Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
28. okt 2013

@sally2401 ja chodim tu v SE Mudr. Zivica preco?

monikak1
28. okt 2013

@tlucka zlatík držím palčeky, zajtra na Teba myslím, až si tiež prinesieš kráááásne bublinky v brušku 😉 😉 😉

bergalm
28. okt 2013

@lusipe dakujem no citim sa dobre len ten strach zakazdym ked idem na WC asi sa ho uz nezbavim aspon do 12tt prsia bolia a mam pocit,ze vecer mi je troska tazsie od zaludka 😉

leluskaaa
28. okt 2013

babenky pre dnesok sa lucim....zatial sa drzte paaaaaaaa 😵 😵 😵

lusipe
28. okt 2013

@sona_fit ahojky,ja som dnes 7 den po et a mam testovat v sobotu podla reprofitu.ale ani nebudem skor lebo na to nemam nervy 😉 zatial sa citim uplne normalne 😉 a jasne chodim do prace tak mi radil aj stelcl,vraj to nema na to vplyv tak som si dala poradit 😉 a tebe moooc drzim palceky nech sa krasne babatko uhniezdi.je krasne kvality tak to musi vyjst 😉

monikak1
28. okt 2013

@leluskaaa @lusipe teeeeda babule, čítam, Vy ste ale mali obidve úrodičku 😉 😉 😉 nádhernu a krásne silne embryjká, zo srdca teším s Vami 😉 😉 😉! Tehu príznaky na Vás prídu čo nevidieť🙂🙂🙂

tlucka
28. okt 2013

@sona_fit supeeer, tak už je z teba tehulka 😉 🙂 😉

lusipe
28. okt 2013

@monikak1 si zlata monika 😉 len leluskaaa uz vie ze je tehotna ale ja som v pozicii cakania a zatial sa citim uplne ze super 😉

lusipe
28. okt 2013

@bergalm to uplne chapem,ale neboj prejde to tazko od zaludka.a babatku tam bude krasne,ved je to silny bojovnik

tlucka
28. okt 2013

@monikak1 Ďakujem Moni, no dúfam, že sa pekne delili a aj ja zajtra pridám pozitívne správičky.
A ako sa majú tvoje bambulky? Volala si dnes?

monikak1
28. okt 2013

@lusipe ja viem, ale ja Ťa beriem už ako tehu 😵 😵 😵

lusipe
28. okt 2013

@monikak1 velmi pekne dakujem 😉 a ako tvoje babulky? Drzkam mooooc palceky aby sa pekne delili 😉

monikak1
28. okt 2013

@tlucka zajtra budem čakať na správičky od Teba 😵 😵 😵, idete vkladať dve však? Dnes som volala 2 embryjka sú 8bunkové, 1 je 6 bunkové a dokonca dnes sa prebralo aj to štvrté a to poviem pravdu ani neviem koľko je bunkové, lebo som skoro odpadla keď mi povedali že sú štyri, som že či sa nepomýlila a ona že nie, že vidí záznám zo včera že boli len tri ale dnes sú všetky štyri 🙂 . Tak dúfam že zabujujú drobátka 😵 😵 😵

monikak1
28. okt 2013

@lusipe ďakujem moc 🙂 práve som písala @tlucke že sa nám prebralo aj štvrté emryjko, tak verím, že zabojujú 😵 a v stredu si aj my prinesieme bublinku alebo bublinky 😵

lusipe
28. okt 2013

@monikak1 tak to su skvele informacie 😉 tesim sa.su to velki bojovnici oo maminke 😉 ...len tak dalej kocka,bude to uspesne 😉 streda bude tvoj dnik 😉

monikak1
28. okt 2013

@lusipe ty si zlatá 🙂 🙂 🙂 a spolieham, že mi potom pošleš tehu grcky, tie tu žnú úspechy 😉

tlucka
28. okt 2013

@monikak1 tak to sa skvele vyvíjaju tí tvoji drobčekovia 🙂
Ja mám z toho neskutočné stresy, keď neviem, akej kvality zajtrs budú. Ja by som chcela vložiť 2, keby sa podarili dvojičky bola by som happy 😀 😀

lusipe
28. okt 2013

@monikak1 mozem ti ich potom posielat kazdych 5 minut 😉 uplne s radostou 😉 krasne vecer ti prajem a pekne posielam energiu babuskam,ja budem hladkat brusko 😉

monikak1
28. okt 2013

@tlucka sú to stresy moja obrovské, ale uvidíš bambulky od začiatku boli a sú krásne 😵 tak tfuj,tfuj na tie dvojky 🙂 🙂 🙂

monikak1
28. okt 2013

@lusipe aj Tebe krásny večer a pohladkaj aj za mňa 😵 😵 😵

mirkakn1
28. okt 2013

dievcata, nemate merional niektora, potrebujem 😒

sally2401
29. okt 2013

@bergalm len tak sa pýtam, lebo kamoška k nemu chodila, aj k jeho otcovi ešte kedysi, ževraj si ho celkom chvália.

melisska
29. okt 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
29. okt 2013
ria191
29. okt 2013

@melisska ďakujééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém zo srdiečka uffff už sa tešíte na Janíčka 😀 😀 😀 o chvíľku budete traja stráááááášne ti držím palce nech to prebehne hladko veľa šťastia 😀 😀 😀 cmuk

ria191
29. okt 2013

@sally2401 31.10. 😀 😀 😀 no u mňa je ten transfér trošičku komplikovanejší kvôli myómu a bolestivýýýýýýýýýýýýýýýýý no vydržím 😀 😀 😀 😀

speranza1
29. okt 2013

@ria191 my zeny vydrzime vela.... myslim na teba moja... 😵 😵 😵 😵

stella25
29. okt 2013

Ahojte, takže u nás sa opäť zázrak nekonal. Je to katastrofálny pocit. Baby ked ste mali neg. test museli ste ist aj na krv?
Je tu niekto, kto ste mali darcovske spermie v RF?

lusipe
29. okt 2013

@stella25 ahoj moja, a ty si si robil dnes test?...kolky den si?

lusipe
29. okt 2013

@melisska mooooooooooc dakujem......nabazim sa tej tvojej grcky 😀 a kedy presne idete po Janicka? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre