Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bimba8
12. máj 2014

@jomini je to nova metoda,tuším ju v reprofite este nerobia 😒

speranza1
13. máj 2014

@argenti...myslim na teba a drzim velmi prevelmi paluchy...ozvi sa mi potom..pa

falin
13. máj 2014

@speranza1 - ahoj Sperusi, ako sa mas moja? Ja sem teraz malicko chodim 😖

tlucka
13. máj 2014

Ahojte kočky, mám otázku hlavne pre dlhodobé snažílky, keďže nové sem prídu a rýchlo otehotnejú 😀 🙂 😀 🙂 Veľmi vám to samozrejme v dobrom prajem 😉 Neskúšali ste niektorá tradičnú čínsku medicínu na očistenie tela, riešenie gynekologických problémov, prípadne prípravu pred stimuláciou?

falin
13. máj 2014

Babulky, ten merional uz nie je aktualny

speranza1
13. máj 2014

@falin aale mam sa celkom dobre......ja tu chodim sice casto, ale neprispievam...nemam cim 😀... som "sralo" a stale som sa neodhodlala na KET.... a ty? ako sa ti dari? zdravie? rodinka? praca?

@tlucka ahoj moja...no ja som ju neskusala...ale myslim si, ze ublizit ti nemoze... a niekedy uz aj fakt, ze nieco "dobre" robis pre svoje telo a pre teba, tvoju psychiku uvolni a sup a vyjde to😀....(ja teraz neviem...to nie ty si teraz otehu?)

tlucka
13. máj 2014

@speranza1 no žiaľ tehu nie som, opäť biochemické tehotenstvo 😒 ☹
Ale ideme ďalej bojovať, snáď sa aj nám raz zadarí 🙂 Dala som sa na TCM, začala som chodiť jednej terapeutke TCM, tak by som chcela trochu vyčistiť telo takýmto spôsobom a až potom ísť do ďalšieho, snáď posledného IVF.

bergalm
13. máj 2014

@haimi nie aj ja som bola z neho taka nic-moc bola som u neho len vtedy,nepoznam ho nejako kedze chodim k Marcelinovi fesakovi 🙂

kako23
13. máj 2014

@tlucka davaj si pozor hlavne na "tcm liecitelov" , ta moja sa tvarila velmo profesonalne a mala som dobre refencie na nu...ja som to skusala brala som snad aj 3 mesiace kadeco za strasne peniaze a vysledok bol, ze mi to brutalne rozhadzalo krvny obraz...takze velmi opatrne na to chod.

tlucka
13. máj 2014

@kako23 juj, no snáď nedopadnem ako ty, aj keď už teraz som vysolila nenormálne prachy za jedno sedenie a kopec liekov. 😒 Ja mám tiež veľmi dobré referencie na ňu, tak snáď mi aspoň trochu pomôže

rebeka33
13. máj 2014

@annavi ja by som pockala na stredu a uvidisn. Podla mna to koudy chce stopnut ,aby ked nebudu zrele a schopne sa mnozit si nebola viac sklamana a budes musit vysolit este aj peniazky. Ale ak budu pekne mozno sa to otevrelovi podari 🙂

rebeka33
13. máj 2014

@haimi neda sa to rozpoznat v tomto stadiu stimmulacie. 😉

zoji79
13. máj 2014

Ahojte baby. Tak mame jedno srdiecko 😵 😵 😵 Dakujem kazdej jednej, ktora mi drzala palce 🙂

falin
13. máj 2014

@zoji79 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 supeeeeeer, tesim sa velmi s tebou a samozrejme gratulujem zo srdiecka. Budem dalej drzat palceky, nech je vsetko oki. Opatruj sa a vela oddychuj 😉

falin
13. máj 2014

@speranza1 - nie si sralo. len mas za sebou vela negativnych skusenosti a to cloveka ovplyvni, ci chce alebo nie. Ale viem ze ty sa "nastartujes" a pojdes pre nanucika, ved ho nenechas v tom mraze 😎
Ja sa mam tiez celkom fajn, sme zdravi, mame nasu malu kočku, ktora obcas hneva (ako kazde dieta), ale inac nam robi velku radost. Tesime sa z nej a sme radi ze ju mame 🙂

Ozaj, ako dopadla Riuska v BB?

speranza1
13. máj 2014

@zoji79 gratulkaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@falin vôbec neviem....uz dlhsie sme nepisali....

zoji79
13. máj 2014

@falin Dakujem velmi pekne 🙂 Budem to potrebovat pri mojej diagnoze 🙂 Aj tak j to velky zazrak.....doki len kukal...ze he? vy tehotna? 😀 ....takze nadej umira naposledy 😉...a vela oddychujem...jasne.....prave klipkaju mi oci pre compom...len aby som tu nezaspala....bola by to velka hanba kedze sme tu 80-ti v jednej kancli 😅

zoji79
13. máj 2014

@speranza1 diky sperus, si na rade s falinkou a rius 😉 Ja verim tomu, ze ked mne sa to podarilo, tak aj Vam sa to podari 😵 ......sice som este hodne na zaciatku, ale verim v zazrakoch 🙂

kako23
13. máj 2014

@tlucka držím palce 🙂
hlavne si dávaj pozor, aby Ti nedávala niečo na štítnu žľazu, ja som mala predtým všetko ok a po jej tcm liečbe som na euthyroxe...Krvný obraz sa dá relatívne ľahko zlepšiť, ale štítna zľaza keď sa raz poserká, už je zle...

tlucka
13. máj 2014

@kako23 zatiaľ mi dala niečo len na čistenie maternice a potom niečo na krv a posilnenie maternice. Jedna moja kamoška k nej chodila a zostala tehotná po 3 mesiacoch liečby, tak uvidíme, čo so mnou porobí 🙂

janedoe
13. máj 2014

Tak... vcera sme boli na prvej konzultacii. Manzel spokojny, ja so zmiesanymi pocitmi. Nejako som necakala, ze mi povedia, ze IUI je zbytocne a mame ist hned na soft IVF, bez dalsich vysetreni a pod. To mi trosku padla sanka, lebo IVF bola pre posledne riesenie. Ale pristup bol naozaj fajn, ako tu baby pisali a aj mi vysvetlil, ze mam brat to IVF skor ako diagnosticku metodu, ktora bude mat alebo ten najkrajsi koniec, alebo budu vediet ako su na tom moje vajka a ako reaguju a budu o nieco mudrejsi. No logiku to asi ma 🙂

kako23
13. máj 2014

@janedoe u koho si bola?

ria191
13. máj 2014

@zoji79 veľká GRATULKA 😀 😀 😀 tak to je jasné, že zázraky sa dejú inak by sme to už dávno ostatné vzdali a na základe takýchto krásnych správ ako teraz od teba bojujeme ďalej 😀 😀 😀. Všicko bude dobré ja to viem aj keď ste ešte len na začiatku ale akom krásnom začiatku 😀 😀 😀. Tfuj tfuj tfuj veľa šťastia aj naďalej 😀 😀 😀

ria191
13. máj 2014

@falin
@speranza1 nóóóóó dámy, že sa vám vôbec "uráčilo" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani sa tu neukážete a potom to tu viazne a ja nemám s kým "diškurovať" že sperča chýba tu ten tvoj východniarsky humor 😀 😀 😀. No cholky cholky čo vám poviem všetko je na "pijavicu" ja si nemám ani kedy "prdnúť" ja som asi nejaký šmatluš či čo ja mám taký neskutočný časový sklz že sa mi chce revať a to je čo povedať. Ešte aj táto "pritrtkaná" povinná pauza no uffff veľa aj na koňa 😀 😀 😀 a do B. B. idem vo štvrtok takže vôbec neviem na čom som len to, že kámoško tam stále je ja sa mu ani nedivím v takom krásnom tele 😀 😀 😀. Tak ale ja verím, že keď ja zostanem tehuľa, tak vás dve to nenechá vlažné a určo naškriabete € a šup ešte do toho. Inak speri je mi ľúto čím všetkým si si musela prejsť. Tak hádam ti čoskoro výjde slniečko a aj ty sa dočkáš pozitívnej správy 😀 😀 😀 .

ria191
13. máj 2014

cholky a korčulky nebudem menovať nemám čas, ale ja vám sľubujem že čoskoro vás tu budem otravovať, hnevať a naťahovať až vám to bude ľúto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak mi tu krásne tehotnejte to je ROZKAZ 😀 😀 😀

ria191
13. máj 2014

@annavi áno je normálne, že má každý iný názor aj ja sa s tým stretávam. Občas nie je zlé asi aj zariskovať. Človek nikdy nevie 😀 😀 😀

sarasota
13. máj 2014

@zoji79 Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem budem drzat palceky dalej 🙂

karkana
13. máj 2014

@falin Môžem sa opýtať, kto to je ten v BB?nejaký liečitel?,,,,,,ja som skúšala aj chodiť na akupunktúru,,,vo ZV je super odborník,,,,,ale bolo treba viac krát ja som všetko rýchlo a zbrklo riešila,,,asi 7 x len som bola,,,lebo už som mala ísť na vklad,,,ešte mi kázal kúpiť kvapky tie boli na ukludnenie,,z bylinky-no ale si musím spomenúť z akej 😲 ,,,aj on hovoril, ked mám všetko ok-tak psychika sa musím riešiť

zoji79
13. máj 2014

@ria191 No je to obrovsky zazrak s takouto endoskou otehotniet a nehovoriac o Crohne a Ulc. kolitide, +celiakia a mrte alergii 😅 😅 😅. Ja ked porodim, tak tu musite aspon po dva rodit po mne 😝 Inac mame krasny termin 24.12.2014 😀 😀 😀 ..ale nezakriknem...klop klop....(min rok sme mali 31.12.).... 😕

@sarasota Dakujem 😉

haimi
13. máj 2014

@janedoe urcite to ma logiku a u koho si bola ? mne tiez moc velku nadej pri IUI nedaval. Povedal, ze ked sa snazime uz tak dlho - skoro 3 roky a nevyslo to, tak ani IUI s najvacsou pravdepodobnostou nevyjde. Ani nevyslo. Ale bolo zjavne, ze mi chcel podla tej debaty usetrit peniaze, lebo aj IUI a benzin nieco stoji 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre