Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
13. apr 2015

@silvia545 tak to tam fakt su nejake zmeny 😕

haimi
13. apr 2015

@dejna0412 daj potom vediet ako si dopadla. Som zvedava.

majkulik
13. apr 2015

@ivka3901 urcite az tak tiez sa nechcem stresovat. broste to beriem tak ako to je

majkulik
13. apr 2015

@mimika1973 ano mas pravdu. ale na druhu stranu - je to naozaj tak? vo februari sa mi zdal velmi roztrziti. potom tam bol a nebol a mozno FR je zasterka. Mali by dat oficialne vyhlasenie, a zavesit na stranku. taketo zavadzanie pacientiek, kt im platia dost velke prachy nie je moc koser.

crazybabenka
13. apr 2015

tak skúsila som napísať na ten jeho mail.....však "nemám oficiálny zdroj" a nemám odkiaľ vedieť, že tam nie je 😀 😀 😀 ale zatiaľ sa nik neozval

silvia545
13. apr 2015

@majkulik tiež si myslím,že by to mali dať na stránku o odchode Marcela,,alebo aspoň on mohol dať vedieť svojim pacientkám,že odchádza,aby si zvolili iného lekára 😒

silvia545
13. apr 2015

@haimi jedine,že by tá češka žila v cudzine a preto mala ružovú kartu,,no fakt neviem 😉
moja a už budeš v nemocnici až do pôrodu? 😉

lienka_1
13. apr 2015

@silvia545
@crazybabenka Vcera som sa pytala sestricky, ci je pravda, ze Marcel odisiel. Povedala mi iba tolko, ze dal v piatok neocakavane vypoved. Nic viac mi nechcela povedat. Dajte im cas. Urcite to nejako vyriesia.

buba08
13. apr 2015

my mame modrú farbu karty

tlucka
13. apr 2015

Kočky, viete mi prosím povedať, ako rýchlo odpisuje Koudelka na maily? Chcem mu napísať

crazybabenka
13. apr 2015

@lienka_1 veď nie je problém.....nevidím v tom tragédiu.....ak mi do 12tej neodpíšu.....tak normálne zavolám na recepciu.....len som chcela niečo "oficiálne" ....lebo som nechcela volať alebo písať mail v štýle: čítala som na modrom koňovi, že Marcel odišiel.....tak ma prehoďte k Marcele 😀 😀 😀 😀 a potrebujem sa objednať.....dnes som 2DC takže je to dosť hot 😀 😀 😢

lienka_1
13. apr 2015

@tlucka Mne niekedy hned, niekedy okolo obeda a stalo sa, ze aj po 2 dnoch 😀

lienka_1
13. apr 2015

@crazybabenka to sa podarilo....Marcel odisiel, prehodte ma k Marcele 😀 😀 😀 Idete na KET?

crazybabenka
13. apr 2015

@lienka_1 neviem....stále nie som rozhodnutá....či KET alebo pipelle.....spýtam sa Pastorčákovej.....aký má ona názor na pipelle....a rozhodnem sa....no musím ešte dnes.....lebo ak KET....tak mi treba začať brať estrimax a objednať sa na sono.....len to by potom KET vychádzal na 1. mája....a to neviem či je v ČR sviatok alebo nie

tlucka
13. apr 2015

@lienka_1 Ďakujem. Idete do toho znovu? Držím palce 🙂

lienka_1
13. apr 2015

@tlucka Dakujem! Nuz uvidime, ako sa rozhodnu nase pohlavne bunky 😀 😀 😀 ci sa budu kamosit alebo nie ako pri poslednych 4 razoch.

lienka_1
13. apr 2015

@crazybabenka 1. maj urcite nebude problem. Zatvorene maju iba na Vianoce 😉

silvia545
13. apr 2015

@lienka_1 ved to,že aj nám to včera tak povedali,že dal výpoved z jedného dňa na druhý ,,ja som sa aj pytala,či odišiel na inú kliniku,,že áno,,pravdebodobne Francúzsko,,tak povedala sestrička,,že ho to tam lákalo,dosť tam chodil,,ale že má ešte aj svoju ambulanciu,,ale to som sa nepýtala kde 😉

silvia545
13. apr 2015

@buba08 a žiješ v zahraničí alebo na SK 😉

tlucka
13. apr 2015

@lienka_1 😀 😀 😀 Budú sa kamošiť 😀 Veď ste im predsa dali dlhú pauzu na regeneráciu a oddych 😀 😀 Tak keď sa opäť stretnú v Petriho miske, bude to láska dokonca života 😀 😀

lienka_1
13. apr 2015

@tlucka My sme na nich usili este vacsiu budu ako petriho misku, my ich rovno dame dokopy, nech sa neokunaju 😀 😀 .....ale kedze to co vznikne je tvrdohlave po muzovi, tak ked sa zatnu, tak nerobia nic 🙄 Ved uvidime,muz mozeme byt iba nprijemne prekvapeni 🙂

lienka_1
13. apr 2015

@silvia545 kedy si bola vcera v Rf?

crazybabenka
13. apr 2015

@lienka_1
@silvia545 možno som jediná....ktorá si myslí, že s tým "jeho akože odchodom zo dňa na deň" to nie je celkom "kóšer" .....myslím si, že v takom veľkom centre s toľkými pacientkami nepustia "len tak doktora" bez plánu B.....a keďže "zmizol" z tabule už v januári....tak je to "ukážková" trojmesačná výpovedná lehota......a toto všetko okolo je len mlátenie prázdnej slamy a trochu nekorektný prístup k pacientkam....ale čo už....nespravíme nič

crazybabenka
13. apr 2015

tak mám to oficiálne.....prišiel mi mail od Macháča 😀

lienka_1
13. apr 2015

@crazybabenka Urcite nie si jedina. Aj tak s tym nic neurobime. Interne veci malo kto pusti vonku.

lienka_1
13. apr 2015

@crazybabenka Co Ti odporucal....pipell alebo KET?

crazybabenka
13. apr 2015

@lienka_1 Pan Dr. Štelcl již v Reprofitu nepracuje, pokud neznáme příčinu neúspěchů tak pipelle biopsie muže pomoci a klidně ji před dalším cyklem naplanujeme

haimi
13. apr 2015

@silvia545 na 99,99% ano 😢 , ale vydrzim, nic ine mi nezostava. Chudak manzel, musi vsetko nakupit, lebo nic pre baby nemame. ale posielam mu aspon tipy, co najdem na nete.

ria191
13. apr 2015

@crazybabenka jo kočko? tak na mňa prdia a už ma to fakt štve mne dneska ešte neodpísali a to som mu písala ešte minulý týždeň a dneska pre istotu ešte raz. Mňa sa asi všetci boja 😀 😀 😀. Ale bola by som rada keby mi odpísal Macháč (Brežnev 😕 😕 😕 ) ja potrebujem kapacitu 😀 😀 😀 😝 😝 😝

tlucka
13. apr 2015

@crazybabenka Presne toto isté si myslím aj ja... Vedeli to už dávno, avšak mlčali, aby im pacientky nezutekali. Inak dávnejšie tiež jedna kočka písala, že Marcel už neprijíma nové pacientky a dali jej na výber iného lekára. Takže s touto možnosťou už počítali dlhšie. 😒 Ja som tiež akože napísala mail Marcelovi, že akože nič neviem, tak som zvedavá kto sa mi ozve a akému lekárovi ma pridelia.. Dúfam, že už ich nebudem potrebovať. A ako si sa rozhodla, ideš na pipelle alebo rovno na KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre