Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
1. jún 2011

@tonytony tak si teraz dávaj pozor.... myslím že magnezko pomôže , veď baby sú tu skúsené 😉 podľa mňa je to tiež len rozťahovaním maternice, ale to že sa bojíš sa nedivím my sa už bojíme aj tieňa 😎

leamax
1. jún 2011

@rienok no dost neprijemne. ale ved co vyskakuje. nemam rada tieto veci: prispejte na deti v DD. akoze ano, chudiatka deticky su bez rodicov, chyba im to najdolezitejsie a to rodicia a ich laska. ale po pravde - co sa tyka materialnych veci im nechyba absolutne nic, to mi verte

rienok
1. jún 2011

@leamax nejde o to, ja naozaj som chodiaci samaritán ...až mi mm občas nadáva, ale toto ma dožralo. Možno preto že som sa jediná na neho usmiala tak si myslel že môže. No čo už asi sa treba mračiť 😎

rienok
1. jún 2011

@leamax ty si sama doma však?

lenka_21
1. jún 2011

@leamax Pocuvaj, ty uz nepi 🙂 😉 🙂 Ved predvcerom som nepila nic a BT bola vyssia ako dnes rano 😕 😔 😕 ... tak toto vysvetli ... a vlastne neviem preco meriam, sa rano nudim 😀 😀 😀 BT som poctivo merala tusim v 2007 😝 😝 😝 ... neviem preco tie mrcha priznaky su rovnake ako tie tehu, kto sa ma v tom potom vyznat ... od vcera ma pobolieva podbrusko (hlavne vecer) a dnes asi spim v podprsenke, lebo som si ju dala dole a az som zjokla ....

@rienok Fakt blby den ... ale poznas to na p.... spadne aj zachod (pisem slusne 😉

rienok
1. jún 2011

@lenka_21 no moja, podľa mňa ty už nebudeš potrebovať IVF 😉
haha a čo mame robiť? veď dnes je večiero, či nie? Ja som si kvoli tomu kupila vinko 😀

lenka_21
1. jún 2011

@rienok Ja tu hyrim a opijam sa 🙂 😉 🙂 , ale vyzera to, ze sme tu stara partia zo vcera 😎 😀
No neviem, u mna mrchovske priznaky boli tehu, ale aj naopak ... v podbrusku ma zvykne bolievat a aj tie prsia ... treba cakat ...

rienok
1. jún 2011

@lenka_21 tak vela nepi.... vieš mimčo 😉 jen tak přiměřeně 😀 uff neni tam veľa mäkčeňov?

leamax
1. jún 2011

som si bola umyt hlodaky, kym este vidim ako-tak normalne 😀 😀 😀
@lenka_21 sa ti to paci, to ranne meranie asi preto to robis 😀 ja si tiez myslim, ze uz nebudes potrebovat IVF. joj, strasne ti to zelam 😵
@rienok mna tiez muzik za to hresi, tiez som taky chodiaci samaritan. a presne takychto ludi vyuzivaju ako sme my...

rienok
1. jún 2011

@leamax no ale ked uz mas umyte hlodaky tak nemozes pit cervene vino 😒 no nic tak aspon vodu 😉

leamax
1. jún 2011

@rienok aaaaale co, hadam to teraz nevylejem 😀 😀 😀 ved mam este nieco okolo deci, tolkaaaa skoda 😀

lenka_21
1. jún 2011

@leamax To mas aky chrup ... konsky 😝 😝 😝 Ved si to umyvala tusim 20 min 😉

No uvidime co z tohto bude, nechame sa prekvapit ... som kludna a tisko cakam 😀 😀 ... kedze som bola pred MA zvyknuta, ze sa mrska so mnou zahravala, tak jej davam cas ... co ked sa vratila do starych kolaji ... POTVORA 😠 😠

leamax
1. jún 2011

@lenka_21 😀 ako vies 😀 😀 😀 ale nie, som hodila aj rychlu sprchu, nech to mam jednym vrzom 😉 😀
no neviem, neviem, ta tvoja mrcha, ci sa ta niekde nezatulala 😵

lenka_21
1. jún 2011

@leamax @rienok Partacky, tak ja na dnes koncim ...mm opat place a tak sa idem venovat .... pa zajtra a snad s pozitivnejsou BT 😀 🙂 😉 a bez mrsky 😉

rienok
1. jún 2011

@lenka_21 tak dobru noc a venuj sa venuj ....ved co by chudatko robil sam v posteli 😎

leamax
1. jún 2011

@lenka_21 tak dobru noc 😵 nech necaka 😉

callex
2. jún 2011

dobre ranko noťasky. 🙂 ste toho popili zase.
@rienok to s tym lakovanim to bolo super...pridi aj mne nalakovat..ja od stimulky sa vyhybam tymto cinnostiam..nechcem fetovat.ale uz mi to chyba.teda nie to fetovanie ale kakovanie..byt aspon trosku pekna. 🙂
vcera som sa dala skulturnit...= ostrihat sa..a je sila ist do kadernictva s scitlivym cuchom.
@lenka_21 no daj sem tie kolajnice.

leamax
2. jún 2011

dobre ranko 🙂
@callex nahodou, vcera sme sa krotili v pisani, predvcerom toho bolo viac 😀
@lenka_21 veru, hod sem tie kolajnice uz

callex
2. jún 2011

@leamax v pisani ano ale zato asi v piti ste pridali..a tym padom z toho vyplyva menej stran. 😀 a ked uz pijete pripite si aj na nas.

tonytony
2. jún 2011

Tak jste mě včera tady uklidnily natolik, že jsem si dodala dnes i odvahy zkusit zase po 2 dnech netestování udělat test a druhá čárka vykoukla okamžitě a je ještě výrazně tmavší než ta kontrolní, tak snad to roste🙂 Tak se mi zase ulevilo, do konce týdne dám pokoj a příští týden si asi někam skočím na kontrolní HCG- do toho UZ až 16.6. bych to asi nevydržela...
Kuk fotka- 15.den po ET🙂
Tak se všichni hezky držte, mně dnes přijede ségra, tak to bude náročný- nic netuší a ještě nechci nic říkat, takže maskovat břicho- to nevím, zda je reálný a hlavně důvod, proč nemůžu nosit její malou atd.- nebude to jednoduché...

leamax
2. jún 2011

@callex ved my pijeme len na vas a na vase deticky 😵 praveze ja osobne som vcera mala jediny poharik, ale cuckala som ho cely vecer a to je horsie ako keby som ho dala na ex 😀 rozmyslam, co budem dnes vecer robit, ak sa mrcha este nespusti, lebo uz nemam vino 😀 sa kvoli nej este stanem zavisla 😠
tak ty si si vcera uzivala v kadernictve 😵 nenapinalo ta tam?

lulu10
2. jún 2011

@lenka_21 ahoj mozes mi proslat mail adresu na dr.Tomáša, diky 😉

callex
2. jún 2011

@tonytony HCG je najlepsie skontrolovat o dva dni aby sa videlo ci rastie ako ma.ciarka je nadherna nemusis sa bat.na brusko povedz ze si pribrala a hotovo..ved to sa dnes dari kazdemu. 😀 a malinku nemozes nosit preto lebo ta v stredu seklo hrozne v krizoch a bojis sa aby sa ti ti nezopakovalo.ale tak ked budes sediet tak si malinku mozes zobrat..len ju nenos ked nechces.

leamax
2. jún 2011

@tonytony kraaaaasa 😵 no nejako sa veru vyhni dvihaniu neterky na ruky. sa trebars vyhovor, ze ta strasne bolia krize, alebo ja neviem, ale urcite sa tomu vyhni. neboj, zvladnes to

jaj, tehulky, ja vam tak zavidim...priznavam bez mucenia, hanbim sa ale nemozem si pomoct 😔 ...ale kazdej vam to prajem, kazda jedna ste si presli svojim a zasluzite si svoje stastie

tinna13
2. jún 2011

dobre ranko
@tonytony
musim povedat, ze taku silnu testovaciu ciarku som este ani nevidela 🙂 preco nejdes na hcg test uz dnes alebo zajtra? zvycajne sa chodi na 14 den po ET

tonytony
2. jún 2011

@callex Díky, já Vás, holky, nemít🙂 Já neumím lhát, pro mě to je děsný, nejsem schopná vymyslet žádnou lež ani milosrdnou☹
No HCG jsem měla dělané v pondělí, tak to už ob 2 dny nestihnu, ale aspoň přibližně se posoudit bude dát, zda roste srávně ne s odstupem třeba toho týdne, ne?

Jinak koukám, že se tady včera bumbalo🙂 Tak kdo dopadlnejhůř?

callex
2. jún 2011

@leamax a mala by ti mrcha dojst?ak sa nemylim uz si krvacala par dni dozadu..to nestacilo.doky ti povedal ze este budes? skus este kupel v horucej vani + vinko.to su vsetky stare recepty ktore poznam.
v kadernictve ma nenapinalo..len ten sampon cim mi umyvala hlavu mi strasne smrdel.
za to u nas na dvore to je radost.svokrovci maju 5koz..a tie smrdia slusne..plus niekolko psikov ktore su zavrete v noci v sope..a potom cez den su tie dvere otvorene..no fuj....uz teraz s ami pri tej spomienke toci zaludok.

tonytony
2. jún 2011

@tinna13 Ne, ne, já už byla 12.den po ET- HCG bylo 776🙂 Ale na dlaší kontrolu mám jít až 16.6. a to na UZ a už by mělo být i srdíčko( budu v 7+0), ale prostě to asi nevydržím tak dlouho, tak si chci nechat někde udělat kontrolní HCG, že roste... Pro sebe, abych byla klidněkší nebo ev. připravená, že to nebude ok☹

tinna13
2. jún 2011

@tonytony jaj teraz ma napadlo, ved ty si uz bola na hcg som zabudla 🙂

tonytony
2. jún 2011

@leamax Já to strašně moc chápu- tu "závist"- je to jediná závist, která se dá chápat a nejde ani o závist jako takpvou, spíš lítost... Já už nebyla schopná poslední dobou chodit ani ven mezi lidi, jak mě to ničilo- vidět samé těhotné, které otěhotněly hned aještě se rouhaly atd. Prostě to úplně chápu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre