Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
8. jan 2015

@franzziska ja som mala stale kontrolu len 1x stale v 7 alebo 8DC.... A OPU som potom mavala na 10-12dc... Ale kontrolu ti urci lekar podla toho ako ti rastu folikuly.. Mne rastli velmi rychlo... Nieky kockam, ktorym rastu pomalsie musia urobit aj dve kontroly 😉 🙂

ingrid0105
8. jan 2015

@bergalm dakujem za nazor 🙂

ivka3901
8. jan 2015

@bobik77 nie ešte len budem mať výsledky z r. Imunologie strašne dlho som čakala a uvidíme čo bude dalej 😒

mimika1973
8. jan 2015

@bergalm 🙂 toto sme si povedali aj my, a bez toho sexu sa da naozaj vydrzat aj 9 mesiacov! 😉 😀 a aj viac ked je to nutne....lebo po zasivani, stehoch, stahoch, kojeni, to moc nie je tiez glamour! 😀
Drzim palcoky aj nadalej v tvojom tehulkovani.... 😵

tinka9075
8. jan 2015

@bergalm aj my sme mali zakázaný sex počas celého tehotenstva síce som nekrvácala nešpinila ale keď som už toľkokrát potratila tak doktor bol proti ...tiež muž povedal že deti sú na prvom mieste dalo sa to vydržať 🙂 🙂

dalida
8. jan 2015

Dobry den, dievcata 🙂 Co mate nove??? vidim, ze sa tu riesi kesik 😀
@tinka9075 no ja s tym potracanim mam tiez svoje skusenosti... my sme nekesikovali uz od vkladu... abstinencia vsak netrvala dlho... vzdy som potratila v 6-7tt. ☹

dalida
8. jan 2015

@ivka3901 daj potom vediet ako ti odkonzultovali vysledky z r. imunologie

dalida
8. jan 2015

@speranza1 caues, kocka 🙂 Ustupilo ti krvacanie?

tinka9075
8. jan 2015

@dalida ja som vždy tak potrácala buď 6-7tt alebo 9tt 😒 😒 ja si myslím že mne pomohla aj psychika v Brne som doktorovi hneď verila že budem tehu aj muž bol na 100% istý na sk som taký pocit nikdy nemala v centrách 😖 😖 len v jednom v Iscare v MT keď tam bol doc.Tomáš zlatý človek hneď začal riešiť to prečo vždy potratím ale keď sme už začali riešiť viac okolo toho tak ho odvolali a do centra som už viac nešla docent mi tam jednoducho chýbal 😒 😒 a keď odišiel do Anglicka tak mi cez mail radil čo ďalej aj do Brna ma poslal on už som bola psychicky na dne proste som už nevládala ďalej ale presvedčil ma a som mu vďačná 🙂 🙂

candour
8. jan 2015

@ingrid0105 v Repromedice som ja bola nie vo Ferti, ale vsak je to jedno ked sa nedari:( dakujem Vam velmi za podporu

ingrid0105
8. jan 2015

@tinka9075 ajja som bola u neho včera na ultrazvuku aku mam rezervu vajok , a on je tak neskutocne pokojny clovek a vyzaruje z neho taky bozsky klud a pohoda. Aj mne povedal dobre spravy 🙂

ingrid0105
8. jan 2015

@candour hej vlastne tam, len som to niekde citala.daj tomu cas, je to najlepsi liek na ubolenu dusicku a uvidis bude dobre, ja si vzdy poviem ked ma nieco zrazi na kolena, ze opat vyjde slniecko a bude dobre 😉

niveagirl
8. jan 2015

@nelly3 Volala som tam na to imuno vyšetrenie, ale mne to nikto nedvýhal. Iba záznamník mali zapnutý. To tam majú iba to jedno číslo však? Aspoň ja som iné nenašla.

niveagirl
8. jan 2015

@gagirl Ahoj moja! 🙂 Ako som tu čítavala toto fórum, tiež si myslím, že nám Brno bude top. No ja mám mierne PCO. Teda ms mávam každý mesiac, len ovulku nie. A priateľ má pomalé spermie.

niveagirl
8. jan 2015

@ivka3901 Všetko sa točí okolo peniazoch. Žiaľ. A ak ti na r. imunológií nič nenájdu, tak aký bude ďalší postup? Idete na KET?

speranza1
8. jan 2015

@dalida ahoj.. Zatial stale spinim a asi 2 dni ma bolelo podbrusko naozaj prevelmi... Bola som presne v case menzes.. Ale dnes nastastie je to uz lepsie... A ty sa ako mas?

nelly3
8. jan 2015

@niveagirl
maju tam len jedno cislo, ja som tam volala cca hodku dozadu, to sa dovolas na recepciu, ale zial nejako to neovlada ta pani, ze zajtra maju poradu ohladom toho co a ako, ze mam zavolat v pondelok, sice mi dala termin - februar, ale nevedela, ci a kedy mam ist na krv atd. alebo skor len na konzultaciu...... takze opat volam v pondelok 😉

niveagirl
8. jan 2015

@nelly3 Aha ďakujem za info. Tak potom im ani nebudem vyvolávať. Zavolám im aj ja v pondelok nech majú vzrúúšo 😀

ivka3901
8. jan 2015

@niveagirl ahoj je možné že nenájdu,ale predpokladám,že áno lebo mám protilátky voči spermiám takže s prednisonom mám skúsenosti a kedže som už z 5IVF 3-krát otehotnela a zakaždým to skončilo potratom tak myslím,že s tou imunitou tam niečo nebude v poriadku 😔

haimi
8. jan 2015

@speranza1 drzim silno palce. Dufam, ze lezis a spinis len na hnedo. Kedy ides na poradnu?

ingrid0105
8. jan 2015

@speranza1 drzim palceky nech sa to ustali a nemas uz ziadne problemy 🙂 Ty si tu taka "matka pluku" tak to musi byt v poriadku a basta 😀 😀 😀

speranza1
8. jan 2015

@haimi
@ingrid0105 spinim len na hnedo ale momentalne len tak svetlulinko na hnedo len zopar krat... Ale spinim, takze stale len lezim a oddychujem. Kontrolu mam 12steho a mam troska strach... Drzte mi palce nech je vsetko v poriadku... A dakujem za vsetko dievcata

ingrid0105
8. jan 2015

@speranza1 drzime stale a furt a mocno 😵 😵 😵

niveagirl
8. jan 2015

@ivka3901 Júj to mi je ľúto. Dúfam, že ti konečne dajú potom aj vhodnú liečbu. No u nás to asi tiež nebude s kostolným poriadkom, keďže sa ani len neuhniezdi emryjko. Múdre kamošky ( ktoré už aani nepovažujem kamoškami), mi hovoria, že však čo chcem keď som taká nízka. Nemyslím si zase, že 150 cm vysoká žena, by nemohla otehotnieť...však mám všetko normálne vyvinuté. Niesom mimozemšťan pre pána! 😀

ingrid0105
8. jan 2015

@niveagirl to je blbost, na vyske fakt nezalezi, ved aj lusia co su trpaslicieho vzrastu, maju deti 😀 😀 😀

niveagirl
8. jan 2015

@ingrid0105 JJA viem, len sú aj také neprajníčky, čo nevedia čo od dobroty a pritom sú tupé jak hrom. KEĎ som sa raz spýtala lekára, že či výška nehrá rolu, skoro sa mi pototo od smiechu...a ja s ním. 😅 Povedal, že nabudúce mám poslať k nemu kamošky, rád im povysvetluje anatómiu 😀

haimi
8. jan 2015

@speranza1 hneda je ze vraj dobra 😉 v pondelok budem vysielat pozitivnu energiu, vsetko dobre dopadne. Ja chcem partacku na dvojickovske starosti a radosti 😀

speranza1
8. jan 2015

@haimi tvoje dvojky merali stale tak ako mali? Myslim ci zodpovedali tt?

ingrid0105
8. jan 2015

@haimi ty sa mas ako moja? vsetko ok a uz mas aj nejake brusenko? v utorok idem na pohovor do novej robotky, proste potrebujem zmenu a kedze ta zmena este nie je tehotenstvo, tak toto to bude. ak by ma vzali dam si pauzu cc 3 mesiace a potom to uz bude len zmena mojho stavu na "druhy" 🙂 no proste planovanie mi ide 😵

ivka3901
8. jan 2015

@niveagirl to je aká blbosť,že výška no hrúza to ti kto povedal 😕 teda to sú ani kamošky neni podla mňa len neprajníčky aj ja mám okolo seba také neboj všade sa nájdu 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre