Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
6. jún 2013

@melisska ja viem 😖 ☹ 😒 .... sklamana som zo seba.... do ricuse

melisska
6. jún 2013

Idem trošku oddych od koná 🙂 už ma bolí hlava

ria191
6. jún 2013

@speranza1 aj chabá iskierka nádeje je nádej viem, že teraz to máš oveľa ťažšie ale ty to zvládneš nech to dopadne akokoľvek vieš ako sa hovorí: čo ťa nezabije to ťa posilní 😀 ja verím v zázrak 😀 😀 😀

ria191
6. jún 2013

@melisska dobrú noc 😀

speranza1
6. jún 2013

@melisska ahoooj moja...oddychni si...

speranza1
6. jún 2013

@ria191 ach ria ta toto som nechcela....idem kuknut na wecko aky je stav tam dole... 🙄

ria191
6. jún 2013

@speranza1 ja som asi vadná kde si mám pozrieť ten testík ???????

dafy
6. jún 2013

@speranza1 do kelu všetko som zmeškala bola som sa napapať 😝 ...aj ja chcem vidieť testik a ho nevidím preco

annetty
6. jún 2013

baby 😀 vy ste ake podarene dnes 😀 😀 Uz Vas tu hodinu citam a nahlas sa smejem. Kolega oproti nechape 😀 Pyta sa ma:
-co si hulila? ..
-ja?
-to ony 😀 😀 😀 (chudak teraz si mysli, ze som ducha videla 🙂

@ speri drzkam moc moc moc palce. Posielam srdiecko 😉

speranza1
6. jún 2013

@ria191 v albume mojom....ak ste medzi mojimi priatelkami tak ho uvidite ak nie musite ma poziadat o priatelstvo a budete vidiet vsetky moje testy ...

ria191
6. jún 2013

@speranza1 ja viem zlatúšik , že tohto si sa veľmi bála, ale ja skrátka verím neviem prečo ja to ešte nevzdávam (za teba)

annetty
6. jún 2013

@speranza1 speri, to srdiecko ti poslem z domu 🙂 Hlupi website mi to nechce dovolit 😠 Typicka americka firma....

ria191
6. jún 2013

@speranza1 cica a ty si aká prefíkaná teraz ťa musím požiadať o priateľstvo pch 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@annetty to co je za traapnu firmu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale dakujeeem

tlucka
6. jún 2013

@speranza1 aj ja chcem vidieť testík 😉

speranza1
6. jún 2013

@ria191 to nie ja to kon

speranza1
6. jún 2013

@tlucka poziadaj ma o priatelstvo...

ria191
6. jún 2013

@speranza1 do kelu zase budem za blondínu ako sa žiada o priateľstvo ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😕 😕 😕

annetty
6. jún 2013

@speranza1 no vidis to?! V takom site robit 😀 Na nete mozeme ficat ale srdiecka posiela? to nie? 😨 Neva, dostanes ho vecer :-P Ale aj tak ti drzim palceky, nech ti to vyjde 😉

ria191
6. jún 2013

@speranza1 už vííííímmm 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀

dafy
6. jún 2013

@speranza1 ty pinduša ved su tam dve juchuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bože ty si to uz zahodila ze nic z toho a ved su tam dve co ja by som dala za ne a ze vraj po limite figu borovu ja som tak mala pri Emmke az po dvoch hodinach a predsa som bola juuuj tešíím sa 😀

ria191
6. jún 2013

@annetty ja tiež keď fičím na koňovi tak som vycerená ako dzina 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@dafy skusim ten test nafotit doma so zoomom... teraz ju naozaj dobre vidiet a je ruzova...

ria191
6. jún 2013

@dafy choď ju vycapať po rici ty to máš blízko 😀 😀 😀

dafy
6. jún 2013

@speranza1 mooore kde bývaš idem ti kupit mamatest a ho očuraš este dnes !!! 😀 😀 😀

ria191
6. jún 2013

@speranza1 a fáááákt je trošku ožratá 😀 😀 😀 ty si chloncala už??????? koľko jednotkový je ten test ešte takú maličkosť si nepovedala?

dafy
6. jún 2013

@speranza1 ty si ťapa nám netreba ani foták s tým tvojim zoomom ved ju vidím volným okom a to som uz tak trocha šlepáááááááááááá 😀 😀 😀 😀

dafy
6. jún 2013

@ria191
@speranza1 asi sa rozplačem od štastia 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@ria191 10tkovy test je to... ale na fotke este nie je taka ruzova ako teraz tu v skutocnosti...ale baby...sak spinim do rici ta jaaaaaaaaaak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre