Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

amali
6. okt 2013

***60dní *** jupí

bergalm
6. okt 2013

@jahoda333 dakujem pevne verim,ze ta ciarka zosilnie pri dalsom teste 🙂

miscok
6. okt 2013

@bergalm A kedy das druhy test?

bergalm
6. okt 2013

@miscok no neviem mozno dnes poobede musim skocit kupit ale cakam kedze vychadzku mam az od 14.00hod. neviem mam este 1RFtest ale ten dam v Utorok

miscok
6. okt 2013

Tak potom poobede pekne na vzduch po testik a sup sup sem s nim 😀

kama2
6. okt 2013

@lusipe ahoj,ja zacinam pichat od zajtra 😉

lusipe
6. okt 2013

@kama2 vazne? A merional dve ampulky naraz? ...mne dnes muz vecer pichne lebo ja to nedokazem 😉 ....a smeje sa cely den na mne ze nech papam lebo mi nema do coho 😉

kama2
6. okt 2013

@lusipe mam clostyl + merional 2 ampulky,ja si picham sama,pri pokusoch na SK mi gonal perom pichal muz,aby sa spolupodielal 😉

dafy
6. okt 2013

@bergalm testuj testuj som zvedavá 😉

bergalm
6. okt 2013

kocky toto som spravila pred chvilkou

bergalm
6. okt 2013

@dafy ta dolna na pravo je robena ako prva,vedla nej ako druha a ta navrchu je robena po funuse to je asi neplatne cca7min 😒

fantinka
6. okt 2013

Majú v Brne embryoscope? Neviete?

buba08
6. okt 2013

@bergalm jej, tak z teba je jasna tehula 🙂, veeelka gratulka 😉

bergalm
6. okt 2013

@buba08 dakujeeem ale az ked mi to potvrdi lekar budem mat istotu 🙂

buba08
6. okt 2013

@bergalm tak to hej, aj ja uz chceeeeem 🙂

buba08
6. okt 2013

@bergalm brala si aj anopyrin, prednison a fraxik?

bergalm
6. okt 2013

@buba08 nie nebrala len kyselinu listovu a potom euthyrox,ale ten mi predpisala Pospisilova cca 2mes.pred IVF

manita
6. okt 2013

@zibi
dobrú ďatelinku si si kúpila, počítala som si to

@kama2
@lusipe
držím palčeky

@bergalm je to krásne, už očakávaj len dobré správy

čo dnes na večeru? žeby niečo vegetariánske? (na odľahčenie)

bergalm
6. okt 2013

@manita Dakujem verim,ze uz budu len dobre spravy myslim,ze si to troska aj zasluzim i ked su tu dievcence,ktore cakaju ovela dlhsie ako my 😕 ,ale verim,ze kazda sa docka my este nemame vyhrane ale snad ma z toho tehu-vlacika uz nepustia az o 9mes 😉

tinkatinulka
6. okt 2013

@bergalm gratulujem kraaasne..juj moc som ti to priala, spravne rozhodnutie prinieslo konecne vysledok..uživaj bezproblemove tehu 🙂

bergalm
6. okt 2013

@tinkatinulka dakujem moja verit,nech to je dobre uz sme sa podobne radovali a dopadlo to na hovno tak teraz sme opatrnejsi nikto dievcence okrem Vas nevie z nasich rodin 🙂 sme taky na tajnasa 😀

tinka9075
6. okt 2013

@bergalm testík pekný gratulka 🙂 🙂 u nás ani moji rodičia nevedeli že som tehu sa to dozvedeli až ked som bola vo štvrtom mesiaci 🙂 🙂

tancik
6. okt 2013

@manita jeeej tak ty si ma velmi teraz povzbudila mam ist v novembri na KET do Brna mame tam dvoch mrazacikov, a tak sa toho bojim, ale po tomto co si napisala je mi lepsie.

tinkatinulka
6. okt 2013

@bergalm nato sme tu aby sme sa ja utesili aj pochvalili..kedže sme na "jedne lodi"..rodina to nie vždy vie pochopiť čo toto cele obnaša.

lusipe
6. okt 2013

@kama2 tak ty so odvaznejsia 😉 ....uz o dve hod pichneme prvu 😉 snad to muz zvladne 😉
@manita velmi pekne dakujem 😉
@bergalm moc gratulujem 😉

buba08
6. okt 2013

@tinka9075 a vedia rodicia, ze ich mate z iui?

miscok
6. okt 2013

@bergalm Supeeer,tesim sa velmi 🙂 Tak uz nech to len krvicka potvrdi a budes to mat o krocik blizsie k istote.Potom prvy utz,srdiecko... A potom "uz len" celozivotne strachovanie sa o babo 😀

buba08
6. okt 2013

@miscok presne ako pise @miscok, to celozivotne strachovanie o babo

nelly3
6. okt 2013

@tancik
KET je velmi uspesny v RF 😉

dafy
6. okt 2013

@bergalm super 😀 😀 😀 😀 ja som také nemala ani na 12den 😎 😎 ..gratulujem tesím sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre