Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lucka_220809
4. mar 2014

@patrissia je to urcite na dobrej ceste, ale vyhrate to nie je... no drzim palce, aby ti to krasne postupovalo...
Ja som tiez mala tak, este 3.den kultivacie vyzerali vsetky tri super - mali 9,8 a 7 buniek, a nakoniec to 7-bunkove uz sa stoplo tam, 8 bunkove doslo do stadia morulky a dalej uz nie, a to jedno len do hatchujucej blastocysty. dala som si vlozit aj tu morulku ale s tou hB.
Je to urcite este menlive, ale zaciatok super a mozno ti pojdu krasne vsetky tri. drzim palce 🙂

tinka9075
4. mar 2014

@mimi_2
@lubanka Babenky držím veľmi palce musíte byť tehuľky Marko a Zojka posielajú pusinky 🙂 🙂

lubanka
4. mar 2014

@tinka9075 ďakujeme a aj my ich bozkávame 😀 😉 sú strašne zlatučký... okáni malý 😀 😀 a Zojka... viedieť, že je dievčatko, už od teraz hádže pózi pri fotení... 😀 😀 😀 správna baba a ako sa k nej Marko túli, bude to super ochránca pre sestričku 😉

lusipe
4. mar 2014

@tinka9075 jezis, aki su krasni partaci 🙂...nadherne babuska 🙂....

ria191
4. mar 2014

@tinka9075 krásnučkí sú 😀 😀 😀 a Zojka je určo "erdég baba" podľa toho čo má Marko na čele 😀 😀 😀

ria191
4. mar 2014

@speranza1
@tinkatinulka bože vy "ťapušky" moje zase kujete pikle čo ??? 😀 😀 😀

ria191
4. mar 2014

@patrissia je to na super ceste a určite sa nič nestane a bude ešte aj nanučik treba myslieť pozitívne 😀 😀 😀

ria191
4. mar 2014

@speranza1 ja som si myslela, že prázdninuješ či? už si vyrástla zo školskej lavice ??? 😀 😀 😀

ria191
4. mar 2014

@tinkatinulka ej veru veru je tu nejako trudno 😠 😠 😠

speranza1
4. mar 2014

@ria191 si predstav a to sme si dovolili bez teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀
AAAAle co si..... nieee.ziadne pikle drahusik... o vsetko vies.... 😉 takze aj nadalej sa u nas nic nedeje... 😉

ria191
4. mar 2014

@tinkatinulka a aj keď sa niekedy na chvíľočku zapojím, tak si pripadám ako samomluvec 😀 😀 😀 a to nie je bohviečo 😠 😠 😠

speranza1
4. mar 2014

@ria191 nooooooooo vyrast som "baaars" nevyrastla..len som zostarla..... 😀 😀 😀 😀 ale ja som v pracovnom nasadeni...v plnom pracovnom nasadeni 😀 😀 😀 😝 😉

ria191
4. mar 2014

@speranza1 a to IP čo znamená hádam nejaká merná jednotka či čo ??? Mňa "neotrtkáš" ☹ ☹ ☹ ☹.

speranza1
4. mar 2014

@ria191 a co ja som nikto????? ma neser... 😀 😀 😲 😲

ria191
4. mar 2014

@speranza1 no veď čumím to musí byť nadľudský výkon aj pracovať aj cválať 😀 😀 😀

speranza1
4. mar 2014

@ria191 😀 😀 😀 😀 Inteligentny Preklep 😀 😀 😀 😀

speranza1
4. mar 2014

@ria191 no a to ty nevies ze my s tinuskou podavame len nadludske vykony????

ria191
4. mar 2014

@speranza1 ale veď mi nestíhaš 😀 😀 😀

speranza1
4. mar 2014

@ria191 tak na teba nemam...to je pravda.... co uz..len cumim ako puk a ucim sa od teba 😉 😉 😉 😀 😀 😝

tinkatinulka
4. mar 2014

@ria191 ale nie sak som tu po 100 rokocha tu nik..sak by sme aj kuli pikle ale ked ta niet tak nevieme co by sme.. 😀

tinkatinulka
4. mar 2014

@speranza1 no ja dnes marok na nic nerobenie ja mam dnes zaobene FA poplatene zakazky vybavene nohy hore

ria191
4. mar 2014

@speranza1 no veď v poslednom čase čumím ako dokáže také "malé pivo" vzkypieť 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
4. mar 2014

@speranza1 len sa uč "lásko moje" my západniarky sme aj do koča aj do voza 😀 😀 😀 . Všestranné využitie, že tinča 😀 😀 😀
@tinkatinulka

speranza1
4. mar 2014

@ria191 😀 😀 😀 😀 draha.. ako rychlo vzkypim, tak rychlo sa ukludnim a je koniec.... ja len rada jednam narovinu a neznasam falosne k*k****y 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
4. mar 2014

@tinkatinulka nebodaj pozeráš ako svekruša okná umýva či??? 😀 😀 😀

speranza1
4. mar 2014

@ria191 ved vravim, ze jaaaa len cumim ako puk a ucim sa ... ach jaj ..moja zivotna tuuzba je " PODOBAT SA ASPON TROSKA NA TEBA DRAHA" 😀 😀 😀 😀

ria191
4. mar 2014

@speranza1 a že na rovinu 😀 😀 😀 falošné čo???

ria191
4. mar 2014

@speranza1 myslíš dlhé nohy ako Sklenaříková, dlhé bolnd háro a modré nebeskové okále 😀 😀 😀 no veru máš čo robiť 😀 😀 😀 kočko 😀 😀 😀

tinkatinulka
4. mar 2014

@ria191 jasneee je daka ubolena tak vegeti dneska..ani jej dnes nejde ma rozculit tak asi je to vazne tak.

speranza1
4. mar 2014

@ria191 trefa do cierneho..presne si to vystihla 😉 🙂 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre