Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
26. sep 2012

@nelly ak mozem vediet preco si neviuzila dalsie dva pokusy na slovensku.

nelly3
26. sep 2012

@sarasota
ja som si vzdy davala dve vlozit a aj teraz. 😉

nelly3
26. sep 2012

@sarasota
vies co ani neviem, zacala som citavat baby - tuto temu a vsetky si to chvalili a vela ich aj otehotnelo, tak som to isla aj ja skusit, uz som si poslala aj ziadost o refundaciu, mozno mi to preplatia, noo uvidim, ale bola by som velmi rada 😵

sarasota
26. sep 2012

@nelly3 aj ja vzdy 2 ale teraz som skusila Stelcla trosku poskadlit ze co najviac kolko sa da a zacal sa smiat ze dobry pokus.Vzdy sa Ti rozmrazili vsetky.

sarasota
26. sep 2012

Bolo by dobre kebyze nas na tych 14 dni uspia ako sa davaju prosim Ta smajlikovia

nelly3
26. sep 2012

@sarasota
tie co boli zmrazene ihned tak ano, ale nakoniec som mala 3 ci 4 ks po PK co boli zmrzaene a tie sa nerozmrazili, ze tie sa tazie rozmrazuju

nelly3
26. sep 2012

@sarasota
no ved ked pises na pravej strane mas na vyber smajlikov akych len chces 😉

sarasota
26. sep 2012

@nelly3 no to si ma moc nepotesila ale nadej tam je

nelly3
26. sep 2012

@sarasota
ale to bolo v gyn-five, v brne je to ucite tak, ze sa rozmrazia, ved aj ja tam mam jedno, takze MUSI sa rozmrazit😉

ria191
26. sep 2012

@nelly3 a @sarasota v Heliose v Martine sa mrazia iba najkvalitnejšie embryá po PK a majú veľmi vysokú úspešnosť KET takže žiadne strachy 🙂 🙂 🙂

melisska
26. sep 2012

@ria191 moja naozaj aj ty budes ma babetko 🙂 aj ked sa mne tazko podporuje, lebo aj ja uz koncim..a som ...atd...takze tK 😀

ria191
26. sep 2012

@melisska ďakujem ti viem aké to musí byť pre teba ťažké a ešte podporuješ ostatné 🙂 . Ale testík si si ešte nerobila, že? Tak končíš lebo si tehuľka 🙂

sarasota
26. sep 2012

vsetky babulky som rada ze sa tu takto podporujeme na nieco je ten internet dobry

melisska
26. sep 2012

@ria191 ANO, MOJA, MAŠ 😀 😎 PRAVDU

melisska
26. sep 2012

@sarasota ANO, VELMI TO POMAHA PSYCHICKY 🙂

zeina62
26. sep 2012

@tinka9075 no ved dufam ze to vyde 🙂 velmi ti drzim palce

falin
26. sep 2012

@ria191 🙂 . a co AMH ovplyvnuje? v tomto mam nejako medzery. Neboj, Stelcl urcite nieco vymysli

@tea284 - drzime palceky
@nelly3 - ten tvoj sen bol super 😀 😀 😀 , skus testnut v piatok. To bude 12-ty den po ET?

nelly3
26. sep 2012

@falin
no koudelka mi napisal ze 28.9.2012 t.j. piatok si mam urobit test, je to 11 den po ET, mne sa to nejako skoro zda, ale zase boli po PK.

falin
26. sep 2012

@nelly3 a @sarasota - baby hlavu hore, my mame z KET-u nasu bambulku 😉 . Ale vy nerozmyslajte nad ket, ved vas caka testovanie a verim ze uvidite krasne kolajnicky 😎

falin
26. sep 2012

@nelly3 - ked ti to dr. napisal, tak by som testla v piatok. Po PK by ti uz mal test ukazat. Kup si mamatest, ten RF testik je slaby

nelly3
26. sep 2012

@falin
ja mam doma mamatesty 2 😉

sarasota
26. sep 2012

@falin to si pojdeme pre braceka

ria191
26. sep 2012

@melisska neviem či som to správne pochopila ? Si tehotná? Mám tušáka, že áno 🙂 . Sem stým 🙂

ria191
26. sep 2012

@falin AMH značí ovariálnu rezervu, to znamená koľko vajíčok máš na vaječníkoch a ja ich mám asi pobiedne, keďže mi to vyšlo nízke. Ale to sa dalo čakať, lebo pri vysokých dávkach mám strašne málo vajíčok pri 1. IVF 7 oocytov ale iba z jedného vaječníka a pri 2. IVF iba tri, ale to som bola po laparke a jeden vaječník mi odvtedy nereaguje vôbec ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .

sarasota
26. sep 2012

@melisska aj ja som zvedava ze su tam dve ciarocky

ria191
26. sep 2012

@sarasota jasné, že sú tam. Prečítaj si predošlé príspevky o 11:06. Ja sa z toho zbláznim 🙂 🙂 🙂

sarasota
26. sep 2012

@ria citala som len nech nam to potvrdi 🙂

ria191
26. sep 2012

@sarasota že to je jasné? Aj ty si to tak pochopila ako ja?

sarasota
26. sep 2012

@ria191 no verim ze to tak je.Dobry spion by s nej bol nepovie a nepovie 🙂

ria191
26. sep 2012

@sarasota potvorka zahmlieva a zahmlieva 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre