Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
31. aug 2013

hej koudelka tam dnes bol a je strasny sympos 🙂 v kuse mi daco hovoril a aj ohladom embryjka hned ma upokojoval ze mame nebojte sa vsetko je dobre a tak ... fakt som bola rada lebo pekne povzbudi 🙂 a v kuse sa po mne usmieval 😀 fakt vyborny pristup tych lekarov ... tak teraz je to uz len na tom malom alebo malej aby sa udrzali ....

nelly3
31. aug 2013

@zibi
presne oni sa tam vzdy usmievaju na vas, pozdravia, uplne v klude vsetko 🙂

zibi
31. aug 2013

@gaga83 kedy mas opu?

zibi
31. aug 2013

@nelly3 nie moja to sme neboli my ja mam tmave vlasy 🙂 ale rifle som mala 🙂

nelly3
31. aug 2013

@zibi
tak potom dam este dosli dalsi slovaci, traja?

zibi
31. aug 2013

@nelly3 no neviem moja ja ked som tam bola tka tam boli vacsinou cudzinci len po anglicky rozpravali

zibi
31. aug 2013

baby a po vklade vas pobolieva maternica a podbrusko ci ani nie? mna tak trochu hej trochu ako na mrchu tak neveim

zibi
31. aug 2013

inak sranda baby ze ako su tu rozmnozene sukromne skupiny ze tato est nie je 😀 😉

lienka_1
31. aug 2013

@zibi Tak uz teraz iba to najvacsie stastie Vam prajem! Opatruj bojovnika aj seba. Brusko ta moze pobolievat este od opu.

@nelly3 krasna uroda, drzim palce na opu 🙂
@sarasota drz sa zajtra! Myslim na teba! 😉

zibi
31. aug 2013

@lienka_1 dakujem moja

lubicaligocka
31. aug 2013

@nomxxx a na tu krv si nesla?? Ved si Sprav este jeden test. Niekedy sa stava ,ze jeden test je chybny... Ked ti tak dlho meskaju...

lubicaligocka
31. aug 2013

Baby dnes som si u sesterky dala tatarsky biftek. Dufam, ze mi nezaskodi. Nemohla som odolat. Bol vyborny. 😎

lubicaligocka
31. aug 2013

@zibi ano mna bolelo podbrusku aj vajecniky od odberu az do teraz a to som 11dni po vklade.

dafy
31. aug 2013

dievčatá tie ktoré ste brali estrimax pred KET a ostali ste tehotné do kedy vám kázali ho brať??? Stelcl má dovolenku tak teraz neviem 😕

melisska
1. sep 2013

@dafy mne sa zdá ze tiez do 12 tt

nomxxx
1. sep 2013

tak mrcha dorazila, konečne môžeme plánovať KET 🙂 dievčatá, ktoré ste mali KET v prirodzenom cykle, napíšete mi prosím k tomu pár slov, čo sa má absolvovať iné oproti ET, čaká sa na ovuláciu a potom sa robí, alebo je to jedno?

zibi
1. sep 2013

@lubicaligocka tak dobre nebojim sa 😉 a mas test pozivitny,? 🙂

zibi
1. sep 2013

@dafy baby tak estrimax mam brat este aj po vklade??

nelly3
1. sep 2013

@zibi
ano ak ti ho kazali, aj pocas ket sa berie stale myslim do 12tyzdna.

zibi
1. sep 2013

@nelly3 no mne ho prdpisal docent este pred vkladom brala som ho cca od 8 dna cyklu lebo som mala nizsku sliznicu len 4mm teraz mam 8 mm cize mam stale brat ? to je vlastne hormonalna substitucna liecba to sa moze aj po vklade? take koliesko plastikove 🙂

nelly3
1. sep 2013

@zibi
ano, musi sa aj po vklade brat.

dafy
1. sep 2013

@zibi áno aj po vklade 🙂

zibi
1. sep 2013

dakujem babule 🙂 a este kolko 2mg?

dafy
1. sep 2013

@zibi áno tak ako doteraz 🙂

zibi
1. sep 2013

@dafy dakujem

sarasota
1. sep 2013

@lienka_1 dakujem mame 4 vajicka a veeeeeeeeeeeelmi im verime a lubime 🙂

tinna13
1. sep 2013

@sarasota drzim palce nech sa krasne delia. Kto ti robil Opu?

tinna13
1. sep 2013

@lubicaligocka ty uz budes mat v stredu ake kolajnice 🙂 z toho co pises si myslim ze si tehu, drzim palce 🙂

sarasota
1. sep 2013

@tinna13 dakujem no predsa fesi Koudelka ale ja si necham radsej Stelcla 😉

marverka
1. sep 2013

dievcata, prosim Vás do kolko dni by mi mala prist normalna mrcha po vysadeni utrosu, naposledy som mala v stredu vecer 2tbl. vag., v piatok som mala na vecer velmi slabe spinenie, myslela som si ze sa v sobotu rozbehne a do dnes nic, v sobotu a dnes hnedy az cierny vytok, taky podobny som mala pri mimomater. teh. ale tento krat ma len pobolievju trochu krize a brucho, inak ziadne priznaky, mam strach z toho tmaveho vytoku a dalsieho MMT, ale test mam negativny predtym som mala pri MMT 2//. Menst. som mala dostat este minulu sobotu - mam len 26dnovy cykluus. Mala to tak niektora z Vás?dakujem za vsetky odpovede.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre