovo,iné mi nezostáva, zbytočné sa stresovať, aj tak to nijako neovplyvním, takže skúsim možno o dva dni, zajtra iste nie
@cecil36 však uvidím, dnes je 8. deň, ale zajtra nebudem testovať určite, len stále cítim bruško tvrdé a také zvláštne chvenie, neviem či je to dobré alebo sa tam nedeje niečo horšie, uvidíme

cecil36
3. apr 2011

@gabinkaa urcite je to dobre znamenie 😉 A co ti dali dufik alebo utros?

gabinkaa
3. apr 2011

@cecil36 mám utroš a sa mi zdá, že akosi veľa 4 ráno a 4 večer

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre