Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeca_1
29. aug 2010

@violoncielka hej ideme. Neplavala si? Ja sa tiez chcem este v Reprofite poradit co mozem po ET a co nie. Isto sa cvachtanie v mori bublinkam pacilo....

maahuliena
29. aug 2010

ahojte kočky. Nechcem Vám sem moc vstupovať, len občas nakuknem čo máte nové 🙂
Samozrejme, každej jednej želám nech je už tehulka 😵 😵
Chcela som len s tým plávaním...Ja som bola na KET v čase mojej 3týždnovej dovolenky, na začiatku jula... tiež sme sa boli kupať ( hned 2,3 a aj 4.den potransfere) a aj som si povedala, ...že čo ak to nahodou nevyjde a ja nevyužijem dovolenku...potom budem sklamaná aj s toho...a tak som si ju vychutnala..naplno.... a poviem Vám, žiadne šetrenie.. samozrejme všetko vramci možností..., ale normálne som skákala do vody, potápala sa... bola to bomba 😅 😀
A teraz sme tehu 🙂 Tak to má podla mna niečo do seba 😉 😵
@brita a držím palčeky na utz 😵

avaka
29. aug 2010

@mircalla ,kukla som fotecky,krasne ,Filipko je nadherny
🙂
Pozeram,ze sa tu krasne ozbehli stimulky,tak vela stastia,drzim palce 😉
@maahuliena,Mahu,Ty si tehu??Tak to sa moc tesim 😵 a kde ste boli na Ket,v R?Gratulujem
@olympia krasne Ti pribudaju tt,som zvedava ake meno vymyslite.Tebe je stale zle? Pekne dlho Ta to drzi... No ale co nevydrzis?Snad to coskoro prejde 😉
Pozdravujem vsetky 🙂

maahuliena
29. aug 2010

@avaka ano avka, sme tehu.. ale pomohli nam v CAR v Ba 😉 A mrazačikovia su bojovnici 😵

callex
30. aug 2010

dobre rano babulky. tak ako sa maju nase stimulantky finalistky? ako sa bambulky vyvijaju?
ja som ten pregnyl nepichla..vcera sme si dali s mm povinnu jazdu /joj ako to nelubim 😒 /..mozno dame este dnes alebo zajtra.ved spermie vydrzia 72hodin cakat na svoj ciel 🙂
ale aj tak tomu nedavam sancu pri 5% spermiograme.
aby sme dr.Machacovi nekrivdili..odpisal mi kazdy den.odpisuje medzi 21,30 a 22,00.navrhol mi mesiac dva pauza a potom znova vyssie davky clostylu.tak to sa mi teda nechce.takze zrejme nabehnem k obvodakovi po novy recept na clostyl.s tym ze pojdem na kontrolu trebars aj na 6DC.A hotovo. 😎

lahhel
autor
30. aug 2010

Dobre ranko 🙂

Calex, urcite to treba aspon takto vyuzit, ked to uz nevyslo...clovek nikdy nevie a motyka moze hocikedy vystrelit 😉 Inac jasom tiez chodila na kontrolu na 6DC, lebo mi vajka dost rychlo rastu a pri dalsej stimulke sa opat objednam skor, urcite na 6-7 DC, nie na 7-8...pre istotu...Lebo ja som nikdy nebola na druhy kontrolny UTZ, my sme hned po prvom isli na OPU...Tak uvidime ako to dopadne teraz 🙂

Maahuliena, blahozelam k tehu 🙂 🙂

Avaka, ahojky 😉

Vsetky vas pozdravujem, drzim palceky a zelam krasny, aj ked u nas uprsany dnik 🙂

ninockaskv
30. aug 2010

@shandy mozno uz je na nich zima.. neboj, zvladnete to bez bocianov 😉 ako je mozne, ze nezabrala narkoza?? 😠 😠

ja som uspense starvila vikend v kremnici a vo zvoelen, chlap bol doma chory, crevna chripka.. a stal e som na neho neskutocne nasrata za tu adopciu.. ze ma tak zrusil na pat nula.. neviem to prekusnut 😠

inak prajem pekny tyzdne, dufam, ze neubde cely takyto uprsany 😉

@maticap. neboj, vsetko bude, vsetko ma svoj cas.. nech sa ti ta cysta vstrebe, aby bolo dobre.. 😉

tomka12
30. aug 2010

Ahojte zienky 🙂

@shandy tak ako sa dari bojovnikom? kedy ides na ET?

@rebeca_1 a ty kedy mas ET?

@lahhel uz dorazila mrcha?

callex
30. aug 2010

@shandy uff mrzi ma co si si vytrpela..netusila som ze aj to moze stat.ale tak urcite to teraz vyjde.musi.za tu bolest si to zasluzis este viac.

callex
30. aug 2010

@ninockaskv stale odmieta adopciu? aky mate teda postup? tak to si sa mu celkom pomstila ked si ho nechala s crevnou chripkou doma.

rebeca_1
30. aug 2010

Tak babulky ET je 2.9.2010 o 13 hod.
Mame 6 bubliniek, aj to sieste pekne nakoniec zabojovalo.
Pani embryilogicka mi povedala, ze su krasne. Tak teraz som plna radosti, uvidime co bude zase zajtra.......
Su to strasne nervy.....

callex
30. aug 2010

@rebeca_1 super spravy..vyborny vysledok..hadam budu aj mrazacikovia.

babule co vyjde soft IVF?

shandy
30. aug 2010

ahojte dievcence 😵
@olympia olycek dakujem, som rada, ze sa tak pekne drzite aj ked teda naozaj tie tehu nevolnosti by si mi mohla uz odovzdat 😀 . ja ich beriem vsetkymi desiatimi 😝
@matcap. neboj aj ty sa dockas 😉 , tak nech sa ti to nenatahuje a mozes sa co najskor pridat ku nam 🙂
@violoncielka ty si vytrvalec, ale uz sa ti to bliizi 🙂
@maahuliena mahu gratulujem 😵 😵 😵
@ninockaskv netusim ako sa to stalo ale stalo. predtym som mala vzdy chlapa anesteziologa a ten bol super, som necitila ani n a hned spala...teraz proste nie a nie zaspat, skoro som sa zobudila a este aj pocas som niektore veci vnimala, som sa na ne rozpamatala, ze ako sa rozpravali, ze krvacam a anesteziologicka pozerala do dotaznika, ze mam trombofiliu 😀 , no uz to mam za sebou...ninus mozno to chce len cas a prejde ho to, nechaj mu priestor, nech sa s tym sam vyrovna a do nicoho ho netlac, mozno s tym pride nakoniec sam....drzim palceky 🙂
@callex zaklad je 13.000 kč, odbery su 2.400 kč, ICSI 1 oocyt je 1.000 kč + lieky
@rebeca_1 suppeeer, krasne to vyzera a drobci perfektne zabojovali, tak vo stvrtok uz budu u maminky 🙂 , to budu urcite aj mrazacikovia 🙂
@tomka12 ahoj tomi, ty ako? kedy OPU? ja som vam ani nestihla dat vediet, lebo vcera boli vsetci styria rovnaki, takze som mala volat este dnes rano, ze ci ich potiahneme do PK alebo ci ich vlozime dnes. No a rano padol verdikt, ze transfer dnes, lebo sa dalo pekne rozoznat, ktori su ti borci 😵 . takze mam v brusku dvoch 8-bunkovcov, vlastne ten jeden je uz viacbunkovec, lebo od rana uz stihol kompaktovat 🙂. inak transfer uplne super, cakali sme asi len 2 minuty, robil mi ho Koudy a bol uplne perfektny, este aj foto drobcov v brusku nam vytlacil 😅 😅 😅 . povedal ze pre zahniezdenie je rozhodujucich 5 dni a ze sa treba setrit a hlavne vyhybat stresu 🙂
pekny den vsetkym

shandy
30. aug 2010

@lenka20 este musim lenicku pozdravit, lebo som si na transfere na teba spomenula, ako si mi raz pisala, ze sa ti mm hral s tym ovladacom, co sa dviha postel, tak moj to dnes objavil, no bolo kopec srandy 😀 😀 😀

takyna
30. aug 2010

@shandy co to citam, tak sa mozno aj dvojecky zarysuju 😉 drzim palcoke

pozdravujem babule, nestiham, ale mala je zlata, iba nam malo papa ☹ asi bude modelka 🙂

takyna
30. aug 2010

@rebeca_1 tiez drzim palce 🙂

vsetkým 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tomka12
30. aug 2010

@shandy super, tak to su same dobre spravy 😉 tak ti strasne silno drzim palce, nech sa im u teba v brusku paci 🙂 Ja mam OPU vo stvrtok, dnes si picham este aj orgalutran aj zajtra no a vo stvrok ideme nato 😉
Tak sa len setri a davaj na seba pozor 😵

shandy
30. aug 2010

@takyna takynecka dakujem ti 😵 a modelka uz drzi liniu? no snad ju to prejde coskoro, na diety ma este cas 🙂, tak jej dohovor aj za nas 🙂
@tomka12 tomi dakujeeeem 😵 a kto ti bude robit OPU Koudy? Budem na teba velmi, velmi mysliet vo stvrtok nech su krasne vajka 🙂 . neboj setrim sa o sto dvesto,drahy siel nakupit a ja sa tu setrim 😵

cavik
30. aug 2010

ahoj žienky

ako obyčajne, už ani nepíšem, že neviem, čo je tu nové...ale hádam sa aj ja pochlapím a budem to tu sledovať ako jastrab 😀 😀

len tuto hen, nad mojim príspevkom "vidím" Tomku.....Tomka moja, držím paľuchy, nech už konečne všetko dopadne podľa predstáv........a chcela som sa opýtať...kam chodíš na kontrolné UTZ ? Pretože mne Štelcl odporučil nejakého dr. v RV, ale keď som ho obvoďáčke spomenula, tak len zagúľala očami.....či sa mi teda odá k nemu cestovať 😖
Shandy....netuším, koľko čoho máš, ale keď Ti blahoželajú súputníčky, tak to bude nejaká dobrá správa asi, že ? Čo máš odber, prenos ? V každom prípade, nech to dobre dopadne

A tuším som zahliadla, keĎ som si dovolila v práci nahlaidnúť na net, že Rebeka33 bola na Rodose.....Ty, počúvaj, neboli sme tam spolu ? My sme leteli 3.8. a naspäť v piatok 13. 😵

A držím prsty všetkým, čo stimulujú, testujú aj tehulkujú...

Ja sa konečne po 8.9. dozviem nejaký výsledok od hematologičky a hádam mi aj dá odporúčanie stimulovať....pretože tá práca ma už fakt nebaví 😠 😠

cavik
30. aug 2010

Tak, shandy.....nech Ti teda tie viacbunkovce nespočítateľné spôsobujú konečne ranné nevoľnosti 😵 😵

tomka12
30. aug 2010

@shandy dakujem, tak ja dufam, ze OPU mi bude robit Koudy. Tak to ma byt, nech sa teraz drahy o teba stara
😵

@cavik ahoj, veru uz si tu dlho nebola. Ja som na kontrolny ultrazvuk musela ist do Brna, lebo Koudy chcel najst moj vajecnik, ktory nebolo vidno a dobre ze som isla, lebo uz vie, kde ho ma hladat a hadam OPU dopadne lepsie ako minule...A o tom doktorovi som pocula od kolegyni, ale ja ho nepoznam, ani som tu o nom nepocula. Tak ti neviem povedat. Cavik ja na teba stale myslim a dufam, ze aj tebe to uz konecne dobre dopadne 🙂

rebeca_1
30. aug 2010

@callex dakujem, kiezby boli..
@shandy parada ))))) Blahozelam k bublinkam v bjusku! Teraz sa len pekne setri, nech ta muzicek na ruckach nosi ))))) Urcite to tentokrat klapne. Moooooc ti to prajem!!!!!
@takyna dakujem. Mrkla som fotky malej bramborky, je nadherna )))) Aj ja chcem taky krasny pokladik!!!!! Opatrujte sa!
@tomka12 ty mas vo stvrtok OPU a ja ET. Zeby sme sa stretli? Asi nie, ty uz budes davno fuc ked si ja len pojdem pre pokladiky )))) Drzim palce!
@cavik tak nech vysledky z hemy su ukazkove, nech mozes co najskor vhupsnut do stimulky!!!!

rebeca_1
30. aug 2010

Aktualna tabulka:
Cakatelky na stimulku/KET
callex, 1x IVF GF neg., 2xIUI biochem. tehu, 1xIUI neg., hemato
falin (34r.) - 3 x IVF, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. teraz soft RF (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika)
lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – aug 2010 (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), KET po pauze
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
modra (30r) - 3xIUI, 2xIVF, 1xKET, 1xIUI v Brne a cakame na vysledok,
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KETneg.
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednison 2.5 mg od pozit.tt)
pikha (35r.), 1x IVF Ferticent-neg., 1 x soft IVF RF neg., hemato vysetrenie
rikuska21, konzultacia 30.6.
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , vysetrenia
.....................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, ET 9.8 s darcovskymi v Reprofite, v brusku 2 blastocysty, krv pozitivna :o)
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., soft IVF (bez ET), 4 IVF soft bez ET, 5 IVF soft august 2010 OPU 28.8.2010, ET 2.9.2010
shandy (32r), 1xsoft IVF RF (bez ET), 1xsoft IVF RF neg., 3. soft IVF + genetika, OPU 27.8,2010
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., soft RF august 2010
Violoncielka (38r), soft IVF RF august 2010

.....................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF = tehu, caka dvojicky,TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehu, caka chlapceka, TP 6.11.2010
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, 1x soft RF neg.., teraz soft IVF RF, ET 26.7., caka jedno mimi, potvrdena akcia srdca
Olympia , 2xIVF, 2xsoft IVF RF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
.....................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela (nar. Januar 2010)
Dior, 2 deticky – chlapci (nar. Jun 2010)
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka (nar. Februar 2010)
Mircalla, 1 dieta, chlapcek Filipko (jul 2010)
Mirinda, 1 dieta Emma (nar. Marec 2010)
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko (nar. 2008)
Takyna – 2 deti – (18r.) a Bibuska (nar. Jun 2010), Romanko sa stal anjelikom v 24tt
Zuzla80 – 1 dieta – Ninka (nar. Jun 2010)
.....................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, 1x mimomatt
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), soft IVF Olomouc-neg., 2xIVF- FC Bratislava - neg., prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Labus
Cavik
maticap.

tomka12
30. aug 2010

@rebeca_1 no mozno sa aj stretneme, ja mam OPU o 10.00 🙂

cavik
30. aug 2010

Aktualna tabulka:
Dovolila som si prehodiť sa do čakateliek 😲 😲
Cakatelky na stimulku/KET
callex, 1x IVF GF neg., 2xIUI biochem. tehu, 1xIUI neg., hemato
falin (34r.) - 3 x IVF, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. teraz soft RF (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika)
lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – aug 2010 (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), KET po pauze
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
modra (30r) - 3xIUI, 2xIVF, 1xKET, 1xIUI v Brne a cakame na vysledok,
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KETneg.
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednison 2.5 mg od pozit.tt)
pikha (35r.), 1x IVF Ferticent-neg., 1 x soft IVF RF neg., hemato vysetrenie
rikuska21, konzultacia 30.6.
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , vysetrenia
cavik ( 36r ), 3xIVF, 5xKET iné CAR ( 1x biochem, 1xMA, 1x mimomater. a synáčik 🙂 ), v Reprofite 1xIVFSoft - MA, čakám na ďalšie hemato výsledky
.....................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, ET 9.8 s darcovskymi v Reprofite, v brusku 2 blastocysty, krv pozitivna :o)
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., soft IVF (bez ET), 4 IVF soft bez ET, 5 IVF soft august 2010 OPU 28.8.2010, ET 2.9.2010
shandy (32r), 1xsoft IVF RF (bez ET), 1xsoft IVF RF neg., 3. soft IVF + genetika, OPU 27.8,2010
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., soft RF august 2010
Violoncielka (38r), soft IVF RF august 2010

.....................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF = tehu, caka dvojicky,TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehu, caka chlapceka, TP 6.11.2010
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, 1x soft RF neg.., teraz soft IVF RF, ET 26.7., caka jedno mimi, potvrdena akcia srdca
Olympia , 2xIVF, 2xsoft IVF RF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
.....................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela (nar. Januar 2010)
Dior, 2 deticky – chlapci (nar. Jun 2010)
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka (nar. Februar 2010)
Mircalla, 1 dieta, chlapcek Filipko (jul 2010)
Mirinda, 1 dieta Emma (nar. Marec 2010)
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko (nar. 2008)
Takyna – 2 deti – (18r.) a Bibuska (nar. Jun 2010), Romanko sa stal anjelikom v 24tt
Zuzla80 – 1 dieta – Ninka (nar. Jun 2010)
.....................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, 1x mimomatt
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), soft IVF Olomouc-neg., 2xIVF- FC Bratislava - neg., prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Labus
maticap.

rebeca_1
30. aug 2010

@tomka12 ja mam ET o 13 hod., tak to asi nie. Ale rano ti budem drzat palce, neboj!!!!

cavik
30. aug 2010

Tomka...mne zas I.U. povedala, že tá moja dr. akceptuje iba Dankovčíka a všetci ostatní sú "béčkoví"......ale zase, ak robil v Brne, tak pravdepodobne vie, na čo sa zamerať pri UTZ, pretože minule som bola u "nášho spoločného známeho" a Štelcl mi povedal, že keby mi UTZ urobil presnejšie ( tak ako sa robieva v CAR ), tak by možno boli dozreli aj iné folíky, čo som mala predpestované 😉

rebeca....ukážkové výsledky asi nebudú, len nech budú hlavne konkrétne a nemusí mi hematologička hľadať ďalšiu Dg.

ešte by som mala zájsť na vyšetrenie toxoplazmózy....boli ste na nej niekto ? Minule som čítala, že sa dá dostať aj rýpaním sa v záhradke, nielen stykom so zvieratkom a veľakrát je v skrytej forme a ženy sa pri nej viac parádia a módia....že mačky preto vylučujú nejaký ten sekrét, aby myši ľahšie podľahli ich vábeniu 😎 😎 😎 😎 ....len musím pozrieť do Zdravia, či tam nebolo napísané "naša fikcia" alebo niečo podobné 😀 😀 ....mne sa tiež zdá, že ja chcem byť čoraz viac krajšia a na manikúru a pedikúru už chodím pravidelnejšie 😉 😉 😉 😉 😉 😉

( téééda, raz po dlhom čase tu zájdem a hneď aké veľdiela....ale nemusíte to celé čítať 😀 😀 😀 )

shandy
30. aug 2010

@cavik jeeeeej cavicek ahoj cakatelka nasa, neboj aj ty sa dockas. uz nech mas tie hemato vysledky, lebo ti verim, ze praca 😠 . ty si iny poet, ako si mi pekne zavinsovala, co k tomu dodat, snad len nech sa tvoje slova naplnia 😵 😵 😵
@tomka12 neboj tomi ked slubil, tak vykona alebo posle rovnako dobreho nahradnika 😉 .

shandy
30. aug 2010

@cavik cavicek ty si pripad 😀 😀 😀 😀 😀 , to ani nahlas nehovor, lebo ma drahy posle na to vysetrenie 😀

shandy
30. aug 2010

Aktualna tabulka:
Cakatelky na stimulku/KET
callex, 1x IVF GF neg., 2xIUI biochem. tehu, 1xIUI neg., hemato
falin (34r.) - 3 x IVF, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. teraz soft RF (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika)
lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – aug 2010 (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), KET po pauze
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
modra (30r) - 3xIUI, 2xIVF, 1xKET, 1xIUI v Brne neg.
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KETneg.
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednison 2.5 mg od pozit.tt)
pikha (35r.), 1x IVF Ferticent-neg., 1 x soft IVF RF neg., hemato vysetrenie
rikuska21, konzultacia 30.6.
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , vysetrenia
cavik ( 36r ), 3xIVF, 5xKET iné CAR ( 1x biochem, 1xMA, 1x mimomater. a synáčik ), v Reprofite 1xIVFSoft - MA, čakám na ďalšie hemato výsledky
.....................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, ET 9.8 s darcovskymi v Reprofite, v brusku 2 blastocysty, krv pozitivna :o)
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., soft IVF (bez ET), 4 IVF soft bez ET, 5 IVF soft august 2010 OPU 28.8.2010, ET 2.9.2010
shandy (32r), 1xsoft IVF RF (bez ET), 1xsoft IVF RF neg., 3. soft IVF + genetika, OPU 27.8,2010, ET 30.8.2010, TT 13.9.
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., teraz soft IVF RF, OPU 2.9.2010
Violoncielka (38r), soft IVF RF august 2010, TT 6.9.2010

.....................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF = tehu, caka dvojicky,TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehu, caka chlapceka, TP 6.11.2010
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, 1x soft RF neg.., teraz soft IVF RF, ET 26.7., caka jedno mimi, potvrdena akcia srdca
Olympia , 2xIVF, 2xsoft IVF RF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
.....................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela (nar. Januar 2010)
Dior, 2 deticky – chlapci (nar. Jun 2010)
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka (nar. Februar 2010)
Mircalla, 1 dieta, chlapcek Filipko (jul 2010)
Mirinda, 1 dieta Emma (nar. Marec 2010)
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko (nar. 2008)
Takyna – 2 deti – (18r.) a Bibuska (nar. Jun 2010), Romanko sa stal anjelikom v 24tt
Zuzla80 – 1 dieta – Ninka (nar. Jun 2010)
.....................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, 1x mimomatt
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), soft IVF Olomouc-neg., 2xIVF- FC Bratislava - neg., prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Labus
maticap.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre