Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dohna
30. sep 2015

@ria191 🙂 no som teda zvedavá ako my pochodíme a kolko krát si bola na IVF ? ak teda smiem vedieť ?

nelly3
30. sep 2015

tozvie ako sa ma nasa speruska @speranza1, mohla by prist kuknut, viem, ze ma toho vela, ale aj fotecky by mohla dat pre nas na inspiraciu 😵

lienka_1
30. sep 2015

@nelly3 Sperca ma plne ruky prace. Ked sa trosku uvolni, urcite nas pride kuknut. 😉

nelly3
30. sep 2015

@lienka_1
ano, urcite ma vela prace, ale potesila by fotecka babatiek 😉

cmudlo
30. sep 2015

@dohna ja si myslím, že v Brne sa zmestite do 1000 € ako samoplatca.

dohna
30. sep 2015

@cmudlo vazne ? Aj s liekmi? Ci do 1000 by vysiel ten soft?

cmudlo
30. sep 2015

@lienkae odpísal ti koudelka? Ak áno na akú adresu reagoval? Lebo som mu tiež písala a neviem či na správnu adresu. Ja som písala na marek.koudelka@reprofit.cz

cmudlo
30. sep 2015

@dohna väčšinou dávajú soft ak si samoplatca. ..nás to stále vyšlo okolo 850 € aj s liekmi 😉

ria191
30. sep 2015

@dohna myslím si ze do 1000 € softu sa nezmestite vždy je to niečo nad 1000 radšej počítaj s tou vyššou sumou. My mame za sebou 4 IVF 2 v heliose Martin a 2 reprofit vcelku 6 transferov z toho 2 Martin a 4 RF takze je jasne ze reprofit boduje co sa týka embryologie su fakt na špičkovej úrovni. Ak je zdravá žena a kvalitne embrya tak je to jasná tutovka 😃😃😃.

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ria191
30. sep 2015

@cmudlo to vás vyšlo nejak malo koľko ste mali oocytov a rátaš do toho aj odber na pohlavne choroby co robia raz za dva roky?

dohna
30. sep 2015

@cmudlo no nechame sa prekvapit 🙂 mozno nam nakoniec bude stacit len IUI ale to uvidimevaz po konzultacii

ria191
30. sep 2015

@dohna no tak to by bolo super. Drzim palce. Ja som mojej sestre naplánovala konzultáciu v čase ovulácie v Brne jej pichli pregnyl lebo fakt sme sa trafili ovulku a aj napriek veľmi zlému spermiogramu hneď zostala tehotná takze nikdy nic nie je stratené 😜😜😜. Treba počítať so všetkými možnosťami 😀 😀 😀 😀

cmudlo
30. sep 2015

@ria191 áno, no naposledy oplodnili len jedno a predtým tak 2 max 3. Áno bolo tam aj to vyšetrenie.

cmudlo
30. sep 2015

@lienkae ja som písala včera. Ešte má koudelka@reprofit.cz. ..aspoň pred 4 rokmi ju mal 😉

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
santeema
30. sep 2015

@ria191 broskynka je v pohode🙂...viac mi ku stastiu chyba cas a spanok🙂..aj ked druhe babo viac solidarne s maminkou a spinka dakedy od 22.00 do 5.00, uplne, ze super. ale ten 2 rocny krpec sa budi stale 2 krat za noc na sunar. uz som rezignovala ho to odnaucit, lebo na neho tusim neplati nic, iba s toho vyrast asi.

dafy
30. sep 2015

Caute koňárky moje☺Gratulujem novym tehulkam☺☺a vy korčulky moje nevzdávať sa...Riuš na teba si posvietim este...mne je hrozne dievčatá az brutalne take tehotenstvo som este nemala...nonstop mi je zle kurňa😕uz mam dost veru kazdy den iba preživam...držim palce vsetkym pa

lucia175
1. okt 2015

@lienkae @cmudlo Baby Kudy bol prec, dnes by uz mal byt v praci, tak Vam zrejme uz odpise 😉

ria191
1. okt 2015

@dafy kľudne ma môžeš aj ogrckať tehugrckou keďže tehuvírusiky nezaberajú 😝 😝 😝 😀 😀 😀

lienka_1
1. okt 2015

@ria191 Takze prides na vychod? 😀

ria191
1. okt 2015

@lienka_1 priletím 😀 😀 😀

lienka_1
1. okt 2015

@ria191 Aj tak sa da! Len pozor, nie ze pristanes niekde blizko Hrusova 😀 😀 😀 budes musiet potom veeelmi intenzivne vysvetlovat svoj ukrajinsky prizvuk 😀 😀 😀 Letisko Ke je lepsie osvetlene aj oznacene 😀

lenka_13
1. okt 2015

@ria191 Ahoj, v Heliose 2IVF a z toho 2 transfery, takze mas asi malo vajicok, ci? Ja rozmyslam, ci vyskusat brno, ale z toho, co tu citam mi pripada, ze je to dobra volba skor pre zeny, ktore maju este slusnu ovarialnu rezervu....

gennara
1. okt 2015

@lenka_13 Ahoj. Nie je to celkom pravda. Ja som mala AMH len 0,42, v Reprofite som mala vzdy len po soft stimulacii 3 oocyty, dve embryjka, posledny pokus bol uspesny a cakame dvojicky. Ja by som to urcite v Brne na tvojom mieste skusila.

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
santeema
1. okt 2015

@dafy aj tebe to ako rychlo ide, ze 11 tt. neboj to postupne snad prejde po 1 trimestri. mne bolo pri druhom taktiez ovela viac zle ako pri prvom. asi sa to stupnuje poctom tehotenstiev🙂)

dafy
1. okt 2015

@santeema asi to tak bude pri prvom mi nebolo zle iba rano pri druhom mi bolo sice zle sle nie cely den a teraz jedna katastrofa😄😄inac pozeram ze mate taky vekovy rozdiel medzi detickami ako my budeme mat...da sa to v pohode zvladnut? Ci to bude o držku? 😂😂😂

cmudlo
1. okt 2015

@lienkae zatiaľ nie...ale môjmu sa musí dlhšie povenovať a do januára ma čas 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre