Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sally2401
1. máj 2013

@tinna13 po10 rokoch trápenia by sme si to už aj zaslúžili, len aby bolo všetko v poriadu..... 😎 🙂 😉 😀

tinna13
1. máj 2013

@sally2401 neboj sa urcite to uz bude v poriadku az dokonca, drzim palce 🙂

lucky29
1. máj 2013

Po opu máme 4 zrele vajka a o hodku volam do centra ako sa im darí. Velmi sa bojim...

vilaamalia
1. máj 2013

@lucky29 bude vsetko v poriadku, neboj🙂 Kedy si mala OPU a kto Ti ho robil?

lucky29
1. máj 2013

Aj ked som mala slabu stimulku iba 75 j menopuru a Koudelka pri konzultacii povedal ze nam stacia 4 vajka ostala som cela velmi sklamana a aj som si poplakala boji sa velmi mi totiz mame zle spermie.Baby ktore tam vcera boli mali viac vajicok :'(

lucky29
1. máj 2013

@vilaamalia
Opu mi robil stelc.

vilaamalia
1. máj 2013

@lucky29 Tak to si v dobrych rukach🙂 Na ET ides v piatok, mala si OPU vcera? Ci ides na PK?

melisska
1. máj 2013

@lucky29 neboj sa veľmi 🙂 ale ver im 🙂

lucky29
1. máj 2013

ET by som mala mat v nedelu a opu som mala vcera, pri prvom ivf som tiez mala ohss.mala som 16 vaj a nic

melisska
1. máj 2013

@lucky29 stačí jedno to pravé:-*

lucky29
1. máj 2013

@melisska
Dakujem nic mi ine ani nezostava iba im verit 😉Koudelka je dobry odbornik

dafy
1. máj 2013

ahojte chcem sa spýtať.....pri minulej stimulke som brala 75jed denne plus clost......teraz mi chce zvyšit davku na 150 jed...a napisal mi ze ma to vyjde 30tis kč...krv uz nepocital kedze minule sa brala.....cena je o dost vyssia ako minule to len preto ze budem mat vyssiu davku? nechapem 😕

lucky29
1. máj 2013

Mala by som tam uz zavolat ....

lucky29
1. máj 2013

Takze zo 4 vajicok sa nam oplodnili 4 uz nech bojuju 😉 ET v nedelu o 10:15

melisska
1. máj 2013

@dafy krv počítajú stále a berú ju vždy pred opu, asi počítal aj lieky , vsak sa ho opýtaj

melisska
1. máj 2013

@lucky29 no vidíš 🙂

nelfilka
1. máj 2013

@lucky29
Lucíku, moc gratuluji, uvidíme se tam, mám ET v neděli 5.5. v 10,30 🙂) měli jsme 7 vajíček a máme 5 embryjek, tak snad vydrží 🙂)

amali
1. máj 2013

@lucky29 super...len tak dalej

lucky29
1. máj 2013

@nelfilka
Gratulujem 🙂, musia bojovat 🙂

dafy
1. máj 2013

@melisska moja on mi napisal ze krv uz netreba brat..dost ma zaskocila ta cena do kelu ...uz som mu napisala aj ked mi je to trapne som nevedela ako to mam sformulovat aby si nemyslel o mne ze som diliš 😀 😀 ..napísal se vším všudy 30.000 kč 😕 minule som mala 18.000 kč preto ma to teraz zaskocilo s tým som neratala

dafy
1. máj 2013

@melisska myslis ze by to myslel aj s liekmi?? 😕

nelfilka
1. máj 2013

@lucky29
Díky, ano musí 🙂)

lucky29
1. máj 2013

@nelfilka
Kolko embrijok by ste chceli vlozit?

cora41
1. máj 2013

@dafy myslim, ze je to nejaka blbost... ja som si davala teraz clostil a 2 ampulky menopuru, mali sme 4 vajka, z toho 3 zrele, tak robili 3x ISCI a platili sme 16000 - soft plus 3000 za ISCI.. takze tu nieco nie je v poriadku.toto vyzera, ze ti rata normalne IVF...

melisska
1. máj 2013

@dafy áno ak s liekmi, vsak mu nápis či su v tom aj lieky, na 100% , no mne brali krv aj pri druhom opu,

dafy
1. máj 2013

@cora41 😖

dafy
1. máj 2013

@melisska uz som mu napisala 😒

dafy
1. máj 2013

@cora41 ja som mala jedno vajko oplodnene platila som 18.000 kč

vilaamalia
1. máj 2013

@melisska vraj teraz beru krv na vysetrenie infekcnych chorob len kazde dva roky, od noveho roku sa to zmenilo z povodneho jedneho na dva roky...

vilaamalia
1. máj 2013

@lucky29 tak teraz je to tutovka, drzim palce🙂 ...a ked Ti vtedy odobrali 16 vajicok, isla si hned do ET alebo Ti to stopli, aby sa nerozbehol OHHS a riesila si az KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre