Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
4. aug 2013

Čo mám robiť takto skoro rano ? Spať. Tak idem skúsiť 🙂

stastenka42
4. aug 2013

Dievcata ja mam hlavu v smutku,testik po dvoch dnoch rovnaky,len dusik,vobec nezosilnel:(:(:(bojim

melisska
4. aug 2013

@stastenka42 este pockame 😉

melisska
4. aug 2013
melisska
4. aug 2013

@stastenka42 skús sfotit a daj sem, ktorý den si po ?

stastenka42
4. aug 2013

@melisska dala som do albumu,pozri,neviem ako to mam dat sem

rot
4. aug 2013

@buba08 ahoj, mám zvyšný prednison, chýbajú v ňom iba tri tabletky. Je bez škatuľky, ale je kupovaný už tento rok, brala som ho zhruba do 16tt, postupne som vysádzala a toto mi ostalo. Som z BA, ak si ešte nezohnala, napíš mi správu a dobehni, dám ti ho 🙂 .

rot
4. aug 2013

@buba08 joj, do kelu, tak som sa naň pozrela lepšie a je to prednison forte (20 mg), čo by až tak nevadilo, dala by si si 1/4, ale to nie je ten, ktorý som brala ja, ale mm, ten má vždy v zásobe, pre prípad astmatického záchvatu, ale je tam už vypršaná expirácia 😢
A ten môj nedobratý neviem nájsť, asi som ho niekomu z fóra už poslala 😒

melisska
4. aug 2013

@stastenka42 krásne 🙂 neboj je to super 🙂

Tu ked pises text, pozri pod obdĺžnik v ktorom pises vpravo dole, tam máš pridaj fotky, klikni, potom este raz vľavo pridaj fotky a dáš sm krásny testik 😉 😵

melisska
4. aug 2013

@rot moja ako sa cítiš? Už sa ti pôrod blíži 🙂

jahoda333
4. aug 2013

@melisska je krasny ale nebude sa velmi spinit? 🙂

lubicaligocka
4. aug 2013

prvu injekciu mam uz za sebou . ani som okolo toho moc nesaskovala asi len 5 minut 😎 . samozrejme ,ze mi s tym drahy pomohol . Sama by som to nedala .
Baby ked chodite na druhy ULTrazvuk robia vam este aj nejake ine testy? a kolko dni po 2 ULT sa ide na odber ? stanesa ze si vas tam hned nechaju a rovno idete na odber ? alebo ze idete aj na 3 ULT zas na dalsi den az pokial nie su vajka zrele ?

jahoda333
4. aug 2013

toto sa paci mne 🙂

bergalm
4. aug 2013

@dafy diky no nechceli sme cakat a tentoraz ho spravil Marcelko 🙂 tak dufam,ze mal sikovne rucicky 😀

dafy
4. aug 2013

@bergalm aj ja cakám ze tentokrát to bude on uz konecne 😀 😀 😀

melisska
4. aug 2013

@jahoda333 nie moja nebude je v kombinacii so zelenou 🙂 je tu umývatelna latka , len sa utrie vlhkou handrickou ani sa neperie 😉

melisska
4. aug 2013

@lubicaligocka ides na prvý utz po injekciach...ak su foliky dost velke hned ti povie dr. co a kolko mas este pichnut 😉 na konci pregnyl a az potom ides na odber, ja som chodila okolo 14-15dc, podla toho ako to vyjde 😉

melisska
4. aug 2013

@dafy jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
4. aug 2013

@jahoda333 mladsim kockam sa pacia s tymi kolieskami do trojuholnika 😉 pekny je, kolko stoji? moj je drahy....ani som tolko neratala, ale uz sa ho nevzdam 😉 mmm skusa na mna ale nema sancu 😵 😀

lienka_1
4. aug 2013

@lubicaligocka Ja som bola iba na 1 utrazvuk na 8. den a hned sa planovalo OPU na 12. den cyklu. Ine testy uz nerobili.

stastenka42
4. aug 2013
lienka_1
4. aug 2013

@stastenka42 test je velmi pekny, nestresuj 😉

holly74
4. aug 2013

@stastenka42 myslím, že je to ok na 8. deň 😉

tinna13
4. aug 2013

@stastenka42 na 8 den je to velmi pekny testik 🙂 rovnako silna ciarka byva az na 12,13 den

dafy
4. aug 2013

@melisska pekný kočiarik aj mne sa páči 🙂 myslím ze po tolkých rokoch snazenia a (trápenia) 🤐 si mozes vyslužene vybrat kočiarik aký len chceš 😎 a este k tomu prvé bábo ...predsa sa musí voziť v krasnom kočiariku 🙂

nomxxx
4. aug 2013

@stastenka42 teším sa s tebou 🙂 ...postupne budeme mať všetky také // 🙂 🙂

jahoda333
4. aug 2013

@melisska stoji 600 eur a ja tiez som prehlasila ze tento a tak muz suhlasi 😉

jahoda333
4. aug 2013

@melisska tak to je super ja som tento nasla na nete ale pojdem do Ba ho pozriet ako vyzera na zivo ale tiez by mal byt z takej latky to je super ziadne pranie 🙂 😉

bergalm
4. aug 2013

@dafy snad hej ja som si najprv myslela,ze to bude doktorka boli sme tam sami a ona tam bola na recepcii a stale nic az potom dosiel on ze ci to je nachystane kedze mame darcu a ona ze hej tak pozrel na mna tym peknym kukucom a,ze jdeme na to i s manzelem dovnitr 😀 😀 😀 som bola prekvapena a aj rada i ked prijemne to zvlast nebolo 😒

bergalm
4. aug 2013

@dafy inac budem Ti drzat palce ked pojdes na Ket a zvlast aby ti to spravil on 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre