Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
11. jún 2013

@speranza1 ja viem ☹ ☹ ☹ tiež si to nechávam ako úplne ale úplne posledný pokus 😠 😠 😠

speranza1
11. jún 2013

@ria191 najvacsia romantika mojho mm spocivala v tom, ze na 30te narodeniny mi kupil autoradio 😀 😀 😀 😀

speranza1
11. jún 2013

@ria191 aj vy mate problem so spmg.?

ria191
11. jún 2013

@speranza1 jasné totálna katastrófa, ale je mi ľúto mm žeby nebolo jeho tak to beriem fakt ako poslednú možnosť ktorá dúfam nenastane. Viem aké je to ťažké rozhodnutie ☹

speranza1
11. jún 2013

@ria191 takze to poznas.... aj moj mm uz raz povedal, ze ok skusime to s darcom..ale neviem, ci by to naozaj potom psychicky zvladol a samozrejme aj ja popri nom...

ria191
11. jún 2013

@speranza1 veď je dobrý 😀 😀 😀 môj mi nevie kúpiť ani žuvačky, že on nevedel ktoré 😠 😠 😠 a čo by som od neho chcela keď mu mamička "utierala zadok až do dospelosti" a tá reklama na to kakauko to je ako keby som videla svokru a mm fuj zdvihla som si tlak 😠 😠 😠

speranza1
11. jún 2013

@ria191 tak to akokeby som pocula teraz samu seba😀... presne minule som povedala, ze tu svokru by som aj s tym kakaom vyhodila zo spalne😀 😀 😀 😀 😀

ria191
11. jún 2013

@speranza1 presne aj ja mám také pocity že neviem či by sme to zvládli, ale na druhej strane si myslím že ten materský cit je taký silný, že by prebil všetko aj pochybnosti

ria191
11. jún 2013

@speranza1 😀 😀 😀

speranza1
11. jún 2013

@ria191 presne tak ria.... ale je to neskutocne tazke rozhodnutie...kto to nezazil, tak to nikdy nepochopi....ale mozno su aj take silne osobnosti, ktore by s tym vooooooobec nemali ziaden problem..neviem...

speranza1
11. jún 2013

@ria191 😀 😀 😀 a keby ma nasral muz tak aj jeho, aj kakao aj svokru 😀 😀 😀

sarasota
11. jún 2013

@speranza1@ria191 je romantik ale aj tvrdohlavy baran.A este taka vsuvka:Smolenicky zamok po prehliadke pustil v mobile Kristinu_Vaham a klakol si a poziadal ma o ruku no vedeli by ste mu povedat nie 😀 a to vsetko po devetmesacnej znamosti a zoznameni cez internet

ria191
11. jún 2013

@speranza1 ja ťa zabijem už sa zase váľam pod stolom 😀 😀 😀 ty vieš teda trafiť klinec po hlavičke 😕

ria191
11. jún 2013

@sarasota neverííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀 taký neexistuje

sarasota
11. jún 2013

oprava prve stretnutie na Valentina a svadba v novembri

speranza1
11. jún 2013

@ria191 no a co by si urobila ty..keby tvojmu cca 30 rocnemu milacikovi priniesla mamicka kakauko do postielky.... no???? 😀 😀 😀 😀

@sarasota a to kde si ty nasla takeho romantika.... jooooj moj muz vobec na take veci nie je... on je dost chladny ani city nikdy neprejavuje ..len ked ma nervy 😀 😀 😀

speranza1
11. jún 2013

@sarasota inak aj my sme sa brali do roka a do dna od nasho prveho stretka 😀 😀 😀

mimika1973
11. jún 2013

@speranza1 vam navrhovali spermiky? No nam zas vajka! ak nahodou tento ci dva pokusy nevyjdu v Brne, tak na moj vek uz mi navrhuju len to darcovstvo vajok...lenze kto mi potvrdi, ze aj mm spermatka nie su na vine v tychto neuspechoch u nas? hmmmm...riadna dilema! 😖

speranza1
11. jún 2013

@mimika1973 hej spermose nam navrhovali... a vy mate aky spmg.? a preco tebe vajka navrhovali? mas ich malo? alebo nekvalitne? alebo?

mimika1973
11. jún 2013

@sarasota tak to uz je ina romantika! 😵

mimika1973
11. jún 2013

ja uz 8 rokov vydata, a myslim, ze mm sa skor ozenil so svojim PC nez so mnou, ha ha ha... 😀 😀 😀 😀 Je vecne na nom nacicany ako taky kliest! Prve ked pride z prace, PC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

ria191
11. jún 2013

@speranza1 vraždila 😀 😀 😀

speranza1
11. jún 2013

@mimika1973 ani mi nehovor..ja si pripadam ako taka druha mamicka..normalne som mu musela urcit cas odkedy dokedy moze byt na PC..lebo som povedala ze ho vyhodim von oknom a dam odpojit internet a bodka...no a on vie, ze ja by som to urobila... 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
11. jún 2013

@ria191 😀 😀 😀

sarasota
11. jún 2013

babenky je mi s vami fain ale praca vola tak sa tu majte pekne vecer precitam 🙂

mimika1973
11. jún 2013

@ria191 je to tazke rozhodnutie, hoci si tvrdim, ze ja som pripravena aj na tuto alternativu, ako darcovstvo vajok, No mm velmi nie na toto, hoci by boli jeho vlastne spermatka, on to vsetko cudne vidi a nepripusti, ze by to nebolo 100% len na 50% nase vlastne babo, ach jaj, co urobim, ked nam to Brno napriklad nevyjde? Uz ine riesenie nemame, bohuzial. ☹

ria191
11. jún 2013

@speranza1 ako keby som o svojom čítala 😠 😠 😠

mimika1973
11. jún 2013

@ria191 aj ten moj bol asi dost tutulkavy, do 32r.! 😀

speranza1
11. jún 2013

@ria191 nie su ti nasi mm pribuzni ???? 😀 😀 😀

speranza1
11. jún 2013

@sarasota cau moja..krasny den v praci😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre