Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lahhel
autor
15. okt 2009

Ahojte babulky, tak som sem opat nakukla..uz ani neviem na kolkej strane som bola na posledy, ale uz ste riadne pokrocili 😉

Vsetky babulky srdecne pozdravujem, vsetkym ktore su po ET straaaaaaaasne moc drzim palce aby boli dve ciarky na testikoch 🙂

Julietka ahojky 😉

Nieco som citala o Mirindkovi, pozeram ze sa uz dlho neozvala, neviete co je s nou?

My skusame zatial prirodzene, lebo asi do konca roka sa nam nepodari ist opat do Brna, tak snad źaciatok noveho roka to poisti..inac meskali mi 3 dni kramy, resp. este meskaju, ale dnes mi zacalo slabe spinenie, tak som myslela, ze snad...no uvidime 🙂

Tak sa mi vsetky drzkajte a ked budem mat opat chvilku, ozvem sa..ale na vas vsetky stale myslim 😉 papa

tanitta
15. okt 2009

Ahojky..
Lahel.. ved uz coskoro je novy rok ubehne to rychlo 😉 ... ale najlepsie by veru bolo keby to klaplo made in home 😉
Taky... no asi hej 😎plnsi... nie zase ze ta roztrha 😉...kludne mozes zacat pit vodu az pred Brnom 😉...
Julie...ak by si veru pisala sms... tak srdecne ju pozdravujeme... sme tu vsetky s nou 😉...
paaaa

takyna
15. okt 2009

Tanit ako je v Bánovciach je sneh?

tanitta
15. okt 2009

Taky....zavolam a opytam sa niekoho? 😀 😉

tanitta
15. okt 2009

Takynecka... stastnu cestu.... 😉 a naspat este viac opatrne uz pojdete viacpocetni 😉 ...dobru nocku..

zuzla80
16. okt 2009

Ahojte, dnes tu nik nieje 😕

Taky prajem príjemný zážitok z transferu a šťastne dôjdite, tam aj späť.

Lahelik no, že sa aj ukážeš. Máš asi toho veľa však? Ako sa ti páči v práci, už si si zvykla?

bobjan
16. okt 2009

Ahojky🙂

Taky, držím palce a šťastnú cestu 😉

Zuzlik, už asi všetky víkendujú 😅

zuzla80
16. okt 2009

asi Bobjan, no hold niekto musí aj makať 🙂 - ale veeeeľmi sa teším že už sa zvíkendieva 😉

bobjan
16. okt 2009

Veru Zuzli, makáme, ale už nám to pomaly ubieha, o chíľu obed a potom to už zbehne dúfam 😉 Aj ja sa teším, manža bude asi síce v práci, ale to neva 😎

naduska
16. okt 2009

caute kocky chodim do reprofitu v brne a mam ist na minimalnu stimulaciu.boli ste niekto na minimake?

tanitta
16. okt 2009

ahojteee...
takynecka uz ma asi bobikov pri sebe 😉
Naduska... vsetky tu 😉

julietka
16. okt 2009

ahojte babulky..
placem ked toto pisem, ale viem ze ja nemam na to narok...mirindik pisala ze v stredu bola operacia a oddelili obe babulky, no do rana jedna babika neprezila, lebo mala mensiu cast placenty...je mi to tak strasne luto.. 😢 😔 ..ale druha princeznicka ta silnejsia zije a pekne jej bije srdiecko, Mirindikovi kazdy den 2x robia UTZ a stale pekne pocuje srdiecko, musime jej posielat vela sily aby to zvladli obidve aj babika s maminkou, budeme sa za nich modlit. Ostanu tam este asi 14 dni.
Mirindik vas vsetky moc pozdravuje a dakuje za podporu

bobjan
16. okt 2009

Julietka, posielam veeeľa sily pre obe a je mi moc ľúto, že jedna princezná to neprežila 😔 😔 😔 ach jaj...
nech sa držkajú, veľmi na nich myslíme..

zuzla80
16. okt 2009

Ach Juli, až mi vyhŕkli slzy 😔 Škoda, že sa nepodarilo zachrániť aj druhú princezničku, je mi to fakt nesmierne ľúto - dúfam, že princeznička zabojuje , veľmi na nich myslíme a veľmi, veľmi pozdravujeme

tanitta
16. okt 2009

Paneboze 😔smutim tu s vami 😢 ...osud si s nami niekedy kruto pohrava... Miri posielam vela vela sil...tebe aj mangelovi a hlavne i princeznicke je to bojovnicka ako aj vy... toto vsetko trapenie vam urcite zivot raz vrati ale uz len v tom krasnom co vas caka ked pride na svet to male stvorenie... drzkajte sa... a julie dakujeme za to ze si dala vediet .. .

naduska
16. okt 2009

a to vsetky chodite na minimalku?kolko x ste uz boli?vyslo to niektorej?

olympia
16. okt 2009

čaute babule, dlhsie som sem nepisala, ale citam vas poctivo. Dnes je tu smutna nalada, tiez som drzala mirindicke palce, ale pevne verim, ze aspon to zachranene babatko bude silne a zdarne to dotiahnu do konca. 😵

Baby, chcem vam napisat, ze som uz bola v Reprofite a konecne viem, o com ste tu pisali a preco ste ich tolko chvalili. Ono je totiz naozaj uplne iny pocit z CAR a celkovo ina, mnohokrat lepsia atmosfera. Normalne som zacala verit v zazrak, aj ked som sa uz tolkokrat sklamala. 🙂
Naduska, ja budem mat tiez minimalku.

naduska
16. okt 2009

oly kedy si bola v reprofite?ja vcera

tanitta
16. okt 2009

naduska... vsetky...minimalka je voci klasickemu ivf aj lacnejsia kedze kazda je tu uz samoplatca 😉 a uspechy?...su tu tehulky 😎 .. takze to funguje... niekomu vyslo na 1x niekto skusa viac 😔 ..
Olympia... tak to som rada ze si rada 😉 u koho si bola?

naduska
16. okt 2009

tanit a ty si bola kolko x?

tanitta
16. okt 2009

tu na sk celkom 6x a v R. sa podarilo na prvy sup 😉 ..
musim ist dieta sa mi budi;)...vela stastia 🙂

tanitta
16. okt 2009

ups...5x 😉 6bol vytazny 😉

naduska
16. okt 2009

a cim si stimolovala ,kolko si mala vajicok?

olympia
16. okt 2009

tanitta, to si si teda presla poriadne dlhu cestu, ale hlavne, ze si sa dockala! 😉
(bola som u dr. Machaca a mala som velmi dobry pocit.)

lenka20
16. okt 2009

julietka prosim odkaz mirindikovi, ze na nich myslim, je mi tak strasne luto 😢 😢 😢 , ze sa nepodarilo zachranit obe dievcatka, ach jo... no som rada aj za jednu princeznicku a verim,ze teraz uz to bude len pekne tehulkovanie a ze sa narodi zdravucke dievcatko...ktore im vynahradi vsetko aj za sestricku...
takynka nech sa drobci zahryznu 😵 😵
tadeuska aj tebe 😵 😵
olympik - no tesim sa ze sa ti pacilo, ze ta nastartovali, snad kazda z nas sla odtial s takym dobrym pocitom, preto sa tam aj my nekonecne snazilky vraciame 😝

olympia
16. okt 2009

lenka, ja som si myslela, ze sa uz ani nenastartujem, taka som bola zdrvena po poslednom neuspechu.

julietka
16. okt 2009

babulky napisala som mirindikovi ze jej posielame vela sily aj miminku, maminke aj tatinkovi a silno na nich myslime..

adra17
16. okt 2009

Ahojte, aj ja sa smutne pridávam k pozdravu pre Miindičku. 😔 Stále na nich myslím a želám veľa sily obom budúcim rodičom a malej princezničke v brušku, aby tieto ťažké skúšky osudu zvládli a všetko aby sa im raz v živote v dobrom vrátilo...
Všetky vás dievčatá pozdravujem a prajem pekný víkend 😉

takyna
16. okt 2009

Ahojte babulky tak sme teraz dorazili 🙂 , máme 2bobáčikov v brušku, jeden 8bunkový a druhý 6 😵

Vklad mi robil priamo Koudelka, bol veľmi zlatý, ide to tam ako na bežiacom páse, ani piť nemusíš pred ET ani sa do pižama prezliecť, fičí to tam. Manžel si samozrejme zabudol platobnú kartu 😉 🙂 , ale hlavne , že sme už doma.

Mirindík myslím na teba a je mi nesmierne luto 😔 😢 , ale prajem ti nech princeznička zabojuje a donesiete si ju pekne domov 😵

ďakujem vám 😵

siam
16. okt 2009

Ahojte 🙂 prepáčte,že Vám sem leziem,chcela by som vás poprosit či náhodou niektorá nemáte mail na Mudr.Koudelku,neviem ho nájst.Inak ja mám za sebou 3pokusy na slovensku a v reprofite nám to vyšlo na 1šup,práve vdaka Dr.Koudelkovi a preto zhánam mail,chcem mu poslat fotku našej princezničky.
Dakujem a všetkým snažilkám držím palce,my sme sa dočkali po 5tich rokoch.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre