Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
6. dec 2013

@miskanr1 dufam ze ano

jalaura
6. dec 2013

@bradik gratulujem k dvojkam🙂
supeeer spravy

bradik
6. dec 2013

@jalaura Jooj, este nie su iste... dakujem pekne... Drzim palceky, ty uz mas bambulky v brusku vsak,uz zacinam stracat prehlad 😉 ?

jalaura
6. dec 2013

@bradik ja uz som prehlad davno stratila☹...
este aj to ze nemozem byt v praci stale na PC tak mi uchadzaju niektore veci tak potom dozadu studujem kto tu co napisal....
registrujem len par, ktore su casovo na tom tak ako ja...ostatne nestiham☹...a ty viem ze si vkladala dve tak sme na tom podobne...ja este stale trpnem...test mam robit az o tyzden a neviem ci vydrzim...ty si po kolkom dni robila? bol silny? kedze si mala dve?

zibi
6. dec 2013

@nelly3 no ze vraj pred vkladom mesiac tomoze pomoct a potom vklad a ze v procese hojenia sa lepsie embryjko uchyti ale asi fakt je kazda z nas ina
no ja pojdem asi az na dalsi rok marec april teraz zbierame peniaze a davame sa dokopy muz ide k andrologovi tak uvidime ci jemu daco zisti .mozno mu da nejake antibiotika
plus ja si chcem spraivt tie NK bunky lebo je divne ze mi ziaden vklad nevysiel moze to byt aj tym plus tou mojou stitkou tsh som mala stale nad 3 a raz 4 cize mozno aj preto to nevyslo cize uz si dam na take veci pozor nic nepodcenim 🙂

miskanr1
6. dec 2013

Baby aj si dávate pozor na to čo zjete? alebo nevylučujete žiadne jedlo v malých dávkach?

lusipe
6. dec 2013

@miskanr1 ja papam vseetko a stale.. i ked to nie je az tak vidiet 🙂 al doplnila som viac ovocnej stavy, lebo ovocie sa mi velmi samotne neziada, z toho mi je nejako zima 🙂

bradik
6. dec 2013

@jalaura No ja som si robila na 9.den a este tam nic nebolo, az na 12ty potom 😉 ,takze bud v klude...Nase embryjka boli trosku pomalsie... Budem moc drzat palce nech najdes vytuzene //

lusipe
6. dec 2013

@jalaura veru, bud pekne v klude...ja som dnes 9 den a fotku si asi videla...tak este chvilocku pockaj a potom vyskusaj...moc drzkam palce.

miscok
6. dec 2013

@schatje6 Tradaaa 😉

miskanr1
6. dec 2013

@lusipe Hej z ovocia a hlavne citrusov má človek pocit chladu. Toto ovocie ochladzuje celkovo.

lusipe
6. dec 2013

Tak dievcata hodnota HCG je 9 den 337, pozitivne a zodpovedajuce 4 tyzdnu tehotenstva 🙂

monikak1
6. dec 2013

@lusipe jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je krásna Mikulášska správička, Bože ako sa teším!!! Som sem nakukla a tie // mi skoro oči vybili🙂🙂🙂 také sú krásne. Zo srdiečka blahoželám, veľmi som držala palčeky. Užívaj, hladkaj, vychutnávaj plným dúškom 😉 😉 😉 A prosím si tie grcky, čo si mi sľúbila pred mesiacom 😀 😀 😀. Ja sa tešííííííííím 😵 😵 😵

monikak1
6. dec 2013

@jjajka ahoj, teším sa, že sme spolučakateľky🙂🙂🙂 to sa ten čas teraz vlečie že 😉 ? Hoci mám frmol, ale aj tak, keď som sa dnes zamyslela, že je len 4 deň po KET, mne sa to už zdá aspoň ako týždeň 😀 😀 😀

gaga83
6. dec 2013

@lusipe tak uz oficialne vitaj medzi nami tehu vlaciku 😀😀😀. Baby je tam este dooooostt miesta takze sup sup nastupovat;);););););)

deinad
6. dec 2013

@kako23 dakujem pekne, je to tazke pre kazdu z nas, ci je to trapenie mensie ci vacsie....dolezite je nevzdat sa a mysliet len na to dobre.inak ja mam amh 0, vysledok je spred roka...drzim palce,aby to 1.ivf vyslo🙂

lusipe
6. dec 2013

@monikak1 moja zlata 🙂.....velmi dakujem 🙂...tiez tomu nemozem uverit...som uplne z toho mimo....snad to HCG je ok 🙂....urcite ti budem posielat aj takto na dialku...a ty hlavne hladkaj a papaj ananas, nech sa mu tam pekne paci 🙂...mooooc drzkam teraz palceky ja tebe 🙂 tfuj tfuj trosku virusiku pre teba 🙂

monikak1
6. dec 2013

juuuj dievčatká, ale ste tu toho popísali za tých pár dní, strácam prehľad 😉 ale všetkým zo srdiečka držím palce aby sme sa všetky čo najskôr dočkali vytúžených // čiaročiek 😵 😵 😵

lusipe
6. dec 2013

@gaga83 mooooc dakujem 😀 budem teda naledovat 🙂

monikak1
6. dec 2013

@lusipe joooj ananas nepapám, utekám ho hneď a zaraz kúpiť ak má pomôcť 😉 Ale červené vínko si dávam tak decko každý večer. Dúfam, že to môžem 😉

lusipe
6. dec 2013

@monikak1 jasne to pomoze...ja som poctivo jedla kazdy den jeden cely ananas...a mrkvu s jablckom a pokvapkanu citronom...ci pomohlo aj to neviem, ale budem teraz tomu verit 🙂🙂🙂 😀

monikak1
6. dec 2013

@lusipe áno mrkva je tiež vraj výborná na maternicu, ja som ju pri malej odštavovala každé ráno 0,5l.

monikak1
6. dec 2013

@lusipe ja sa tak teším, že som pre dnešok asi dopracovala 😉 😉 😉

lusipe
6. dec 2013

@monikak1 my hovor Moni, ja mam hlavu mimo a neschopna vobec nieco urobit....a dnes mam oslavu este narodiek z novembra, kde bude cela rodina, tak som zvedava ako odolam...bojim sa, ze mama to na mne zbada 🙂

monikak1
6. dec 2013

@sona_fit ahoj Sonička,ako sa nám cítiš tehuľka 😵 si domka, alebo pracuješ?

deinad
6. dec 2013

@yanka1 tak budem drzat palce 🙂, mne sa este mrcha poriadne nerozbehla, tak ani neviem, ci to stihneme a este mi ohladom toho neodpisali z brna, dufam, ze to este stihnem 🙂

monikak1
6. dec 2013

@lusipe jeeeeej tak dodatočne všetko najlepšie, hlavne veľa, veľa zdravíčka moja!!! Téééda to budeš mať čo robiť, ja som taká tlčhuba, určite by som to nevydržala a vytrúbila by som to 😀 😀 😀. Držím palce až odoláš. Dokedy nechceš hovoriť?

jalaura
6. dec 2013

@lusipe ty si to nevydrzala???😀 no ale krasne.....krasny darcek na mikulasa...aj si volala uz ohladom objednania sa na krv alebo este je skoro?

lusipe
6. dec 2013

@jalaura uz som rano bola na krvi u kamosky lekarky...a je to tam...337 🙂.....nevydrzala, lebo ste ma podpichovali 🙂🙂 a som vam za to vdacna 😀

lusipe
6. dec 2013

@monikak1 ved aj ja budem mat co robit...tiez som taka ze hned na mne znat 🙂....asi na vianoce by sme chceli ak vsetko pojde ako ma 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre