Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bimba8
22. nov 2013

@speranza1 velmi podrobny spermiogram kde aj DNA budu kukat a neviem co vsetko,z 30tich testov tam ma tak 25 zaciarknutych.Plus sono guliek.Ja uz fakt len cakam,ze mu ta fragmentacia vyjde katastrofalne a dam si gulku do hlavy 😀
Ja mam 27 a manzel 34.To je aspon trosku stastie v nestasti,ze sme zacali plodit ked som mala 24,tak nas aspon ten cas az tak nezenie.

ria191
22. nov 2013

@speranza1 tak si ich budeme po mesiacoch striedať 😀 😀 😀 (zámena manželov 😀 😀 😀 )

speranza1
22. nov 2013

@timona to hej..nie je to jednoduche prijat neuspech... 😔

speranza1
22. nov 2013

@bimba8 nooo super vek....velmi Vam drzim paluchy...

speranza1
22. nov 2013

@ria191 😀 😀 😀

ria191
22. nov 2013

@speranza1 ale podotýkam, že ten tvoj by sa k tebe už ťažko vracal lebo ja som stráááááááááááááááášne benevolentná ja môjmu dovolím "gaučing, fajčing, pijačing aj pičing" 😀 😀 😀

ludinka
22. nov 2013

@bimba8 my sme tiez zacali plodit ked som mala 24....a tu ho mas 30 na krku a babo nikde 🙄
dufam ze tebe sa skor zadari

bimba8
22. nov 2013

@speranza1 no sak moje 40 rocne talianske susedky,ktore len moooozno o rok planuju rozmyslat o dietati by cumeli ako sa tu idem rozkrajat v mojom veku 😝 no snad stihneme to jedno vytuzene do mojej 30..

speranza1
22. nov 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 tak moj nefajcing..pijacing len obcas ale poriadne..gaucing pravidelne a picing... doma nist ale inde zatial neviem.... ach sladka nevedomost 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
22. nov 2013

@bimba8 stihnete... nezufaj a hlavne si neber priklad zo MNA!!! 😉 😉 😉

bimba8
22. nov 2013

@ludinka akurat som pisala o tej 30 😀 presne s tym ratam,ze to nepojde rychlo a lutujem,ze sme 2 a pol roka cakali kym sme sli do centra..na druhu stranu zober si ked par zacne v 35 ke.to uz nema taku rezervu.my v podstate este 10 rokov mame,ale ked niekto dobrovolne vyckava,tak moze lahko skoncit bez deti,lebo potom ani adopcia uz nie je lahka.

yanka1
22. nov 2013

baby, fakt neviete poradit s tou uhradou za mrazenie ? potrebujem hlavne, ako ste platili poplatky - ci ste pri zahr.platbe zaznacili uhradit len poplatky na strane vasej banky, alebo aj poplatky druhej strany ...
a este, aky je presny nazov uctu ?
dakujem za pomoc : )

ria191
22. nov 2013

@speranza1 😀 😀 😀 "pičing" nie je "sexing" to si si zle vysvetlila 😀 😀 😀 to ma ešte "pičinguje" že som taká dobrá na neho 😕 😕 😕 😝 😝 😝

ria191
22. nov 2013

@yanka1 mne poslali toto možno ti to pomôže :
PLATBA V CZK
============
Ak sa rozhodnete platit v českých korunách, potom prosím, uhraďte celú zvolenú čiastku na tento bankovný účet v CZK:
Číslo účtu: 35-4445600277/0100
IBAN: CZ02 0100 0000 3544 4560 0277
SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Správa pre príjemcu:

PLATBA V EUR
=============
Ak sa rozhodnete platit v eurách, potom prosím, uhraďte celú zvolenú čiastku na tento bankovný účet v EUR:
Číslo účtu: 35-9229880297/0100
IBAN: CZ32 0100 0000 3592 2988 0297
SWIFT: KOMBCZPPXXX
Správa pre príjemcu:

Venujte prosím platbe velkú pozornosť a uveďte správné číslo bankového účtu podľa meny platby v CZK alebo v EUR. Ďalej prosím nezabudnite tiež do správy pre príjjemcu vyplniť Vaše identifikačné údaje:............., aby sme mohli Vašu platbu správne identifikovať. Bankové poplatky platí obidve strany. Pre úhradu bankových poplatkov prosím použijte platbu typu "SHA" (share) nebo "europlatba".
Vyššie uvedená čiastka musí byť pripísaná na náš bankový účet v plnej výške. Na základe prijatej platby Vám predĺžime uchovanie Vašich vzoriek o odpovedajúcu dobu.
ja som to platila cez poštu 😀

speranza1
22. nov 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀

yanka1
22. nov 2013

@ria191 ria, dakujem ti ... super, v poplatkoch uz mam jasno : ) nepamatas si nahodou, co stoji tento prevod na poste ?

ria191
22. nov 2013

@yanka1 nie ale viem, že som bola prekvapená, že to vôbec nebolo drahé myslím si že do 5 € to stálo 😀 ale aj tam sú dve možnosti jedna drahšia (to tam budú mať hneď ale to ty nepotrebuješ) a druhá lacnejšia

sarasota
22. nov 2013

@speranza1 je mi to velmi luto, ale este testni mozno budes milo prekvapena 😉

speranza1
22. nov 2013

@sarasota skusim testnut v nedelu a uvidim..ale dakujem Vam dievcata 🙂

naduska72
22. nov 2013

@speranza1 dnes si testovala ze?? a mas mierne pozit.test???????ci?

bimba8
22. nov 2013

@speranza1 zoberiem si z teba priklad ked budes tehu 😉 pekne dajte ketik a ked naaahodou nevyjde,tak skus rozmyslat nadtym co ti lekar radi.
Pravdaze sa ti do toho nechem starat,len ti poviem moj nazor.Ked mm zistili v RP tento katastroficky spermiogram bol to pre mna total sok,lebo tu v IT boli vysledky uplne ine a myslela som,ze to nebude u nas az take tazke..Tak som mala trosku krizu a fakt som cele dni nerobila ine,len som citala pribehy ludi ci uz slovakov alebo talianov.Citala som hlavne o darcovstve spermii,vajicok a poviem ti,ze vsetci,ale vsetci mali na zaciatku velke pochyby.Nevedeli si predstavit,ze ich deti nebudu "ich".Pochyby ako budu vysvetlovat ludom,ze ich deti sa na nich nepodobaju,ci zdedia po darcoch zle vlastnosti a tak..
Po prvych // na teste toto vsetko zmizlo a nastalo len nekonecne stastie,ze cakaju ICH vysnivane dieta.A bolo uplne jedno,co bolo darovane.Zivot uz rastol v brusku a proste ti uz ani rozum nepripusti,ze nie je vas.
Pravdaze so mnou moze kopec kociek nesuhlasit,ale ja to vidim takto 🙂

speranza1
22. nov 2013

@naduska72 ano... dnes som testla... som 10 den po ET , vkladali mi 1x XB/1 a 1xB/1... je tam ciarka ale slaba.... na fotke nevidiet takmer nic...ale ked sa nahno kuknem, tak tu ciarku vidim normalne..ale ja uz s takymi´to testami mam skusenosti.... ved sa pozri do mojho albumu....

ria191
22. nov 2013

@sarasota moja reč 😀 😀 😀

bimba8
22. nov 2013

@ria191 si si vybrala takeho borca,tak musis byt na nho dobra 😀 take kvality si treba vazit 😝

speranza1
22. nov 2013

@bimba8 ja s tebou suhlasim a je to asi tak... uz len prijat to rozhodnutie... nabrat silu na taketo rozhodnutie a bude dobre 😉 😉 😉

speranza1
22. nov 2013

@bimba8
@ria191 tak tak..takeho na krasu chovaneho..tak to nie je len tak.... 😀 😀 😀 😀 tak to bude lepsie, ked zstane pri tebe, lebo pri mne by si toto vsetko veru nemohol dovolit 😉 😉 😉 .. aj moj skusal na mna habadury..ale musela som zakrocit, lebo by mi prerastol cez hlavu 😀 😀 😀 😀 !!!

naduska72
22. nov 2013

@speranza1 no a vtedy ti ake vkladali ???ja nevidim ziadne testy v albume .((((( ale ja tomu verim ze to tam bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ria191
22. nov 2013

@speranza1 ale to bol RF test čo je 20-ovy a baby majú aj na 12ty na ňom slabšie čiarky. Ja tomu dávam ešte šancu 😀

bimba8
22. nov 2013

@speranza1 inak ani ja nevidim ziaden test

speranza1
22. nov 2013

@naduska72 stale mi vkladaju pekne embryjka....menej ako blastocystu mi nikdy nevkladali...myslim, ak si dobre pamatam....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre