Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hencidlo
27. júl 2012

@speranza1 neboj vsetko bude, tak ako ma byt a treba len verit. mozno prave, ked su len 2, tak su kvalitne a prave teraz budu pekne rast a potom sa aj dobre zahryzkaju 😉 😉 😉

speranza1
27. júl 2012

@hencidlo tak dufam, len neviem, ci je normalne ze to druhe ma len 7 buniek... 😨

hencidlo
27. júl 2012

@speranza1 to by malo byt ok, mozno je len pomalsie ..................(po manzelovi.)............................xixixi 😀 😀 😀

speranza1
27. júl 2012

@hencidlo 😀

holly74
27. júl 2012

Píšu/ hovoria, že na tretí deň má byť 6 až 8 buniek, takže 7 je ok 😉 I ked tiež som sa zamýšľala, ako môže byť nepárny počet keď sa delia vždy na dve... 😕

speranza1
27. júl 2012

@holly74 ved prave preto tomu nechapem....

rienok
27. júl 2012

@speranza1 no mohli ho zastihnut v medzistadiu 🙂 boli tu baby co im aj trojbunkacov vkladali.... ono sa to deli vo dvoje ale ako presne to priroda zariadila mozeme len tipovat.... ak to velmi chces vediet spytaj sa embryologa ked budes volat

kukulik30
27. júl 2012

@speranza1 nedela je stastny den, aj my sme mali vklad teraz v nedelu 😉

tinaorchid
27. júl 2012

@kukulik30 Ja som tam bola v sobotu a sestricka vravela, ze som tam bola sama a na nedelu maju tiez jednu slecnu 😵 zo slovenska aj som si myslela, ci to nie si ty 😉.

kaja81
27. júl 2012

@zabka1124 Gratulujem zabka tak sa držkaj nech rastiete 🙂

zabka1124
28. júl 2012

@kaja81 dakujem, no rastieme, uz sa aj trapimeee,hlavne veceerr🙂,ale tesime sa!!!
Inak vcera sme mali doma porodny kurz, nasa macka Micina ma krasne 3 maciatka 😉!!!Prvy krat v zivote som videla ,ako pukne plodova voda 😀

holly74
28. júl 2012

@zabka1124 😀
@speranza1 ako to dnes vyzerá s chrústikmi?

speranza1
28. júl 2012

@rienok dakujem ...🙂

@kukulik30 kiez by si mala pravdu.... velmi prosim Boha, aby nam pozehnal zdrave babatko-dietatko...veeelmi..prosiiiiiiiiiim 😵
@holly74 ahojcek...hej volala som, dvihol to lekar, ale nic mi nepovedal, len ze nema ziadnu info od embryologov, aby sme nesli... tak uvidime...
dievcata pred vkladom asi nemam vkladat utros, alebo ano?... uz som bola tolko krat a stale to zabudnem.. 😲 😀

holly74
28. júl 2012

@speranza1 Zlatko, vkladá sa aj pred vkladom 😉 Držím na zajtra moc palce!

speranza1
28. júl 2012

@holly74 vdaka moja... 🙂

zabka1124
29. júl 2012

@speranza1 ja som nevkladala, vkladala som az po ET naobed🙂
Drzkaaammee prstekyyy🙂, cakame na spravicky🙂

javi37
29. júl 2012

Babenky, tiež sa k vám pridávam...sme po 2. neúspešných IVF a 1. neúspešnom KET v MT a v KE...máme ešte nejakých mrazáčikov z KE, ale doktor má akurát dovolenku a nám sa nechce čakať, tak sme sa rozhodli pre nativ v Brne. Skúšali ste niektorá aj nativ? Z IVF mám skúsenosti, ale toto je pre mňa niečo nové, tak informácie nezaškodia. Oplatí sa to?

speranza1
30. júl 2012

ahojte babulky.. takze 2 bambulky v brusku a ja si zelaaaaaaaam nech to tak aj zostane...prosim Boze velmi...prosiiiiiiiiiim.. nech su zdrave a krasne po tatikovi😀

speranza1
30. júl 2012

@kukulik30 ahoooooj zlaticko... tak ako??? ako sa mas? uz si testla?

holly74
30. júl 2012

@speranza1 Super 🙂 Gratulujem a držím palce 🙂

speranza1
30. júl 2012

@holly74 dakujem.... a drz tie paluchy poriadne OK? 😀 🙂

holly74
30. júl 2012

@speranza1 Jasné 😀 A boli blastocysty?

speranza1
30. júl 2012

@holly74 jedna casna a druha bola len morulka..taka poslabsia.... joooooooj

melisska
30. júl 2012

@speranza1 silne drzim palceky 😵 😵 😵 😵
ja dnes 10 den po ket - test negativny 😢 😢 😢 😔

holly74
30. júl 2012

@speranza1 Tak teda silno držíme ...
@melisska 😢
Bože baby , ja tu už nechcem čítať zlé správy !!!

melisska
30. júl 2012

@holly74 bohuzial, my sa pokusame o babetko od roku 1997, tak si vies predstavit, aki sme nestastní 😔
ale budu aj dobre spravicky, uvidis 😉
uz ma aj zacalo boliet brusko na mrchu, jaaaaaaj

speranza1
30. júl 2012

@melisska nemam slov... a kolko a ake ti vkladali moja.....

melisska
30. júl 2012

@speranza1 dve jedna HB2 a jedna XB 2

speranza1
30. júl 2012

@melisska tak nerozumiem, preco to nevyslo.. 😔

kukulik30
30. júl 2012

@melisska ani nevies, ako mi je to luto 😔 ☹ 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre