Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
16. dec 2011

@leamax nevies ako robi mino cez sviatky?

lulu10
16. dec 2011

@zarabono bubak sa chcel smiat tiez, tak dal o sebe vediet 😉

linda81
16. dec 2011

@zarabono AHojjj...tesim sa , ze ste v poriadku...., zelam uz len kludne dni pocas najkrajsieho odobia🙂!

zarabono
16. dec 2011

@lulu10 no tak to dal riadne vediet.este teraz je to citlive.dufam len,ze je ok.
@linda81 ahoj moja,dakujem.a co ty,ako sa citis?oddychujes?

lulu10
16. dec 2011

@zarabono tak skoc k minovi na sono ked sa bojis 😨

leamax
16. dec 2011

@lulu10 joj, to veru neviem, len viem, ze utorok este robi, lebo mi kazal prist na ten ster. piatok uz neviem, ja by som uz nerobila 😀
@lulu10 ale prosim ta, samozrejme, ze je babulka v poriadku 😵 to by sa potom ziadna tehulka nemohla ani smiat ani nic, ani prdnut si, lebo ved to su tie iste svaly 😀

v555
16. dec 2011

@jada1 Ďakujem 😉 😉 😉

zarabono
16. dec 2011

@lulu10 v pondelok ideme do brna

lulu10
16. dec 2011

@leamax spytaj sa prosim ta mina ako robi medzi sviatkami

leamax
16. dec 2011

@lulu10 ok, len mi to asi budes musiet este pripomenut, lebo ja urcite zabudnem 😀

zarabono
16. dec 2011

@leamax ti poviem,ale zasmiat sa je riadne utrpenie.

linda81
16. dec 2011

@zarabono ahoj...no snazim sa oddychovat...ale vies ako je to doma, stale daco...hadam tak uz neublizim drobcom....dnes by som mala ist este znamej odniest veci do nemocky.....je tam dlhodobo...je to cca 60 km , mm v robote 24 ku, neviem...snat sa nic nestane..

leamax
16. dec 2011

@zarabono tak sa uloz na zimny spanok aspon tak do maja, aby si sa nemusela ani smiat a ani pohnut 😀
babo je rado, ze sa mamina smeje, ze nechodi zachnurena a nestastna, tak to predsa muselo dat nejako najavo

zarabono
16. dec 2011

@linda81 hlavne si davaj pozor,ake tam mate pocasie?
@leamax no sakris a dalo a riadne.este aj teraz ma podbrusok chvilami taha

linda81
16. dec 2011

@zarabono pocasie je na figu....vietor a prsi a prsi...

leamax
16. dec 2011

@zarabono ved sa ti musi maternica niekam ukladat a nejako roztahovat...haloooo, si tehotnaaaa, tak rataj s nejakymi pocitmi v podbrusku

prave som dostala zvolenie od infekcnej na januarove IVF 😵 😵 😵

zarabono
16. dec 2011

@linda81 radsej chod pomaly
@leamax tiez ma napadlo,ci to nesuviselo s tymi uponmi,ze sa mi trosku natiahli a preto to tak zabolelo a dnes je citlive.asi som ich roztiahla este viac.
tak super,ze uz je vsetko ok,sa tesim 🙂 ved uz sa ti to krati do stimulky

leamax
16. dec 2011

@zarabono no vidis, tak ziadnu paniku 🙂
dakujem, aj ja som rada, ze nam to povolila. ale aj tak potom budem musiet ist na kontrolu este, ale ved zas to sa v tehu aj tak robi
veru, krati sa nam to, uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmm 😵 😵 😵

zarabono
16. dec 2011

@leamax uz nech je pondelok.
aj ja idem v januari k nej na kontrolu.no uz o dva tyzdne zacnes so stimulkou 😉 co medovnicky?

leamax
16. dec 2011

@zarabono noooo, hadam su jedle, nekostovala som ich dnes 😀 sa chystam ich pospajat, ale ci sa k tomu dnes aj dostanem, je otazne 😀
tak trosku viac ako o dva tyzdne, ale uz sa neviem dockat 😵
ja mam k nej ist potom niekedy v marci - aprili na kontrolu

zarabono
16. dec 2011

@leamax urcite su.lebo su velmi dobre.

inak nevie nikto nic o cecil,ci dopadlo vsetko ok?

leamax
16. dec 2011

@zarabono moj muzik si ich vyziadal pospajat nutelou, tak ich urobim aj tak aj tak, uvidime, ktore budu lepsie

no veru ja nic neviem, urcite to uz ma za sebou a urcite vsetko dobre dopadlo 😵 len uz by niekto mohol podat cerstve spravicky 😵

zarabono
16. dec 2011

@leamax tak to som zvedava,ake budu nutelove

leamax
16. dec 2011

@zarabono 😀 aj ja 😀 😀 😀

zarabono
16. dec 2011

@leamax ma chute ako tehotny 😉

leamax
16. dec 2011

@zarabono ktovie, ci neni. co ja viem, co tam on tie dva tyzdne vyvadza 😀 😀 😀

gabinkaa
16. dec 2011

dievčatá hlásim, že cecil36 sa narodil krásny chlapček Vladko dnes do obeda, obaja sú v poriadku 😵 😵 😵

leamax
16. dec 2011

@gabinkaa jeeeej, to je najkrajsia spravicka dnesneho dna 😵 😵 😵 pozdravuj ju
@cecil36 z celeho srdiecka gratulujeeeeeeeeeeeemmmmmmm k Vladkovi a zelam vam obom vela zdravicka, krasnych spolocnych chvil a maminke vela sil a mliecka 😵 😵 😵

zarabono
16. dec 2011

@leamax no to by bolo zaujimave vediet 😀
@gabinkaa pozdravuj ju 😵
@cecil36 gratulujem moja,hlavne nech ste obaja zdravucky a veeeela mliecka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leamax
16. dec 2011

@zarabono 😀 ale nie, ved som tam bola za nim dvakrat, videla som to, co sa tam deje 😀 nic hrozne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre