Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

emma30
25. apr 2013

@mabumi no vidíš ale ty bojuj aj s chrústami ja budem v júni 😀

emma30
25. apr 2013

@melisska to je super stačí ak mu zavolám na začiatku stimulky?

tinkatinulka
25. apr 2013

@emma30 no daj potom vediet co vymysli lebo my už sme pre našho dr. zahada, a to nsam pri prvom stretku povedal že to bude šupšup a som v tom hihi 😀

dafy
25. apr 2013

@emma30 a čo si si pichala?? mne napisal ze mi zvýši davku na 150jed

dafy
25. apr 2013

@tinkatinulka a kedy ides na dalsie kolo?

emma30
25. apr 2013

@tinkatinulka určite dám vedieť čo vymyslí 😝

emma30
25. apr 2013

@dafy ja som mala 3xclost. a 1 ampullku merionalu

tinkatinulka
25. apr 2013

@dafy Blazniš???? šak ja nie som blazon..musim najskor dat dokopy, chystam na laparku a hyster. a liečbu od endokryo. a potom možno ..takže najskor na jesen. Teraz mi to pride len ako mrhanie nadeji a penazi.

dafy
25. apr 2013

@emma30 ja tak isto 😒 no mne urobil ultrazvuk Stelc este aj pred OPU a boli tam krasne vajka este sa vytesoval ze super a predsa po odobrati bol sám z toho sklamany a nechapal ze na UTZ super a pritom iba jedno sa dalo oplodnit

tinkatinulka
25. apr 2013

@emma30 toto som este nemala..ty chodis k Stelclovi?

emma30
25. apr 2013

@tinkatinulka áno ku nemu chodím

emma30
25. apr 2013

@dafy musím si niečo kúpiť na vajíčka 😀 😀 a ty sa chystáš kedy na dalšie kolo?

tinkatinulka
25. apr 2013

@emma30 ja k aMachacovi 🙂 ale aj s" Marcelom" som už konzultovala 🙂 robil mi jednu OPU 🙂

emma30
25. apr 2013

@tinkatinulka a ty si čo brala?

dafy
25. apr 2013

@emma30 no mozno asi ako ty ja ani neviem kedy mozem ist na dalsie kolo 😕

tinkatinulka
25. apr 2013

@emma30 naposledy 225j bravelle od 2-12 DC

dafy
25. apr 2013

@tinkatinulka že Marcel 😀 😀 😀 😀

ria191
25. apr 2013

@dafy tak to sa stáva, že sú iba prázdne obaly, ale to by ti nezistili ani v Brne na kontrole lebo do toho nevidí. Je to hodne aj o šťastí.

emma30
25. apr 2013

@dafy mne odporúčal jeden mesiac vynechať

tinkatinulka
25. apr 2013

@dafy ved treba sa aj zasmiať nie..nemožme len plakať 🙂

dafy
25. apr 2013

@ria191 ved práve preto som to písala 🙂

emma30
25. apr 2013

@tinkatinulka tak presne o tom to je, za mnou prišla teraz mamka a pozerá že ja neplačem ale sa smejem 😀 😀 😀 možno to príde na mna ked príde manžel z roboty ale som v pohode ešte sa sama sebe čudujem 😕

dafy
25. apr 2013

@tinkatinulka ináč nabuduce chcem mat pri OPU ale aj pri vklade Iba Marcela 😀 😀 aj keby neviem čo bolo aj mu to napíšem ja viem ze iba pri ňom otehotniem 😀 😀

dafy
25. apr 2013

@emma30 dufam ze sa zbavím tej sprostej koprivky a tým padom budeme spolu stimulkovat 😉

ria191
25. apr 2013

@dafy to aj ty si už do neho? 😠 😠 😠 . To si ešte nevidela Koudyho 😀 😀 😀 že nelča ? @nelly3

mimika1973
25. apr 2013

@emma30 :((( kvoli tomu zbabranemu utz si musela takto prist o pokus, grrrrrr!!!!!! Urcite zmen gynekologa, tento asi velmi nevedel ako merat foliky!!!! Nabuduce pri dobrej kontrole a prisposobenych davkach hormonov to urcite vyjde! 😉 Kedy mozes zacat dalsi pokus vlastne? Aj hned na buduci cyklus ci treba pockat? Teraz si mala clostyl 3x denne a 1 injekciu Merionalu ci Menopuru? a kolko dni si vlastne stimulovala dokopy ked aj neboli vsetky dozrete? Hmmm, no to halabala meral potom ten lekar, nejak to zobral na lahku vahu ci co....radsej nech abstinuje ultrazvuky do buducna! 😒
Hlavne verit a nevzdavat sa, aj ked skoda tomuto pokusu ☹ , ale co uz, nabuduce sa da lepsi dozor! 🙂

mimika1973
25. apr 2013

@dafy No to ma povzbudzujes dafy! 😀 Aj ja si ho radsej pritiahnem k sebe! nech mi prinesie stastie a maleho marcela ci malu marcelku!! 😀

dafy
25. apr 2013

@ria191 hehe este nie som do neho ale viem ze iba pod jeho rukami otehotniem ...ked sme boli na ceste za ním a nestihli sme ho lebo sme dost meskali uz vtedy som spanikárila ze je to v prdeli 😝 no nevadí nabuduce uz to ináč zariadim 😀

emma30
25. apr 2013

@dafy no to by bolo super ale ty si dopredu o dva týždne ja ju dostanem až o dva týždne, daj si štupel a počkaj na mna 😀 😀

mimika1973
25. apr 2013

@emma30
@ria191 mas pravdu ria! bohuzial je to tak, do folikulov sa nevidi, len ked je to OPU potom v labaku az vidia ci su prazdne alebo su dake dozrete vajka na oplodnenie...ach jaj, veda este nenapredovala, mozno ze raz v buducnosti to bude lahsie a presnejsie s pokusmi IVF, lebo cim dalej tym viac je vraj sterilita rozsirena na tejto zemeguli. Proste nezijeme asi velmi zdravo! 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre