Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
6. máj 2011

@miminkad dakujem 🙂 mm mi teraz doniesol kyticku, ze uz ked mame tolko deticiek, tak ku dnu matiek 😵 😵 😵 mna z neho vystrie asi 😀
no ten mail nechapem ani ja. to kto ti pisal, vitouskova? a to je vsetko? akoze my nemame problem bratom cechom rozumiet ako niektori oni nam, ze jo. ale toto by asi ani brat cech nepochopil 😀 😀 😀

ninockaskv
6. máj 2011

@gabinkaa vraj je v soku a vybavicku pre jedno dieta ma kompletne kupenu... 😕

ninockaskv
6. máj 2011

@gabinkaa to sa bolo skor pre @leamax 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miminkad
6. máj 2011

@leamax to mi pisala ta jej koordinatorka.tak som jej to poslala naspat s morom otaznikov a ze islo o termin na objednanie hysterosalpingografie,ak tomu teda nerozumie.no a poslala som mail aj vitouskovej ohladne ivf.ked nie,pondelok zavolam.v nedelu zacnem so sojou
ty mas zlateho muzicka 😉 moj ma dnes jedine dobre vytocil
@ninockaskv nemyslim,ze je problem dokupit druhu.co by sme my vsetky tu dali za taku spravu.nechce jedno babo darovat? 😀

ninockaskv
6. máj 2011

@miminkad 😅 😅 😅 asi nie

no ked si predstavim, ze mi ratame hcg a riesime ake je vysoke, ci budu dvojky 😅 😅 jo, jo...

no nic, postupne aj my budeme mat 😵

leamax
6. máj 2011

@ninockaskv neboj, ja som to tiez pochopila 😀 😀 😀
tak dokupi este jednu vybavicku a hotovo 😉
@miminkad no ved aj moj ma obcas vie vytocit, asi ako kazdy 😀 hlavne tym, ze sa nechava vyuzivat 😠 vie o tom, ale nevie povedat "nie". no a prave mi treskol dverami - som ho poslala do lekarne a doniesol nieco uplne ine, co mi bude tak asi na dve veci. a sa nas...l, ze to musi ist vymenit, pritom lekaren je od nas cca 500m. no co s nim - chlapi 😀
no som zvedava, co ti odpise vitouskova

rienok
6. máj 2011

@mimikad, myslím že ten mail ti poslala omylom, asi chcela preposlať 😀 mám nacvičené preto si dávam vždy pozor čo píšem 😀 😀 😀
@leamax pochopila som správne? mm doniesol kytičku, nesprávne lieky tak si ho sprdla a išiel späť??
to má teda tvrdý režim 😀
@ninockaskv ked pre kazdeho je to jeho trapenie to najvacsie.... juj ja dvojky beriem vsetkymi desiatimi. Aj som na konzultácii hovorila Štelclovi že som vždy chcela 4 deti a on že "no tak to najednou nepujde, ledaže na 2 x " ale ked sa zadari tak vravel ze budu vkladat aj 3 ked budu pekne 🙂

miminkad
6. máj 2011

@leamax no aj moj je skoro taky isty,nie su dvojicky? 😀 ked mu poviem,co presne ma v lekarni kupit,tak donesie nieco uplne ine a este drahsie.tak neviem,preco sa unuvam.najlepsie je ho tam ani neposielat.
no to som zvedava aj ja.uz si zacinam zvykat na myslienku,zeby sme sli tento mesiac na ivf.no a moj zlaty gyndos ani nevie,co tu stvaram.az by zajtra sluzil,mozno sa mu aj priznam 😀
@rienok tak potom to dievca asi trosku pobabralo 😀 no a je smutne,ze robi na takej klinike a nevie zakladne skratky.no co uz.zeby sa tento mesiac pridam k vam a pojdeme vsetky spolu na OPU?inak by to aj vyslo skoro,kazdy den jedna 😀 😀 😀

leamax
6. máj 2011

@rienok teraz vyzeram ako riadna sekera, co 😀 😀 😀 bol v meste v tescu a doniesol okrem nakupu aj tu kyticku. este sme spolu volali a som mu hovorila, nech sa zastavi v tej lekarni. dosiel domov, ze zabudol na lekaren. tak reku skoc tu v dedine. doniesol nieco uplne od veci, tak som mu uplne nezne povedala, ze to neni ono - jednoducho mi mal doniest floragyn mydlo a doniesol vaginalnu sprchu. uznajte, ze to je uplne na prd. tak sa rozculil, ze to musi ist vymenit 😀
este furt mozes mat aj trojky 😉

rienok
6. máj 2011

@leamax no ja mávam tiež také stavy 😀
@ofinka, @gabinkaa, @ninockaskv, callex ... tak som sa pýtala štelcla čo s tým nachladením... tak že ak sa z toho vyvinie bronchitida tak by bol problem s anesteziou.
pytala som sa na cvičenie a napísal mi, že od cca 7 dňa by som nemala cvičiť lebo hrozí otočenie vaječníkov 😝
aké info mám také dávam
@callex no ešte som sa len rozbehla a už sa zastavujem, ešte v pondelok idem cvičiť a potom už nemôžem. Nevadí

rienok
6. máj 2011

@leamax áno môžem, teoreticky 😀

miminkad
6. máj 2011

@rienok no ak by sa to rozvinulo na bronchitidu,tak ta neuspia.ani mna nechceli teraz uspat,ale kvoli laparke

rienok
6. máj 2011

@miminkad tak sa pokúsim cez víkend vyliečiť 🙂

leamax
6. máj 2011

@rienok ja som mala teda riadny vlhky, drazdivy kasel a nevadilo to. som sa pytala, ci mozem zacat so stimulkou a mi povedali, ze pokial ma neboli hrdlo a nemam horucku, tak to nevadi. ale ze sa mam kurirovat a lezat, tak som prelezala celu velku noc 😉

miminkad
6. máj 2011

@rienok a co konkretne ti je?na nadchu je dobry nurofen stop grip.inak stale v teple,aby sa to nerozvinulo dalej

leamax
6. máj 2011

@rienok este som zabudla - dovolili mi dat si paralen, ja som si dala asi 2-3x coldrex horuci napoj, pila som lipovy caj a uzivala som mucoplant. a cely cas som sa potila pod perinou 😉 drzim paste, skore uzdravenie

miminkad
6. máj 2011

@leamax esteze si napisala ten paralen,az teraz mi to doslo,@rienok urcite si nedavaj ten nurofen,blbost,skus paralen plus,nurofen obsahuje ibuprofen a ten sposobuje riedenie krvi a moze sposobit krvacanie,takze urcite nie.skor ten paralen plus,na vykasliavanie solvolan a ak je hrdlo podrazdene a pocit zahlienenia,kloktat salviou,lipa je dobra na teplotu

rienok
6. máj 2011

@miminkad len nádcha taká čo máš nos a oči červené 😀 inak sa cítim OK. Skúsim ten zázvorový čaj s medom... a pojdem si kupit ten nurofen stop grip. Ďakujem za tip 😉
@leamax ďakujem za radu, ale ty bola chora pred stimulkou? lebo ja som včera začala a dneska ju mám ... nádchu jednu 😠

miminkad
6. máj 2011

@rienok radsej si kup paralen plus,sice je nurofen zazrak,ale asi by nebol moc vhodny.ale ak by si si ho dala len dva tri dni,kedze mas MS,tak snad to nebude vadit

rienok
6. máj 2011

@miminkad juj dobre teda, tak nie stopgrip ale paralen plus 😀 a solvolan 😉 no a veľa tekutín 😉

miminkad
6. máj 2011

@rienok solvolan je dobry na vykasliavanie,ale ak mas len podrazdene hrdlo,tak salvia uplne staci 😉

leamax
6. máj 2011

@rienok u mna sa to spustilo stvrtok, pitok dosla mrcha a od soboty som stimulovala. ale v RF mi povedali, ze vajka sa aj tak zacinaju tvorit az na 5DC, takze dovtedy som bola uz skoro ok. samozrejme nos som mala plny este dva dni pred OPU, akoby zazrakom den pred OPU uz nic 🙂

ninockaskv
6. máj 2011

@rienok nic sa nevyvinie.. 😉 od 7 dna? fuha... akoze mojzisku, ci cvicenie ako take?

rienok
6. máj 2011

@ninockaskv no cvičenie ako take, no nebudem pokúšať osud 😉

gabinkaa
6. máj 2011

@rienok ak si nachladnutá daj si homeopatiká oscillococcinum, ja to mám osvedčené a hlavne to pomáha, samozrejme ak je to v začiatočnom štádiu, čajík k tomu a zaľahnutie do postieľky, nech manželík obskakuje

rienok
6. máj 2011

@gabinkaa obskakovanie už mám dohodnuté 🙂

leamax
6. máj 2011

@rienok jaj to mas dobre, ked ta bude obskakovat 😉 ja som bola vtedy sama doma ale som bola taka neschopna, ze mi nasi nosili obedy 😀 esteze to mame len 5km 😉 😀 a len sa nechaj pekne obskakovat, ved musis byt rychlo fit 😉

rienok
6. máj 2011

@leamax ja mám chvalabohu obetavého manželíka, aj keď niekedy je na zabitie 😀

rienok
6. máj 2011

@leamax ale nie je to nič vážne, poznám sa... mávam to na jar a na jeseň vždy keˇˇd sa pozabudnem že ešte alebo už neni teplo 😝

leamax
6. máj 2011

@rienok tak zas aj ja, len vtedy bol v robote. ale volal mi kazdy den, ze ako mi je 😉
dost ludi je teraz prechladnutych, lebo to teplo je este klamne. a teraz, ked sa zrazu aj ochladilo - tak je jasne, ze potom nic ine ako nadchu clovek mat nemoze

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre