Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

strapula27
15. feb 2013

@zuzu1122 ani nam prvy krat nepovedali preco to nevyslo (na slovensku), ze vraj je vsetko v poriadku a nevidia dovod preco by to nemalo vyjst 😠 z toho usudzujem ze by som mala rodit ako jablon 😠 ale akosi nam to nevychadza..

dafy
15. feb 2013

@zuzu1122 vies co po ET si uz nepamätam a po Ket 3 dni po vysadeni som dostala 😒

zuzu1122
15. feb 2013

@strapula27 v akom stadiu si vlastne teraz? stimulujes, alebo uz mas za sebou et? na slovensku... tu uz by som nesla do ziadneho caru ani keby bol neviem aky... aj ked nam to v brne nevyslo, ten pristup je neporovnatelny...

zuzu1122
15. feb 2013

@dafy potrebovala by som, aby som dostala najneskor zajtra... totiz, mavam obrovske bolesti a ak dostanem cez pracovny den to bude pruser... takto by som mohla aspon skuvinat doma a nie v robote...

dafy
15. feb 2013

@zuzu1122 a kedy si ho vysadila?? myslím utroš

zuzu1122
15. feb 2013

@dafy v utorok vecer som mala posledne tablety...

dafy
15. feb 2013

@zuzu1122 ja si len pamätám ze po et na druhu mš som čakala 67dni aj to tak som dostala ze mi dali vyvolávačku 🙂

zuzu1122
15. feb 2013

@dafy kurna, dufam, ze ja tak dlho nebudem musiet cakat... to by ma uz nacisto dorazilo... ja len spinim... tak toto by som netusila, ze niekedy poviem - uz aby som dostala ms...

deinad
15. feb 2013

kočky, držte mi zajtra palce a myslite na mňa, nech sa krásne rozmrazia moje babuľky a nech sa pekne zahryznú 😵

deinad
15. feb 2013

@timona ahoj, mne povedali, ze cez vikend nerobia, ze to iba v uplne najnutnejsich pripadoch...aj na OPU aj ET som musela ist cez pracovne dni, takze som si brala dovolenku...na ET som musela prist na 8.rano. Ku podivu na KET ma objednali na sobotu a cas som si mohla vybrat.

buba08
15. feb 2013

@zuzu1122 ved to, ze nikto mi nevedel povedat preco to takto dopadlo, dokonca neboli schopni mi to ani len napisat do papierov, co povazujem za absolutne neprofesionalny pristup !!!!!!, pre nich je hlavne zobrat peniaze a ako to dopadne, to im je jedno, uz tam nepojdem - helios Martin ☹((((((

buba08
15. feb 2013

@dafy fakt si nedas PK, ja som skor za PK
Ano ta mladsia doktorka je asi nejaka jej rodina, ale keby to bola jej nevesta, tak by sa tiez volala Hulikova a ja si pamatam, ze tam bolo ine priezvisko, ale ved to je jedno, inak ked som tam pred cca 3 rokmi chodila, tak tam mali velmi milu sestricku, neviem aka je tam teraz

buba08
15. feb 2013

@zuzu1122 ku ktoremu doktorovi v RF si chodila, koho by si odporucila?

buba08
15. feb 2013

@deinad pozeram, ze ides do heliosu na KET-ko?

rot
16. feb 2013

ahojte 🙂
dievčatá, venujem vám, ktoré to potrebujete, tri nenačaté balenia Utrogestanu, jedno načaté balenie estrofemu a 1 merional.
Ten estrofem je 1 mg, brala som 2 ks denne, ale keďže tento vychádzal iba na čosi okolo 2 eur na predpis a 2 mg na 6 eur, tak mi predpisovala moja gyn. tento. Je to úplne to isté ako ten 2 mg, len má inú farbu a teda treba ho dávať dvojmo. Z balenia s 28 ks som minula 7 tabletiek, verím, že niektorej z vás dobre poslúži 😉 .
Pošlem poštou, len sa ozvite 🙂 .

strapula27
16. feb 2013

@zuzu1122 dnes som 7 den po ET, v brne

karinuska22
16. feb 2013

@dafy Mala som na mysli tabletky clostylbegyt, ktore sa pouzivaju na stimulaciu. Davaju sa pri IUI a este aj pri SOFTE.

pixie18
16. feb 2013

ahojte, chcem sa opýtať, dávali ste si preplatiť ivf soft z Brna na SVK? Ja mám VšZP, vyplnila som to tlačivo z netu, priložila doklady...zaujíma ma, ako dlho trvá kým to schvália a pošlú peniaze a či preplatia celú sumu. vďaka 😉

radina
16. feb 2013

Ahojte dievcata, ktore ste boli na vysetreni imunity v Medirexe v BA ?

buba08
16. feb 2013

@pixie18 ahoj, uz som sa tu na tu temu pytala a nikto mi nevedel povedat, daj potom vediet, ci ti to preplatili, dakujem

nelly3
16. feb 2013

@pixie18
ja mam doveru a preplatili mi, myslim ze aj VSZP preplaca, treba to tlacivo ziadost o refundaciu co maju na ich stranke vyplnit, prilozot fakturu original a ja som tam este prilozila od lekara - gynekologa z reprofitu papier, kde bolo napisane o mojom zdravotnom stave a treba to poslat, netreba tam ani volat ani sa pytat lebo povacsinou povedia, ze nepreplatia, preplaca sa to vysky myslim cca 1000€ to je podla zakona, viacej nie, ale da sa zmestit soft stimulacia do toho ( mna vysla 1100€ a cca 1000€ preplatili) a vlastne jedna zasadna vec nemozes mat minute pokusy na SK, ja som mala na SK 1.IVF a 2.soft IVF v reprofite a mam vlastne narok este na 1 preplatenie 😉

nelly3
16. feb 2013

@strapula27
a? testovala si? sice je este skoro, ale niektore testuju uz skorej 🙂

stastenka42
16. feb 2013

@zuzu1122 zlaticko prave preto to nevzdavaj! Naco si to vsetko absolvovala? Na to aby si sa vzdala tak rychlo? Neopovaz sa,urcite tam na teba caka miminecko,ver tomu a hlavne myslieť pozitívne je zaklad inak sa naozaj zblaznis! Myslis ze pre mna je v pohode cpat 9 rokov vkuse hormóny,ratat neuspechy,a vyrovnať sa s tym? Nie nieje,a vieš co je pre mna najhorsie? Nie to ze uz sa mi netvoria ani vajicka a musím mat darovane,ale to ze som uz medzitym zostarla a viem ze toto bude moja posledna sanca v zivote mat dieťa keďze mam 44 rokov. Preto keď ja to nevzdavam ,nesmies ani ty,to som ti chcela tym povedat. Vyuzi tu sancu a uvidis budes odmenena. Ja teraz znovu absolvujem vsetky vysetrenia a potom pojdem na svoj posledny 13 vklad ktorý urcite dobre dopadne. Pochopila si? Ja verim ze ano,poplac si,mne to pomohlo,a sup do toho,miminko na teba caka.

deinad
16. feb 2013

@buba08 ahoj,na ket som bola dnes v brne 🙂

pixie18
16. feb 2013

@buba08 jasné, dám vedieť. v pondelok idem odovzdať žiadosť do poisťovne...
@nelly3 ďakujem za info. Aj ja som mala 1.IVF na SVK, potom Brno..Dúfam, že nebudú robiť problémy, že to bol soft.

lukaxxx
16. feb 2013

@buba08 nie 🙂 ze vo VsZP preplacaju, ine poistovne neviem .. 🙂

buba08
16. feb 2013

@deinad aha, lebo som ta videla vcera vo fore helios, preto som sa pytala, drzim palce, nech to vyjde 🙂

strapula27
16. feb 2013

@nelly3 nie,netestovala..budem az vo stvrtok ako mi kazal doktor,nechcem sa zbytocne stresovat

nelly3
16. feb 2013

@pixie18
neboj, nebudu 😉

rot
17. feb 2013

@radina ja som bola, pýtaj sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre