Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
19. feb 2015

@buba08 To som si aj ja pôvodne myslela 🙂 Ale asi sa môže aj takto. Mne povedal, že vkladať je lepšie, lebo sa priamo vstrebáva do sliznice.

buba08
19. feb 2015

@tlucka a akú dávku si brala?

tlucka
19. feb 2015

@buba08 1 tabletku večer

kako23
19. feb 2015

Neviem ci to tu uz niekto pisal, ak nie tak od 1.2.maju novy cennik v RF.http://reprofit.cz/ivf/uhrada-cenik-ivf
Soft reps.minim.a nativ IVF stoja 19000CZK. Ostatne veci sa mi nezdaju vyssie. Ach jo 😒 kiezby sa stali same zazraky v tejto nasej temicke, aby sme ich uz nepotrebovali 😵

nelly3
19. feb 2015

@kako23
no ten soft pekne zvysuju 😠

tlucka
19. feb 2015

@kako23 Kurnik, to snáď nie je normálne. Už si ani RF nebudeme môcť dovoliť ☹

dalida
19. feb 2015

@kako23 ☹ to je hrozneeeeeeeee.. ved mna to financne dostane do kolien ☹

kako23
19. feb 2015

@nelly3
@tlucka
zaujimave je, ze zvysuju len to co je najpopularnejsie...je to svinstvo.nech sa nehnevaju ale v priebehu roka a par mesiacov to zdvihnut z 13000 na 19000. Hnusny Babis, len zarabat a na nestasti inych najviac... ☹ ☹ ☹

nelly3
19. feb 2015

@kako23
no ono to bolo ked som zacala chodit do RF v roku 2012 - 13000czk, potom to islo na 15000czk a teraz uz 19000czk 😝

kako23
19. feb 2015

@nelly3 ano zaciatkom roka 2014 zdvihli na 15000. My sme vo februari este vdaka Machacovi platili 13000.

nelly3
19. feb 2015

@kako23
sa cudujem, ze aj KET neslo hore akoze, boze ved nekradneme 😝 😝 😝

kako23
19. feb 2015

@nelly3 jedine soft slo hore.netusim co spravim.chceli sme skusat nativ, ale za nativ dat 20000 CZK co je 700 EUR tak to si ani neviem predstavit...kokos strasne som z nich sklamana. Ale dalo sa to cakat tym ich predajom. Asi napisem Machacovi a pojdem radsej do Olomouca tam maju v cenniku stale 13000...

tlucka
19. feb 2015

@kako23
@nelly3 Katastrofa, tak to je fakt smutné.. Asi sa nikto vo vedení kliniky nezaoberal tým, že stratia mnohé pacientky... O pár desiatok metrov ďalej od RF je iná klinika, ktorá robí soft za 12000,-Kć.. Asi mnohé kočky budú musieť zdvihnúť kotvy a presunúť sa inam.. Škoda... Inak neviete niečo aj o zmenách tíme lekárov? Keď sme boli na vklade, všimla som si nové nástenky s fotkami lekárov, zdravotných sestier, koordinátorov, a Marcelova tam nebola. Tak som sa ho nato tak nepriamo spýtala, a nechcel mi odpovedať.. Tak ja to už načisto nechápem...

speranza1
19. feb 2015

@tlucka 😔 😔 😔 🤐

ria191
19. feb 2015

@kako23
@nelly3 ach nieeeee sladká nevedomosť 😔 😔 😔 😔 😔 😕 😕 😕 čo už vždy to bude aj biznis tak to pánko aj patrične využíva škoda pre nás ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Počítam, že mu je u riti, že nás to stojí kopu psychických síl nieto ešte finančných. Je mi z toho nejak smutno ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

evadek
19. feb 2015

@kako23 nieeee:(((((

evadek
19. feb 2015

@tlucka aj ja som si to vsimla,,ze tam nie je jeho foto..:(

ria191
19. feb 2015

@tlucka no s tým Marcelom si to teraz zabila nestraš 😠 😠 😠

nelly3
19. feb 2015

@ria191
velmi je to smutne a nic nenarobime zial 😢 boze daj nech uz aj my sme tehotne. toto snad nie je ani pravda.

tlucka
19. feb 2015

@ria191 Nechcem šíriť paniku... Ale s mužom sme si to všimli hneď a nemáme z toho príjemné pocity... 😠 Aj Evička vyššie si to všimla, tak neviem neviem...

tlucka
19. feb 2015

@evadek A nepýtala si sa ho nato náhodou? či neplánuje odchod z kliniky? Bojím sa, aby neodišiel...

ria191
19. feb 2015

@tlucka no ale ja som mala mať KET zadarmo keďže nebol ET a takže som vieš kde 😠 😠 😠 . Idem mu napísať 😀 😀 😀

evadek
19. feb 2015

@tlucka nepytala..ale este sme sa s mojim o tom bavili,ze preco tam nema fotku....nechcem aby odisieeeel...ja ho mam radaaaa..on je naaaaaaaj..milujem jeho pozitivny pristup..:(

tlucka
19. feb 2015

@ria191 Tak píš, aby sme mali overené info 🙂 A dúfam, že žiadny jeho odchod sa nekoná 🙂

evadek
19. feb 2015

@ria191
@tlucka
@speranza1 zase niekto zaraba na ludskom nestasti..Inak som sa s muzom bavil..lebo od 01,01.2015 zvysili aj v iscare Ba ( tam sme obli kedysi) ..a moj na to,ze pekne..este aby Babis nezdvihol i v Brne...( iscare mu tiez patri)

tlucka
19. feb 2015

@evadek Ja tiež... A hlavne jeho priamy a otvorený prístup bez okolkov a medových motúzov...

evadek
19. feb 2015

@tlucka presne taaaak..ja som teraz volala mojmu a vravim mu,ze ak to je pravda tak idem do centra za nim...si zistim kam odisiel😀

tlucka
19. feb 2015

@evadek Aj ja som chodila do Iscaru, ale nikdy viac...

tlucka
19. feb 2015

@evadek Ale veď už nebudeš musieť ísť, máš v brušku dvoch drobcov. 😀 Alebo chcete detí ako smetí? 😀 😀 Kedy ideš na ďalšiu kontrolu?

evadek
19. feb 2015

@tlucka mojaaaa...vkladalo sa jedno..a zatial mam len dutinku🙂aaaa...kontrola buduci tyzden🙂
a mame 4 mrazacikov...jedno by sme este chceli urcite🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre