Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
10. aug 2015

@tlucka hi hi hi berieme ťa za slovo 😀 😀 😀 ale pribrzdi aj niekde v strede nech naskočia tinkatinulka a škaredekacatko 😀 😀 😀

ria191
10. aug 2015

@tlucka 😀 😀 😀 rezervačka bola do Pezinka nech ti tam nie je smutno 😝 😝 😝

tlucka
10. aug 2015

@ria191 Jasné, že sa zastavím aj pre ne. Aspoň si urobíme výlet do Bojníc a okolia 🙂 A do zoologickej by mohli aspoň nachvíľu zatvoriť kŕdeľ bocianov 😀 😀 😀

ria191
10. aug 2015

@tlucka aspoň si nadupaná a potom ťa nič neprekvapí ber to ako náučné stretnutia aj keď pri ségrach máš určite dobrú školu ako ja už len to najdôležitejšie nám chýba nemáme si na kom tie naše skúsenosti overiť 😠 😠 😠

tlucka
10. aug 2015

@ria191 😀 😀 😀 😀 Aha, nejako som to nepochopila 😀 😀 😀 Ale veď ešte je len pondelok, tak mi to nejako nepáli 😀 😀 😀

ria191
10. aug 2015

@nelly3 ja si myslím, že o dafče nikto nepochybuje 😀 😀 😀 . Neboj Bielčo ťa dá dokopy a bude z teba tehuľa ako vyšitá ešte aby sa to nerozbehlo až moc a z tvojho jedináčika nebola ešte škôlka 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀

ria191
10. aug 2015

@tlucka nie ty si v pohode to len ja nestíham odpisovať skôr a už sa tam zaplietol ten príspevok s ukradnutým tehu vlakom 😀 😀 😀

nelly3
10. aug 2015

@ria191
tak to nie, ja len jedno bejby-synacika 😀

tlucka
10. aug 2015

@ria191 Presne tak to beriem... Niekedy sa zamýšľam nad celým svojim životom a pristihnem sa pritom, že si nevážim to, čo mám. ... Mám skvelého manžela, krásny dom, užívame si života, chodíme na dovolenky, máme skvelú prácu, sme zdraví, materiálne nám nič nechýba... Jedine dieťa.. Len potom si človek uvedomí, či fakt toho nemám dosť a či Pán nemá s nami iné plány... Čo by ostatní ľudia dali zato, aby sa mali tak dobre ako my... A čo by som ja dala zato, aby som mala aspoň jedno dieťa....

tlucka
10. aug 2015

@nelly3 Neboj, Biekčo ťa dá dokopy a potom budeme po Trnave spolu kočíkovať 😀

ria191
10. aug 2015

@tlucka tak ty si fakt bohatá to ja nemám ani z polovice to čo ty, ale ja som našťastie skromná stačí mi zdravie a kopa detí 😀 😀 😀 .

tlucka
10. aug 2015

@ria191 Srandistka 😀 😀 😀 Ja to všetko (okrem muža a zdravia) vymením za detičky 🙂 🙂 🙂 Najlepšie dve 🙂 Asi si dám inzerát 😀 😀 😀

dafy
10. aug 2015

Tak dievcata u mna vsetko na prd..v sobotu sme boli na oslave ...na druhy den par ludi zvracali crevna chripka jak vyšita...no a zrejme som to lapila aj ja od vcera vecera mi je blbo na zvracanie zaludok mam na vode takze asi tak..prislo to nevhod ale uz s tym nic nenarobim 🙄

tlucka
10. aug 2015

@dafy Tak taká oslava poteší... Ale ešte nemusí byť nič stratené, embryjká sú už určite uhniezdené. Držím palce, aby to dobre dopadlo 😉

ria191
10. aug 2015

@dafy no prd májový črevná chrípka to by si si jedine ty želala to už je tehotenská nevoľnosť 😝 😝 😝 .

sasa1983
10. aug 2015

@dafy juj, to ma mrzí, snáď sa skoro dáš dohromady a bude to ok, aj s Tebou, aj s malinkými. Dačo ste pojedli, keď hromadne?

sona_fit
10. aug 2015

@speranza1 Speri, obrovská gratulácia!!! Že ste to tak krásne zvládli do konca - vlastne nového začiatku!
Už som sem len občas zabehla celá zvedavá že kedy to sem dáš 🙂,...
Veľa veľa Božieho požehnania celej rodinke a veľa zdravia a šťastia do ďalších dní!!!! 🙂 Hrozne sa z Vás teším!

nelly3
10. aug 2015

@sasa1983
ahoj prosim ta, nevies mi poradit? v moci mi vysli pozitivne US-leu , hodnota je 66, idem na laparku, tak teraz neviem co, to je nejaky zapal v moci?

dafy
10. aug 2015

@sasa1983 nemyslim si ze z jedla... bola to velka oslava cca 70 ludi no a vcera mi svagrina volala ze uz pred oslavou 2deti a ich mama zvracala muzova sedternica z Bratislavy..no a po oslave uz dalsi zacali v noci zvracat 😢 no je mi dost na prd ale zatial este fungujem🙂

dafy
10. aug 2015

@ria191 srandistka 😀 po dvoch dnoch nevolnosti? 😀

sasa1983
10. aug 2015

@nelly3 asi ano, mas aj odobrate kultuvacie z mocu? Ak nie,tak iste vezmi. Druha moznost je ta,ze mas dlhodobo uro/urogenitalny infekt. Mala si aj krv v sedimente (erytrocyty)? Ak mas kliniku (palenie rezanie pri moceni,nebodaj teploty-asi nie), tak najlepsie po vysledkoch lultivacii zvazit cielene atb. Zatial pi urologicky caj,probiotika a mozes aj dake brusnice. Ak Ta palu,mozes si robit akoby sedaci kupel v repiku, dubevej kore. Je ale mozne ze to mas dlhodobejsie a keby nejdes na moc,tak ani nevies,ze daco. Po vysledky mocu budes mudrejsie,ak si take nemala,zatial sa da mkc chemicky+sediment zopakovatm niekesy su rozne vysledky po 2-3dnoch.

sasa1983
10. aug 2015

@dafy tak tam bol daky dobrak s neumytimi rukami,inak ste to dostat nemohli. A deti ok?

sasa1983
10. aug 2015

@dafy inak to je tak,ze niekomu je zle a naschval sa trepe medzi druhych este predtym ako sa da dohromady. Ak niekomu grcaju 2deti naraz,tak to asi bude mat infekcnu pricinu. Ludia su absolutne zadubneni a lahostajni k druhym. Mali sa aspon drzat dalej od druhych,aspon od dalsich deti

nelly3
10. aug 2015

@sasa1983
krv nie, doma mam tie vysledky ked pridem z prace pozriem to. dakujem 😉

sasa1983
10. aug 2015

Pisem z mobilu,preto pismenka skacu hore dole. Ospravedlnujem sa za pravopis. S.

dafy
10. aug 2015

@sasa1983 ved to som nasrata ze uz museli tusit ze nieco nie je v poriadku a to furt ich rodina donesie tu pliagu co oslava to crevna chripka v ich celej rodine potom moji svokrovci furt od nich chytia babka atd taky kolotoc akurat sme sa o tom bavili so svagrinou ze to uz neni normalne a ona tam bola aj s mesacnym babom a obchytavali ho no mam dost

sasa1983
10. aug 2015

@dafy jezis,tak snad bude baby v poriadku. To nie je sranda u takeho malinkeho stvorenia. Je zatial v poriadku? Ja by som mesacne babo inak nikam na hromadne akcie netahala,ale tak tk je uz jedno

ria191
10. aug 2015

@dafy micka u teba šicko možné 😔 😔 😀 😀 😝 😝

dafy
10. aug 2015

@sasa1983 tak bolo to tak organizovane kedze to boli 90narodeniny babky a chceli aby tam boli vsetky deti,vnucata,pravnucata a prapravnucata😄 😀

dafy
10. aug 2015

@ria191 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre