Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

naveen
3. feb 2012

@leamax co nas tie detske dusicky tak natahuju? 😨

leamax
3. feb 2012

@naveen neviem, moja, neviem veru ☹ mne je strasne luto, ze take krasne, silne embryjko a neprezilo ☹ a moj muzik tomu tak veril, tak strasne mi je luto, ze zas bude sklamany ☹ ☹ ☹

lenka_21
3. feb 2012

@leamax ☹ ☹ ☹

lenka_21
3. feb 2012

@leamax Nechcem davat ziadnu nadej, ja by som vsetko vysadila ako ti kazali, ale ak mas moznost tak by som asi este v pondelok zbehla na krv (ak nedostanes klasicku mrsku). Takto nema tehu co "podporovat" a uvidis ake budu vysledky ... zazraky sa deju a aj ked je to velmi nizka hodnota, jeden nikdy nevie ... mna len prekvapuje na tych hladinach co som napisala, ze aj na 14DPO to moze byt 3 - 426 😕 😕 😕

leamax
3. feb 2012

@lenka_21 moja, prave som ti chcela pisat k tym hodnotam. to su mIU/ml, ta moja hodnota je 4,42 IU/l. tak dnes to vsetko vysadim

zarabono
3. feb 2012

@gabinkaa gratulujem moooc k Anicke,hlavne nech ste obe zdravucke a vela mliecka 😉

leamax
3. feb 2012

@lulu10 kedy mas tu hysterku? by som isla aj ja vtedy na nu, nech sa mi tam poriadne pozru. keby nam tak dali ten isty den - by tam umreli z nas 😀

lenka_21
3. feb 2012

@leamax Aha, tak to som netusila ... v kazdom pripade som pisala, ze by som to vysadila a mozno skusila kontrolny odber, ak by neprisla ms ... Pohrabala som sa v papieroch a nasla som toto este z cias ked som chodila do Heliku ...

Dobrý deň prajem, v našom laboratóriu je pozitívna hodnota /tehotenstvo/ pre beta HCG 0,1 IU/ml., ale tebe merali asi klasicke HCG 😕

Dalsi pokus uz bude uspesny!!!

leamax
3. feb 2012

@lenka_21 dakujem, micka, urcite, dalsi pokus je uspesny 😵
asi ano, je tam napisane S - HCG, tak to bude asi klasicke.
ano, ved urcite, ked by nahodou nedosla mrcha do troch dni, tak urcite pojdem na krv.

zarabono
3. feb 2012

@leamax vacsinou beru klasicke,beta sa berie asi len na papp testy.nie som si ani ista,ci v brne brali beta

leamax
3. feb 2012

@zarabono tusim ano. lebo mne v aprili brali v PN beta a hned na druhy den aj v brne a hodnota bola len o malo zvysena

lulu10
3. feb 2012

@leamax moja to je mi luto, ale tvoj pristup je pre mňa vzorom. Hystéro mám 15, pod so mnou, to by bola super akcia 🙂

leamax
3. feb 2012

@lulu10 jaj, cica, zo mna si vzor neber, pred chvilkou som nevidela na klavesnicu cez slzy. a ono to este pride s tou mrchou. ale nemysli si, srdce mi puka, strasne mi je luto, ze take krasne, silne embryjko to neprezilo ☹ a dufam, ze muzik to rychlo rozdycha, on tomu tak veril, chudiatko moje ☹ ale mi napisal teraz krasnu vetu, ze: uz ked som videl, ze si neista, tak som vedel, ze to nevyslo, si dobra mamina 😵 no a nelub ho 😀
no ved to by bolo uplne super, keby nam tu hysterku robili v jeden den. by si uzili 😀 ale akoze fakt by ma to potesilo, aspon by sme nesli kazda z nas sama

naveen
3. feb 2012

@leamax bozinku... a niektore si otehotneju ani nevedia ako.. kolegyna je teraz takto tehu, ani netusila ako k tomu prisla, samozrejme nechcela byt.. sme boli vonku vcera, tak si davala bryndzove halusky a ja jej hovorim,ze reku ty si davas bryndzu, v podniku? a ona, ze no a co?? proste nerieeeeesi .. uplne ze nic ☹
tento svet je niekedy dost nespravodlivy 😖 😖

lulu10
3. feb 2012

@leamax máš doma ešte tu fľašu vína? AK áno daj si poharik, ja som si uz naliala. Máš súper chlapa. Na hystero sa má ísť v prvej polovici cyklu. Vyšlo by tí to? Ja by som bola velmi rada

leamax
3. feb 2012

@naveen moja, s tym nic nenarobime, Boh vie, preco to tak robi. to sa tak isto mozme pozastavovat nad tym, preco maju deti zeny, ktore ich hned odlozia do detskeho domva trebars a nestaraju sa cely zivot o ne. preco maju deti zeny, ktore ich tyraju... a podobne. jednoducho - my s tym nic neurobime.
ale ja verim, ze uz coskoro dietatko budeme mat aj my. aj ked ma obcas napadaju myslienky, ci budem dobrou maminou, ci ho budem vediet dobre vychovat. ale viem isto, ze pre svoje dieta som ochotna urobit aj mozne, aj nemozne.

leamax
3. feb 2012

@lulu10 to by akurat vaslo. ved ked dostanem mrchu do troch dni, do 15. je akurat len prva polovica cyklu. to by bolo super 🙂
ked ja nerada alkohol, ja som si ho aj predtym dala len z donutenia. to si dam radsej cokoladu 😀

lulu10
3. feb 2012

@leamax tak si daj cokoladu 😉 napis zajtra marcelovi nech ta tiez objedna na 15, urobime si vylet 😀

lulu10
3. feb 2012

@leamax ja mam dostat mrchu 8.2. to je myslim v stredu

leamax
3. feb 2012

@lulu10 tak a bez toho aby o tom koudy vedel? ja by som sa kludne zverila marcelovi do ruk, viem, ze je najlepsi na tieto zakroky. tak ale si ho nemozem ja sama naordinovat predsa, nie 😀
no a ked ja dostanem do troch dni oddnes, tak to bude myslim pondelok, takze dva dni hore-dole, to by akurat pekne vyslo.
som sa rozhodla, ze pojdem na tyzden za muzikom😵

lulu10
3. feb 2012

@leamax jáj tak to neviem... ja som s operaciami pisala vzdy jemu a inak chodim machacovi a machac ma aj s operaciami odporucil na marcela,

leamax
3. feb 2012

@lulu10 no ved to, ze machac ti tu operaciu odporucil. tak sa musim aj ja najskor dohodnut s koudym. uz som mu pisala, ze by som chcela hned tento tyzden konzultaciu, tak uvidime, ci nas tam niekde vopcha 😀 a hned by som mu to nadhodila a skusila aj s tym terminom 😉 😀 ale aj tak by sme sli busom, ja by som tiez nemala sofera

milia12
3. feb 2012

@gabinkaa gratulujem ku krasnemu babatku -zo srdiecka. 🙂

lulu10
3. feb 2012

@leamax jasne sli by sme busom, bolo by nam veselo 😀 som zvedava co koudy odpise 😵 podla mna ti hystero tiez schvali, to nemoze byt naskodu, vidis co sa u mna dokazalo 😉

leamax
3. feb 2012

@lulu10 len ja som to tam v tom maili nenadhodila, ja dufam, ze nas zoberie tento tyzden hned na konzultaciu a chcem mu to radsej osobne nadhodit
no jasne, ze busom - po tej narkoze sa na nas bude aj sofer busu rehotat 😀

lenka_21
4. feb 2012

@lulu10 @leamax 😀 😀 😀 Uz vidim tu zabavu 😀

leamax
4. feb 2012

@lenka_21 😀 😀 😀 si pis 😉 😀

lenka_21
4. feb 2012

@leamax Ms este nikde ... vies ja este stale nenapadne dufam 🙂

leamax
4. feb 2012

@lenka_21 zatial nedosla. joj, si zlata, ja uz som sa s tym zmierila. uz mi aj koudelka odpisal, 28.2. mame rande, kukne moju dokumentaciu a vyspekuluje dalsi plan 😀

lulu10
4. feb 2012

@leamax az 28.2.? takze nas vylet pada? 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre